Бебе на 7 месеца

  • 910
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Здравейте,бебето ми е родено в 34 седмица и 5 дни Simple Smile след ден прави 7 месеца Simple Smile търся мами с бебета на тази месеци за информация по колко папкат?Захранени ли са вече? И най важното по колко спят и будуват през деня? Че напоследък моята беба спи не повече от 40 минути и най често по 30минути..съответно след час у половина започва да притваря очи и да да търка очички,да нервничи.... Sad

# 1
  • Мнения: 249
Моят син е на 11 месеца. Роден е в 36+0. Но не съм се водила по коригирана възраст, а както си е. Почнах захранването няколко дни преди да навърши 6 месеца. Ползвах схемата на Хип за захранването. На 7 месеца основно си му беше млякото, той яде адаптирано, и си захранвах съответно.
За съня - той си е поспаланчо, през деня и тогава, и сега спи по 2-3 часа общо за деня. Но пък сестра му хич не спеше и беше голям зор. Така че си е до дете. Аз пак се водих по едни препоръчителни таблички от интернет за спането през деня и будуването, но като цяло се водете по бебчето. Щом й се спи след час и половина будуване, да си поспи пак и така ще е по-спокойна.

# 2
  • Мнения: 1 033
Моята е родена в 34г.с. 2,300кг 44см. На 7м едва изяждаше по 120-150мл АМ на хранене, не беше захранена. Опитах, но без успех. Започна да опитва храна чак в края на 8м. Оо, твоето много спи, моето спеше 15 максимум 20мин по часовник, беше истински ад. Към годинката се оправиха нещата, започна да спи повече, хранеше се. Сега е на 1г и 10м пак е ад, не спи повече от час, злоядо, инато, ревливо , но каквото такова. Да са живи и здрави, ще си ги траем 😂😂

# 3
  • Мнения: 226
Моята е родена в 34г.с. 2,300кг 44см. На 7м едва изяждаше по 120-150мл АМ на хранене, не беше захранена. Опитах, но без успех. Започна да опитва храна чак в края на 8м. Оо, твоето много спи, моето спеше 15 максимум 20мин по часовник, беше истински ад. Към годинката се оправиха нещата, започна да спи повече, хранеше се. Сега е на 1г и 10м пак е ад, не спи повече от час, злоядо, инато, ревливо , но каквото такова. Да са живи и здрави, ще си ги траем 😂😂
хехе живо и здраво да е детенцето ви Simple Smile и от Бог благословенно

Общи условия

Активация на акаунт