Сполучливи имитации на маркови парфюми - 50

  • 46 884
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Deutschland
  • Мнения: 5 472
Питала съм в една парфюмерия в София, като ми отговорят, ще пиша. И аз се интересувам от парфюма, защото е любим на майка ми и всеки път като се видим ме пита дали съм намерила от него.

# 691
  • Мнения: 2 013
Момичета, днес в мазазина за Заг ми казаха, че са спрели Покривните градини . Вярно ли е това?
И на мен ми го казаха миналата седмица в магазина на Цар Борис I ,нямало го вече.

# 692
  • Мнения: 192
Момичета, днес в мазазина за Заг ми казаха, че са спрели Покривните градини . Вярно ли е това?
И на мен ми го казаха миналата седмица в магазина на Цар Борис I ,нямало го вече.

Много жалко, беше чудесен 😐ако знаех щах да си взема по-голямо количество.

# 693
  • Мнения: 1 943
Фрау С,веднага ще дам отзив като получа Парфена. Още повече,че имам оригинала и мога да сравня колко и какво😁
Между другото, като ги питах Парфен преди месец и нещо,ми казаха,че го нямат вече.... Сега го видях в сайта и ги питах дали вече им е наличен. Щели да проверят и да ми пишат. Отговориха по късно,че го имали но само в 50 и 100 мл. Та сега съм в голяма чуденка какво точно ще ми пратят и дали няма даде опитат да ме преметнат с някой друг парфюм🧐

# 694
  • Deutschland
  • Мнения: 5 472
Благодаря, Демон. Отговориха ми от магазина на Рефан в София, че не е наличен. Май август месец в България пак ще обикалям като гламава из малки парфюмерии да търся и него и Ескейп и още други.

# 695
  • Мнения: 389
И аз така обикалях за Escape, но накрая се примирих и на една промоция го взех в оригинал. Само че това, което ме изненада беше трайността- оказва се, че рефанския вариант е в пъти по-траен.

# 696
  • Мнения: 2 071
Фрау, много се забавлявам с твоите коментари, хаха. А с този Escape много ме изкушавате, но съм убедена, че няма да ми хареса.

# 697
  • София
  • Мнения: 22 948
В събота си купих Картие на Карат от Парфен, наливен по добри отзиви от тази тема. Харесва ми като аромат и трайност!

# 698
  • Мнения: 389
Джуд, ако не обичаш тежки цветя с лек ретро уклон може би наистина няма да ти хареса. Има омайна  и нежна база , но до нея трудно се стига, хаха

# 699
  • Мнения: 2 013
В постоянно търсене съм от години на чисти и сапунени аромати,на пране,на омекотител на гел за пране ,на сапун и  крем и т.н Simple Smile Минала седмица влясох в D&P от скука  и попаднах на Blanche Byredo. Пръснах,изчаках 1 мин прад магазина,за да го усетя и веднага взех.Не е УАУ,не е нещо забележително,но както повечето хора го описват мерише на пране ,меко,леко и комфортно - божур,муск и алдехиди. Цял ден съм с него и в момента го усещам осезаемо.Ако си търсите нещо удобно и приятно,чисто но не сапунено ,пробвайте го. Много ми харесва и съм изненадана колко е траен за толкова лек аромат. Новият ми летен аромат..Yellow Heart

https://www.fragrantica.com/perfume/Byredo/Blanche-6686.html

# 700
  • Мнения: 2 450
Amiamo, знаеш ли дали има разлика в капсулованите и наливните парфюми на Парфен?
Вчера си поръчах 100мл бутилка,даже не знаех че се предлагат такива.
Днес влязох в бг сайта и виждам че има наливни парфюми в някакви дамаджани Grinning 250мл си е количество.и то за без пари...та се зачудих дали са с добро качество
Между другото,Парфен имат ли физически магазини?

# 701
  • BG-DE
  • Мнения: 5 092
Много е добро качеството на наливния Парфен, аз лично дори ги предпочитам пред капсулованите 😊 Имат и физически магазини, за София се сещам за Sky city mall,  имаха и в мол Сердика но го закриха, за съжаление.

# 702
  • Мнения: 881
Днес ходих до едно квартално магазинче където започнаха да зареждат аромати на Сансиро.
Купих си Ultraviolet / Paco Rabanne и Bright Crystal / Versace.
Не бях помирисвала Ultraviolet до сега ,но ми хареса изключително много.
Свежи пудрени теменужки с "крем Нивея". Много ,много ми хареса.
Bright Crystal ми мирише на свежи бели цветя с цитруси. Отново много свеж аромат. За трайност още не мога да кажа ,но според мен ,ще са трайни.
Пробвах и Tobacco Vanille/ TF ,който е тютюн с опушено дърво ,ванилия аз лично не усещам ,но ми хареса.
На Мартинез имам варианта и ми е любим.
Имам още аромати да пробвам.
Цената също ми допада.
За 50 мл. - 14,50 лв.

# 703
  • Мнения: 373
Здравейте група! От няколко дни ви чета и предните страници също, но сте изписали ааадски много 😅
Видях, че сте писали за Sauvage на Dior, че са добри имитации на Рефан и Мартинез.
Посъветвайте ме на коя марка да заложа, трябва ми да е максимално близо до оригинала. 😊

# 704
  • София
  • Мнения: 22 948
VabessaDE, за първи път купих от Парфен и споделих за Картие на Карат. По принцип се доверявам на изказани мнения в темата и направо купувам. Това парфюмче го тествах на място. Купих го от Мега МОЛ в София. На 1-во ниво имат щанд, точно срещу ескалатора.

Последна редакция: вт, 27 юни 2023, 15:28 от Amiamo

Общи условия

Активация на акаунт