Лакове за нокти - 164

  • 45 828
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 426
Откакто си купихме съдомиялна и рядко мия съдове, лакът ми държи доста повече и в по-добро състояние.

# 331
  • Мнения: 831
Добре, ето един nude na Catrice от мен. Има фини златни частици, но на снимката не се хващат.😊
А как да си възстановя нокътната плоча?  Аз, честно казано, нищо не правя. 😀Слагам един заздравител на Perfect и това е.
Преди доста време, още преди да навлязат гел лаковете, бях много запалена и си купувах всякакви лакове, включителнo Dior и Chanel, но няма голяма разлика с по-евтините, все са лакове. Сега повече от 5 лева не ми се дават. Е, за заздравител може и да дам 20-30 примерно 😅

Последна редакция: пт, 09 юни 2023, 11:54 от kalina_pehlivanova

# 332
  • Мнения: 97
При всеки е различно, различни са и ноктите - на някои са твърди и плътни, на други меки и чупливи. При мен явно щетите бяха по-големи, отколкото съм чувала да са при други, махнали гел лака. Аз подхранвах с де каквото намеря, но така или иначе трябваше да изчакам да израсне до здраво. Съветите на момичетата от темата много ми помогнаха, за което много им благодаря! 🙂💐

# 333
  • Мнения: 439
Аз ходя на гел лак 2 пъти в годината - за почивката лятото и за Коледа. Винаги са ми меки, тънки като хартия и лесно чупещи се след това. Нанасям масло за нокти, след това слагам някакъв заздравител, но истината е че просто трябва да израстнат здрави нокти. Режа всяка седмица до дъно почти и така.. Това обаче не ме спира да се лакирам и да ми е цветно. 🌞

# 334
  • София
  • Мнения: 1 461
Bel 96

# 335
  • Мнения: 2 835
Добре дошла при нас, Калинаааа,сигурна съм че ще ти бъде приятно тук. Момичетата показват чудни маникюри има какво да научиш а и надявам се какво да покажеш.

Кой търсеше OPI,нека погледне тези,в Мейкъп.

# 336
  • София
  • Мнения: 1 461
В Parfimo има и на по-добра цена:

Последна редакция: сб, 10 юни 2023, 10:07 от Рошличка

# 337
  • Мнения: 9 856
Essie 27 watermelon - страхоооотен, колкото оплюх ballet slippers, толкова съм влюбена в този. Много по-хубав цвят е от в шишенцето покривен и на един пласт, съхне на секундата. Буквално за 3 минути се лакирах Heart Eyes

# 338
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Докато съм без лак реших да направя няколко сравнения.
Почвам с жълтите неони: палец - easy paris cosmetics 001, показалец - revolution zesty, после revolution pineapple, China glaze Yellow polka dot bikini и China glaze Lemon ice. Определено ананасът се открои като най-покривен и лесен за нанасяне, следван от лимона Grinning всички са на 2 слоя, само на безименния мацнах трети, тъй като стана на четки. То не, че другите са перфектно нанесени, но ще ме извините.


Зелените са Opi how does your zen garden grow, Nocole by Opi Lay it on the lime, Barry M Rainforest green, Nicole by Opi Daffy dill


И малко ментово-тюркоазени Blue Heart
Pastel 304, SNB Иван, Kiko 84 и Pastel 313

# 339
  • Измир
  • Мнения: 647
Бях писала, но не знам как ми е изчезнал поста. Нищо,  ето пак Sally Hansen Insta-dri matte, но с блясъкъв топ.

# 340
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 784
Днес вече на лятна вълна с Opi Coral-ing Your Spirit Animal:

# 341
  • Мнения: 1 420
За новата седмица- Essie bochelorette bash и OPI Confetti ready ❤️

# 342
  • Мнения: 2 243
Лита, какъв топ лак използваш? Blush

# 343
# 344
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 784
В момента ползвам бързосъхнещия топ на Catrice.

Общи условия

Активация на акаунт