ДЕКЕМВРИйки в кабинети ще нахлуят, силни сърчица да чуят - ТЕМА 2 (2023)

  • 19 584
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София, България
  • Мнения: 3 588
Аз не съм nikoleta, но ще отговоря. Да трябва да спреш приемът на друга фолиева киселина, вътре си има нужната доза Simple Smile

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Да ви питам, някоя приема ли протеин?

# 737
  • Мнения: 186
Здравейте,дами🌞 Включвам се и аз в групата на щастливките ❤️Нашата точица е много желана и си я почакахме 1 г. и 9 месеца 😁. Първият ми преглед беше в 7 седмица, видяхме тупкащото сърчице  и докторката каза ,че всичко е наред.Следващият преглед е на 18.05 и съм доста притеснена ,защото ме хвана някакъв ужасен грип имах температура която гледах веднага да сваля ,но ставаше много трудно и за около 2 часа стигна чак до 39 и сега съм много уплашена . На някой случвало ли му се е ?Беше за един ден работа ,но все пак си е температура .

# 738
  • Мнения: 750
pivolini - на мен, аз имах ковид в 5-6 г.с. и моята температура беше за ден около 38,5 и я свалях с парацетамол, но се чувствах много зле, всичко беше наред след това на прегледа Simple Smile

# 739
  • София
  • Мнения: 11 765
Здравейте,дами🌞 Включвам се и аз в групата на щастливките ❤️Нашата точица е много желана и си я почакахме 1 г. и 9 месеца 😁. Първият ми преглед беше в 7 седмица, видяхме тупкащото сърчице  и докторката каза ,че всичко е наред.Следващият преглед е на 18.05 и съм доста притеснена ,защото ме хвана някакъв ужасен грип имах температура която гледах веднага да сваля ,но ставаше много трудно и за около 2 часа стигна чак до 39 и сега съм много уплашена . На някой случвало ли му се е ?Беше за един ден работа ,но все пак си е температура .

Да, аз изкарах доказан грип обаче, с тест. Пих тамифлу и се оправих за 48 часа. Това беше в 5та седмица

Таничка не. От друга страна живот и здраве скоро мисля да почвам колаген.

# 740
  • София, България
  • Мнения: 3 588
НОВАТА ТЕМА




Таничка, не . Протеин от приятелка с проблем с нарастването на бебето, знам че се взима само ако има изоставане на плода. Много често поради нездравословно хранене. Мен ако питаш - недей без да го обсъдиш с лекаря.

pivolini, добре дошла Simple Smile няколко момичета от тук бяхме болни, Мацето изкара грип А, няколко изкараха ковид. Няма страшно. Можеш Биозин мама да си вземеш за повдигане на имунитета.

# 741
  • София
  • Мнения: 1 718
Включвам се пак и аз да кажа, че от вчера всичко е наред. Зацапването беше за кратко, но все пак до прегледа в петък ще си седя със свито сърце. Иначе болки никакви не съм имала. Днес реших да не ходя на работа. Явно натрупвам умора, с имам нужда от почивка и да си полежа.
Освен това тези три дни има много силни магнитни бури и трябва да се внимава да не се преуморяваме.
Pivolini, добре дошла сред нас! Аз изкарах лек ковид в 4-5 седмица, но при мен нямаше температура. Имаше за сметка на това хрема, която влачих 3 седмици. След това на първия преглед се видя само плоден сак и не бях сигурна дали нещо ще се развие, но две седмици по-късно и това е вторият ми преглед, ембриончето беше там, беше претърпяло бурно развитие и имаше сърчице!
Гледай само да свалиш температурата и не пий силни лекарства. На мен ми дадоха солволан за няколко дни, което е ок. Пих биозин мама и Коластра на прах от або фарма. Това последното явно действа на растежа на ембриончето. Дано всичко мине добре и при теб!

Общи условия

Активация на акаунт