Лакове за нокти - 164

  • 46 282
  • 737
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 080
Благодаря за посрещането и за съветите, момичета!

# 256
  • Мнения: 28 032
Аз режа кожички преди всяко лакиране. Не виждам как иначе ще се получи добре маникюра. Изненадвам се , че повечето , които се включват с коментари не го правят
Това зависи много от типа кожички, дали са много или малко, дали имат склонност да загрубяват, суха ли е кожата или не...🙂 Моите не създават проблеми, почти несъществуващи са, лесно мога да ги махам с римувър за кожички, с масло за кожички и избутвач или дори със собствен нокът след къпане или миене на чинии (когато са влажни и омекнали). Макар че от известно време започнах да ги обработвам с ел. пилата, но само преди да слагам гел под обикновения лак. Ама то е за сметка на неизползването на римувър примерно.
Освен това, при опит да режа кожички е много по-вероятно да пострадам, отколкото маникюрът ми да изглежда по-добре.😄 Ако сравнявам моите кожички с тези на майка ми и на приятелка- ами, съвсем различни са. На майка ми са плоски някак и залепват за нокътя. На приятелката ми (тя ходи на гел и и' ги режат) са по-плътни, по-месести някак- може и от рязането да е (тя самата казва, че колкото повече и' ги режат, толкова повече загрубяват- но пък и е свикнала вече да и' ги махат). На мен нито кожичките ми загрубяват, нито кожата там ми е суха (поне не и обикновено), нито прилепват към нокътя. За сметка на това, имам забележки към големината на плочките и формата на ноктите ми, но...няма идеално винаги.☺️

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 17:09 от dolce miele

# 257
  • Мнения: 1 420
Прекрасни сте, момичета ♥ Напоследък нещо ме мързи да снимам, но продължавам да си се лакирам или в нюд, или в червено Grinning 
За основа винаги съм ползвала заздравители и при тях е на проба - грешка кой ще пасне на нокътя и ще се спогоди с лака. От няколко месеца ползвам калциевото мляко или витаминния заздравител на Тренд ъп и сам доволна. Цяла работна седмица изкарва маникюра в добро състояние. Топ слагам един пласт от бързосъхнещия на ГР и отгоре Сеш, че само той ми идва малко тънък. Този топ буквално суши за 5 мин лака.
Кожите ги режа без скрупули като това правя след баня или миене на чинии. Слагам и емулсия за отстраняването им и избутам с метален избутвач. Стърчащото режа с клещи. Ползвам и дървени пръчици. Това правя също веднъж седмично. Иначе съм фен на всякакви мазилца за кожи и нокти Grinning В петък чистя кожи, лак и до неделя сутринта мажа с нещо почти постоянно Grinning В момента взех за проба едно масло Peclavus Podo, че доста го хвалят по ФБ група за красота. Иначе съм забелязала, че кожичките ми са най - добре като ги мажа с кремчета, а не масла или олиа за кожи. От олиото и маслото сякаш кожичките ми стават по - твърди и по - сухи, докато с кремчетата са си супер, та предимно на кремове залагам. Ще го видя това масло как ще се държи.

# 258
  • Мнения: 458
Дами, дали някоя от вас ще ходи тези дни до Джъмбо? Ако има възможност да ми купи от този лакочистител и да ми го изпрати ще съм много благодарна, защото в моят град няма Джъмбо..
Скрит текст:
Скрит текст:

# 259
  • София
  • Мнения: 1 462
През юни онлайн в Лили:
🫣🫣🫣

# 260
  • Измир
  • Мнения: 662
Too cool for pool 1625
Много го обичам 💙🩵

Амадин, ако си на телефон увеличи снимката и огледай кожичките. Просто няма какво да им режа. Само избутвам преди лакиране.
На показалеца леко развалих върха, но на живо не си личи толкова.

# 261
  • Мнения: 1 737
BEL 38 + GR extreme glitter shine 207

# 262
  • Варна
  • Мнения: 1 773
Opi Sky True to Yourself на 3 слоя, не е много покривен. Небесносин е, не ментов, не и тюркоазен.


# 263
  • София
  • Мнения: 1 462
GR Keratin 13

# 264
  • Мнения: 2 761
Ето и моите покупки на Еси от намаленията в Нотино и Парфимо.
Подариха ми 3 броя двустранни четки/инструменти за маникюр на Еси, които ще ми дойдат идеално. Напоследък съм решила да си рисувам маникюра.

# 265
  • Мнения: 819
Ето това ми е от днес. И си откраднах идея от Рошличка за някой следващ маникюр 😁❤️

# 266
  • Мнения: 28 032
И си откраднах идея от Рошличка за някой следващ маникюр 😁❤️
Мисля, че сме виждали много красиво изпълнение на тази идея и от Блъд.❤
Тина, Олгарита, уцелихте ме в сърцето с тези сини нюанси!💙💙

# 267
  • Мнения: 2 236
Essie Sugar Daddy
Golden Rose extreme glitter 211


Скрит текст:



Последна редакция: сб, 03 юни 2023, 17:45 от •mimoza•

# 268
  • Мнения: 13 913
Еха, страхотно изглежда с този брокат, много ефектно. Цветовете хич не са от моите но самият маникюр много ми харесва да ръцете на накой друг.
Като видя такъв маникюр и първата ми мисъл е как се маха после това нещо... Grinning То ясно че "с накисване" ама пак няма да е лесно, само затова рядко слагам брокати.

# 269
  • Варна
  • Мнения: 1 773
Мимоза, с гъбичка ли нанася броката? Колко пъти повтаря, за да постигнеш такава покривност?
Долче, Опи-то е доста по-светло синьо, снимах го с чужд телефон, а на моя вече изглежда супер наситен цвят. Реално е това цветът

Общи условия

Активация на акаунт