Моля за мнение за др Ангел Налбански

  • 906
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте дами! Може ли мнение за др. Ангел Налбански, каква е цената за консултация и като цяло какво е отношението му към пациентите, защото се нагледах на какво ли не. Става въпрос за инфекция, оставила съм нещата така, защото искам да си намеря точният доктор. Плюс това съм много уплашена защото имах кошмарно раждане и само като чуя за доктори се разтрепервам. Ще очаквам мнения за него, благодаря предварително. 🙏

# 1
  • Мнения: 1 409
За каква инфекция по-точно или е неустановена? Моят съвет е да посетиш венеролог, аз съм доволна от доктор Кристина Рачева.

# 2
  • Мнения: 21
За каква инфекция по-точно или е неустановена? Моят съвет е да посетиш венеролог, аз съм доволна от доктор Кристина Рачева.
Здравейте! Честно казано и аз, не знам ще разкажа моят случай ще се опитам да е на кратко. Родих и няколко месеца след това бях на контролен преглед, взеха ми изследвания след като бяха готови резултатите отидох отново. В болница надежда при др. Любомир Христов след като погледна резултата от цитонамазка почна да се държи странно попитах го има ли нещо, отговори сега ще видим. Направи ми колпоскопия и каза че съм пред рак цитонамазка била 3 група, не ме питаите как се почувствах, каза ми че ще ми се обади, за да отида отново и да видят с неговия колега онколог какво ще правят с мен. Отидох при друг доктор и той ми каза че това са пълни глупости при него цитонамзка излезе 2 група, след това отидох в Гърция там цитонамазка излезе 1 група, но имах някаква инфекция предписаха ми антибиотици, но отново имам същите оплаквания. Върнах се в България и писах на др. Христов дали е възможно да е станала грешка, защото цитонамазка съм правила и при други доктори и не излиза така, той ми отговори че щом съм искала мнение от други доктори той не може да даде отговор и ме блокира. Няма да говоря за парите които му платих за преглед и изследвания колко много бяха.. Както казах много съм уплашена от раждането и след това от стреса които преживях с тези изследвания и за това оставих така нещата докато си намеря доктор,защото в България нямам, а в Гърция нямам възможност да отида сега.

# 3
  • Мнения: 1 409
Какви са оплакванията? Аз съм правила колпоскопия при доктор Налбански и съм доволна, но оплаквания като сърбеж и течение примерно лекувам при венеролога, защото гинеколозите по мое мнение не успяват да се справят. Не съм сигурна дали съм права, но май при влагалищна инфекция групата на цитонамазката излиза изкуствено завишена.

# 4
  • Мнения: 21
Какви са оплакванията? Аз съм правила колпоскопия при доктор Налбански и съм доволна, но оплаквания като сърбеж и течение примерно лекувам при венеролога, защото гинеколозите по мое мнение не успяват да се справят. Не съм сигурна дали съм права, но май при влагалищна инфекция групата на цитонамазката излиза изкуствено завишена.
Точно така при инфекция цитонамазка излиза завишена така ми каза и моя доктор в Гърция. Оплакванията са ми много лошо бяло течение, от няколко месеца имам болки в яйчниците даже и между краката ме боли и не ми се мърда изобщо. Не е толкова болката колкото е неприятно, не мога точно да го опиша нещо като парене. И честно казано го мисля постоянно какво може да ми има, от друга страна ме е страх. Може ли малко повече информация за докторката при която сте ходили, защото до сега на такъв доктор не съм била и за др. Налбански също ако може мнението ви. Също така ако може да споделите за цените им какви са.

Последна редакция: ср, 26 апр 2023, 09:38 от Слънце95

# 5
  • Мнения: 1 409
При доктор Налбански съм била преди година последно, нямам актуална информация за цените. При доктор Рачева ходя в Център за Кожно-Венерически Заболявания в София, ходи се без записан час, само вторник е втора смяна, но не ходи тогава, защото не гледа секрети в този ден. Прегледът е 50 лева, взима секрет и го анализира директно под микроскопа. Обаче с това парене и болки може и някоя ППБ да имаш, а там вече не мога да помогна.

# 6
  • Мнения: 21
При доктор Налбански съм била преди година последно, нямам актуална информация за цените. При доктор Рачева ходя в Център за Кожно-Венерически Заболявания в София, ходи се без записан час, само вторник е втора смяна, но не ходи тогава, защото не гледа секрети в този ден. Прегледът е 50 лева, взима секрет и го анализира директно под микроскопа. Обаче с това парене и болки може и някоя ППБ да имаш, а там вече не мога да помогна.
Много благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт