С Pampers гащички вече няма да се страхувате от протичане

  • 6 533
  • 183
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 302
Бебето е спокойно, когато е нахранено от любимата мама, когато е подсушено и и заспива с любимите песнички и мелодии... Уникални са са всички продукти на Pampers- удобство за родителите и пълен комфорт за детето...

# 181
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 009
Предпазният джоб предотвратява протичане на пелената

# 182
  • Мнения: 1 557
Изтеглени са късметлиите, които печелят по един пакет от новите гащички Pampers Pants с джоб за задържане и защита. Това са:

BarbieDi 
Cool_baby
Dragoness
GerGana Ivanova 688431
goodfeel 
HollywoodGirl
pgeober
Syreen_84
tido
vils88
White Angel
White Peony
Yst_89
Антония Г.
Елислава
Кати09
Малечка90
Мама Лиса
Соренда
Танчето_30


Честито! Tada

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 22.05.2023 г. на e-mail: games@neg.bg, като упоменат, че са победители в играта на Pampers и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, както и координати за получаване на наградата:

- три имена
- адрес за доставка (моля, отбележете само желан офис на СПИДИ)
- телефон за връзка


✏️ Не забравяйте да напишете в писмото си и кой размер Pampers Pants желаете да получите.

Благодарим на всички за участието!

# 183
  • Мнения: 31
Супер абсорбираща сърцевина, двойни маншети и джоб за задържане и защита - това са основните предимства на новите гащички на Pampers, които дават на бебето и на родителите така необходимото спокойствие.



През изминалия месец екипът на Pampers и BG-Mamma даде възможност на още 20 потребители да се запознаят с новите Pampers Pants Stop & Protect. С въпросите и резултатите от проведената анкета ви запознаваме в настоящия пост.


На каква възраст е бебето Ви?


На въпроса "Използвали ли сте Pampers Pants досега?" 70% от анкетираните са отговорили с "Да", а 30% с "Не".

Доволни ли сте от новите гащички Pampers Pants Stop & Protect?


Как бихте определили качеството на новите гащички Pampers Pants Stop & Protect?


На въпроса "Чувствате ли се защитени от протичане, когато ползвате новите Pampers Pants Stop & Protect?" 85% са отговорили "Да, напълно". 15% от попълнилите анкетата са отбелязали "По-скоро да.

Бихте ли препоръчали новите Pampers Pants Stop & Protect? Тук 100% са отговорили с "Да".
Коя характеристика на новите Pampers Pants Stop & Protect е най-важна за вас?

"Ползваме Памперс, но обикновено премиум серията, защото на голямото ми дете дупето беше по-чувствително. Сега при малкия си позволяваме не само премиум, но и актив серията. Най-доволни сме от тази марка и с нея съм най-сигурна. Имало е протичания, но рядко."

"Използвам Pampers от самото раждане на детето ми. По промоции съм пробвала и други марки, но не съм била доволна и съм се връщала към Памперс. С удоволствие участвах в играта, защото синът ми е с премахнат дневен памперс и използваме само вечер, докато спи."

"Използвахме досега обикновени пелени Pampers Active Baby, както и конкурентни марки. Бяхме доволни от двата продукта, като кой ще купим зависеше основно от кой магазин пазаруваме. Напоследък обаче, с порастването на дъщеря ни (през юли ще стане на 2 г.), забелязахме, че все по-често памперсите протичат (през нощта). Тъй като преди не сме имали такъв проблем, прецених, че вероятно е от по-голямото количество течности, което приема, но честно казано въобще не се бях замисляла да пробвам гащички. С гащичките, които получих, мога да кажа, че до момента няма нито едно протичане. Изумена съм и се чудя защо не съм пробвала досега. Със сигурност ставам редовен клиент и бих препоръчала на всяка майка!"


*Обобщаващия пост е изготвен от редакторския екип на BG-Mamma.

Общи условия

Активация на акаунт