Звездни компромати - 6 част

  • 26 138
  • 271
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 418
Един "бандит".Навремето движеше с Карамански.Надали някой го помни вече.Или той се покри?

# 211
  • Мнения: 2 407
Кейт Мос е ужасна,винаги съм се чудила как може да е модна икона ooooh!

# 212
  • Мнения: 481
На Дейвид Бекъм парите не са му само от клуба , а огромна част са от реклами. Замислете се в колко реклами сте го виждали (отделно, че в България достига само една част от тях), после участия, статии.... и хоп - 2 милиона , че и отгоре  Laughing

# 213
  • Мнения: 5 622
А, дреме и на нея колко струва. Мъжът и получава по 2 млн. $ на седмица...  Crazy

Е, де, заплатите са им годишни Wink Собствениците на футболни клубове, ако трябваше да плащат по 100млн годишно на 25 души, щяха да са бедни като църковни мишки Grinning
О повярвай ми точно по 2 млн. $ на седмица ще получава.Четох го в "Хай клуб" . Laughing

Но понеже Буба каза, че получава, аз го разбрах като получава в момента, тоест в Реал. А в Европа няма уважаващ себе си клуб, който да е чак толкоз откачен, че да дава 94млн годишно само на един футболист. Peace


Казах получава, защото е подписал договорът с Ел.Ей-ският клуб  Wink

Как само звучи 2 млн$ седмично, а? Чак нереално.... Мегленчето Кунева и 5 висши да завърши, не мож го догони  Whistling  Twisted Evil

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 22:57 от БУБА

# 214
  • Мнения: 560
четах в СТОРИ че Бритниту пак бременна знае ли някой от кой е сега Shocked и вярно ли е или жената си хапва здравата Mr. Green
Абе моме,ти кат ядеш боб знаеш ли от кое зърно пърдиш после.

# 215
  • София
  • Мнения: 5 289
четах в СТОРИ че Бритниту пак бременна знае ли някой от кой е сега Shocked и вярно ли е или жената си хапва здравата Mr. Green
Абе моме,ти кат ядеш боб знаеш ли от кое зърно пърдиш после.
Кате ше ме спукаш от смях Laughing
Елена Паришева
http://komaros.hit.bg/el.jpg

# 216
  • Мнения: 5 393
Е тази пък коя е? За първи път я виждам newsm78 newsm78 newsm78 Embarassed

# 217
  • Мнения: 1 813
Една поп фолк точилка  Mr. Green

# 218
  • Мнения: 5 393
Аааааааааа ясно ooooh!-мерси.

# 219
  • Мнения: 6 417
Че кво й е на Паришевица?  newsm78 Карчева, ако изнамериш снимка на една чалгаджийка, която е силно кривогледа и гледа като сиамски котарак, шта призная. Биляна май беше  newsm78

# 220
  • София
  • Мнения: 5 289
Шушон Билянка отдавна съм й пускала снимки и верно гледа като сиямски котарак hahaha.
А Еленка ква усмивка вади. Crazy
Да пусна едно инфо тука,чя няма къде другаде,дано Лео няма нищо против Flutter.

Звездите Азис и Деси Слава откриват собствена дискотека. Откриването е на 24 януари, мястото е Студентски град...име още не се знае, в момента обмислят как да се казва дискотеката...интериора по думите на Азис е страхотен и се заканва това да е най-оборотното заведение в София.Ще се казва "Бели нощи" и се намира зад боулинга в Студентски град.

# 221
  • Мнения: 2 495
Като си говорим за Елена Паришева.... Sick
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=236484

# 222
  • Мнения: 10 758
Шушон Билянка отдавна съм й пускала снимки и верно гледа като сиямски котарак hahaha.
А Еленка ква усмивка вади. Crazy
Да пусна едно инфо тука,чя няма къде другаде,дано Лео няма нищо против Flutter.

Звездите Азис и Деси Слава откриват собствена дискотека. Откриването е на 24 януари, мястото е Студентски град...име още не се знае, в момента обмислят как да се казва дискотеката...интериора по думите на Азис е страхотен и се заканва това да е най-оборотното заведение в София.Ще се казва "Бели нощи" и се намира зад боулинга в Студентски град.

Демек зад Фантастико.утре ще отида да видя за кво иде реч.

# 223
# 224
  • Мнения: 6 417
Ей, туй чудо Лейди B какво ли не направи да додрапа до малко слава и не става и не става.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт