Време е за ИКЕА! - Юбилейна тема 40

  • 33 368
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 69 162
CVC последно носеха дребните пратки.

Доставка на пратки до адрес на клиента и всички онлайн поръчки:
Тел.: 02 408 49 49
E-mail: support@cvc.bg

# 61
  • Мнения: 581
Здравейте харесала съм си две библиотеки. Ще се радвам да споделите, мнения за тях

# 62
  • София
  • Мнения: 44 271
Тя една и съща, само едната е с вратички, другата не. Ми паянтова работа малко, не е красота неземна, но става, трябва да се хване за стената. Имаме такава черна, уж беше временна, но още се държи 😄 в смисъл, нищо особено, но... Става... Май е най-точното описание.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 5 030
Аз имам бяла, но без вратички.
Много си я харесвам, вписва се идеално вкъщи и събира много книги. Изобщо не е паянтова, моята даже не е закрепена за стената, за да мога да я местя, ако реша да позавъртя мебелите. Wink

# 64
  • Мнения: 581
Знам, че не е нищо особено. Интересува ме дали е паянтова. И дали ще мога да я натоваря. И размерите са еднакви. Вратичките изглежда доста оскъпяват. Трябва ми нещо съвсем семпло и бюджетно, което да ми върши работа.
Гледах, че и в Юск има подобни та за това се обръщам тук да видя дали някой я е ползвал и какви са впечатленията

Джи, много благодаря не са провиснали равтовете? Това не притеснява

# 65
  • In transit
  • Мнения: 11 979
И аз не мисля, че е паянтова. Моята е половинка, с вратичка и я ползваме, като барче за алкохол. Пълна е с разни бутилки и се държи добре.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 5 030
Натоварена е с доста книги и не е провиснала. Ще я снимам сутринта.

# 67
  • Мнения: 6 178
И аз имам бяло Били, натоварена до пръсване и само кран може да я подмести, вероятно.

# 68
  • София
  • Мнения: 283
CVC последно носеха дребните пратки.

Доставка на пратки до адрес на клиента и всички онлайн поръчки:
Тел.: 02 408 49 49
E-mail: support@cvc.bg
И аз така знам. Но звънейки-пишейки директно на CVC е като да чакаш от умрял писмо. Аз бих тормозил ИКЕА директно, пък те да се оправят с подизпълнителите си.

# 69
  • Мнения: 2 699
Моят опит с контактуване с Икеа е плачевен, когато става въпрос за доставки. Със седмици слушах единствено "Ще предадем". И нищо. Ама едно голямо ни-що. (Това, преди да подам жалбата до КЗП.)
При един случай са ми давали телефон на куриерската фирма, да се оправям с тях. Така че надеждата, че Икеа се оправят с подизпълнителите си, в моя случай, беше само... надежда.
Напоследък поръчвам само дребни неща и долитат за много кратко време, без никакви проблеми.

# 70
  • Мнения: 46 580
Имам 2 бр. Били на 10 г. Не са мръднали, стабилни са. Но предвид разликата в качеството, което забелязвам при някои икейски продукти, по-добре да каже някой, купувал през последната година.

За проблеми с доставките, най-голям резултат имах като пуснах жалба на официалния мейл.

# 71
  • Мнения: 69 162
Питаха- отговорих ... кой доставя.
Сега ...кой какво ще предприема той си знае ...

Достатъчно е изписано в темите как сме се оправяли или не сме се оправяли при проблеми.

Във фейса също може да се пита - на страница директно или месинджър. Кой както иска...

# 72
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 489
Ние имаме Били на 6-7години, едно на две години и сега купихме още едно. Много сме доволни, препълнени са с книги и няма провисване, закрепени са на стената.
Имаме и ниско Били, което служи за шкаф за обувки, то е 5-6годишно и няма никакъв проблем. Рафтовете са сложени под наклон, навътре.

# 73
  • Мнения: 6 395
Дами, детския кът изглежда като отворен!
Тв работи, две момичета вътре..
Не знам дали наистина, или само “репетиция”
Но ..време беше!

П.с има две деца вътре 😀

# 74
  • София
  • Мнения: 1 259
Дами, детския кът изглежда като отворен!
Тв работи, две момичета вътре..
Не знам дали наистина, или само “репетиция”
Но ..време беше!

П.с има две деца вътре 😀
Детският кът работи. Ние ходихме преди няколко седмици и оставихме малката там.

Общи условия

Активация на акаунт