Лакове за нокти - 164

  • 46 179
  • 737
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 1 191

Номер 55

# 316
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 833
Opi Aurora Berry-alis:

# 317
  • Мнения: 2 220
Доставка от мейкъп с подарък чанта, за това, че има навършена година откакто съм техен клиент. Избора за следващия маникюр ще е труден.

Последна редакция: чт, 08 юни 2023, 11:40 от •mimoza•

# 318
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 803
И аз поръчах няколко лака и  opi Led 💙💙

# 319
  • Мнения: 1 300
Бел 99,мнооого любим 💗💗💗

# 320
  • Мнения: 2 900


21 - номер 48
 topface 106

# 321
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 803

# 322
  • Мнения: 4 485
От къде са  Флормарите? Мнооого отдавна не съм срещала във физически магазин.

# 323
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 803
Тези са нови уж с натурални съставки green  up от лили сега са на промо.  От 2 магазина лили в 1 няма ггр и флормар.

# 324
  • Мнения: 835
Преди два месеца свалих гел лака, нещо не мога да случа на маникюристка, а и все нямат часове и ходех с израснали нокти. Накрая ми писна, махнах гела, сега сама си правя и маникюр, и педикюр. Справям се, само че на ръцете повече от 3-4, макс 5 дни не ми държи, ползвам база и топ,  на краката по 3 седмици.
Много хубави маникюри показвате, момичета.

# 325
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 441
На ръцете е нормално да не издържа много. На мен повечето лакове ми издържат от неделя до следващия петък, като някои се нуждаят понякога от лек ремонт на връхчетата. Случвало ми се е в сряда да правя нов маникюр, ако положението е много зле.

# 326
  • Варна
  • Мнения: 1 760
Добре дошла, Калина, включвай се и със снимки Simple Smile Тази трайност е нормална за обикновени лакове, много зависи от финиша на лака, както и колко работим с ръце. Наскоро, по лошо стечение на обстоятелствата, изкарах с Чайна pool party 10 дена, като само ми бяха израснали ноктите, но нищо не пипвах. А неоните на чайна обикновено са ми за смяна на 3-4 ден.
Пак да помрънкам, че холограмните Опи-та не ги намалят в нотино... накрая ще поръчам от щатите и готово.

# 327
  • Мнения: 101
Калина, пак много ти държи. При мен като махнах гел лака, обикновеният лак ми държеше до второто миене на съдовете и така няколко месеца подред, докато се възстанови нокътната плочка. Голямо триене и лакиране падна тогава. Сега вече ми държи по доста повече. Така че, спокойно, нещата само ще се подобряват с времето.

# 328
  • Мнения: 2 220
Добре дошла, Калина! Ще очакваме снимки Simple Smile
Вчера имах нужда от релакс и реших да сменя лака и да пробвам новите придобивки. Броката свалих с триста зора очаквано. Сигурно гел щях да сваля по-лесно. Пробвах един цвят от магнитните и установих, че ефекта се запазва най-добре когато го правя върху Сеш-а. Не снимах, че се получи по-добре на едната ръка и реших, че няма да съм с него.
Вниманието ми привлече Barry M /не съм ползвала до сега/ и се чудя къде съм спала!
Естествено поръчах още. В момента има цветове на добри цени в мейкъп и при поръчки над 50лв /без значение на какво/  добавя 5 парфюмни мостри по избор.
След първото нанасяне се отчаях, но след втория пласт...о, небеса! Какъв блясък и страхотна самонивелация! Прекрасен летен цвят! Малко по - силен и ярък е отколкото излиза на снимки.
Barry M Raspberry Ripple

Скрит текст:


Последна редакция: пт, 09 юни 2023, 10:51 от •mimoza•

# 329
  • Мнения: 448
tina_vn вчера ми излезна, че в ozone.bg има намаление на лаковете на OPI.. не знам дали има холограмни, но може да погледнеш.

Общи условия

Активация на акаунт