Кое е най-странното име на дете което сте чували?-3

  • 30 800
  • 401
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 900
Забравих да напиша и още едно, имах колежка Стихия, супер яко и доста странно, в Троян били две.

Божке, мама да е знаела по-рано  ooooh!
Напрао се разпознах  Joy

# 376
  • Мнения: 182
Кандидат -майката ми се казва Сълза/Сълз  fight
Вярно,че голяма сълза излезе за семейството ни #Cussing out Вече са в развод #2gunfire

# 377
  • Мнения: 413
Току що говорих с клиент по телефона - жена му се казва Алиета Simple Smile.

# 378
Един мой приятел има приятел (как го обясних само  Rolling Eyes), който се казва Панталеймон Laughing.
Колежка на майка ми се казва Минет  Crazy
а като малко лекарката при която ме водеха се казваше (още се казва така де) Лимонка
 #Crazy Sick

# 379
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Днес се загледах в едни документи на жената до мен в магазина. Името на иска беше от г-жа Лесбана Петрова.  Crazy

# 380
  • Мнения: 6 323
Не е на дете, но не се стърпях да го пусна (надявам се да не се повтаря)

Манчестър Юнайтед Левиджов

в. Монитор, 22.03.2007 г.

Цитат
Манчестър Здравков кандидат за Гинес

Свищовлия иска да бъде вписан в Книгата на световните рекорди Гинес с най-много водени дела за смяна на имената си. От 1999 г досега Манчестър Здравков Левиджов е водил девет дела в различните съдебни инстанции - от районен до върховен съд.
Преди 7 години свищовлията подава първата си молба в районния съд в родния си град. той иска да смени рожденото си име Марин с това на любимият си футболен отбор от Англия Манчестър Юнайтед. Свищовските съдии отхвърлят странната молба. колегите им от велико търнтово облаче решават, че щом желанието му е доброволно, чудакъкт може да носи каквото име си иска. Така Марин се превръща в Манчестър. Следващото му хрумване е да прибави към фамилията си втората част от името на спортния клуб и да се казва Манчестър Левиджов - Юнайтед. След няколкогодишни съдебни битки свищовлията отново печели. Последното желание на чешита е отново да промени личното си име и вече да се нарича Манчестър Юнайтед Левиджов.

# 381
  • Мнения: 13 512
е какъав фен трябва да си на този отбор,че 9 години да водиш дела за смяна на името си. МЮ трябва да го позлатят, талисман да си го направят, егати човека!

# 382
  • Мнения: 6 993
Не българско , ама...
Вчера съобщиха по радиото за  момиченце Металика в Швеция Joy И те съдебни битки водили за тва име Laughing

# 383
  • Мнения: 595
Авангард Леонтиев  - руски актьор(Адютанти на любовта)

# 384
  • Мнения: 1 180
За дете не се сещам, но майката на една позната се казва Салфетка и от скоро си смени името на Силвия. На времето библиотекарката ни се казваше /сигурно още се казва/ Олимпиада - викахме й леля Надка. Има и един Витамин - много ми беше смешно, защото беше доста дебел. А имаше и Хитлер - по едно време стана Хитро.

# 385
  • София
  • Мнения: 626
Звонко!!!

# 386
  • Мнения: 2 723
Дано не повтарям някой, ама нямах време да прочета всички мнения...

Онзи ден по кой е по-по-най имаше МОМЧЕНЦЕ с име ДАЯН  Thinking

# 387
  • Мнения: 4 585
Царю Честити, честито внуче, Симеон - Хасан.
          Ваш най-ниско поклонен поданик, Волф.

# 388
  • Мнения: 13 512
Царю Честити, честито внуче, Симеон - Хасан.
          Ваш най-ниско поклонен поданик, Волф.
Симеон-Хасан Китин Муньос
 Joy Joy hahaha hahaha Joy

# 389
  • София
  • Мнения: 1 775
Царю Честити, честито внуче, Симеон - Хасан.
          Ваш най-ниско поклонен поданик, Волф.
Симеон-Хасан Китин Муньос
 Joy Joy hahaha hahaha Joy
Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт