Лакове за нокти - 164

  • 46 255
  • 737
  •   1
Отговори
# 360
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
Opi Check Out the Old Geysirs:

# 361
  • София
  • Мнения: 1 196
Номер 57


She 398 + Pastel 344 + GR Extreme Glitter Shine 203 на кутрето.
Нещо ми е трудно да се възприема със синьо, но някой наскоро показа това She тук и много ми хареса цвета. На живо е една идея по-светъл.
Разкош Blue Heart

# 362
  • Мнения: 348
Лита , на тези нежни ръце всичко ти стои страхотно!
Рошличка, много добре се е получило.
Ама аз съм пристрастена към синьото,даже успях да се докопам до номер 127 на 21 cosmetics, който Долче показа наскоро 😃

# 363
  • Мнения: 2 205
Вечно любимото телесно

# 364
  • Мнения: 1 301
СНБ Аделина 🙂

# 365
# 366
  • Мнения: 873
Момичета, да ви се похваля!
Тооооолкова са красиви на нокти, светлият е розово-лилав шимър, почти неуловим за снимане.
На последната снимка са върху касова бележка на един пласт.


Последна редакция: чт, 15 юни 2023, 22:45 от chery_k

# 367
  • Мнения: 2 846
В dm продаваха flormar още ли ги има в лили нямам спомен да съм ги виждала може и да има

# 368
  • Мнения: 2 259
Момичета, препоръчайте ми моля някакъв топ лак, който да НЕ е с гел ефект, но да изсъхва бързо по възможност. Има ли такъв еднорог Grinning Последно време ползвам този на Еси и въпреки, че е нов, не е сгъстен, ми се отдръпва на краищата и ми дърпа целия лак нагоре и става страшна грозотия... На тема френски съм от известно време и като си го направя супер, после топ лака го прави все едно ме е лакирала малката ми сестра Grinning

# 369
  • София
  • Мнения: 1 462
Блъд, не мога да помогна, т.к. за момента ползвам само един топ, който не е бързосъхнещ. Чакам от Мейкъп един Сеш, за да видя дали ще се разберем с него. Често съм виждала в темите да се коментира отдръпване и събиране на лака, но понеже не ми се е случвало може ли някой да ме просветли какво представлява всъщност това?

Аз след двудневен маратон по чистене вкъщи успях да разкажа играта на синия лак на няколко нокътя. И понеже не ми се занимаваше да коригирам направо го смених. Пък и сърце не трае да пробвам Пастелите.


Pastel 345
GR Extreme Glitter Shine 209

# 370
  • Мнения: 13 744
Случвало ми се е така да ми се дръпне лакът когато от любопитство съм нанесла нов слой Сеш след 2-3 дни да речем, да видя как ще е. Свива се цялата лакирана повърхност,  не знам как по друг начин да го обясня. И остава малка ивица оголена от лак - около кожичките, а може и съвсем леко на връхчетата и наистина изглежда странно.

# 371
  • Мнения: 2 259
Ето нагледно за какво става на въпрос, като аз след топа си коригирах отдръпнатото с бяло, уж малко да не личи, че не ми се прелакираше. На палеца считам, че аз нещо не съм го нанесла ок, ама на другите нокти...
Скрит текст:


Имам подозрения, че трябва повече да чакам да изсъхне и тогава да слагам топ. Ще пробвам бързосъхнещия на GR. Някоя от вас го беше похвалила преди време.

# 372
  • Варна
  • Мнения: 1 769
Блъд, така не ми се отдръпва от върховете на ноктите, но често ми се случваше покрай кожичките и отстрани. Според мен запечатвай и върха на нокътя с основа, лак и топ. Нанасяй достатъчно количество топ, ако е тънък слой всеки топ ще ти се отдръпне. Е, ако основният лак е изсъхнал напълно, може би няма да се случи. Поне това е моят опит, а съм пробвала много топове.
Напоследък почнах да слагам повече от топ лака, топя четката 2 пъти за един нокът и слагам обилно и близо до кожичките, така вече не ми се отдръпва и не ми отсича лака на 2 части.
А ако сложа топ на лак на 2-3 дена направо се надига по края и отлепя.

# 373
  • Мнения: 3 189
За бързосъхнещия на ГР-аз съм си много доволна Simple Smile

# 374
  • Мнения: 13 744
Топ лак мажа и аз стабилно, направо капка виси на четката, освен когато са ми съвсем до дъно скъсени. И със Сеш ми се е дръпвал така но ако съм повторила (почти никога) или ако е много сгъстен и ме е домързяло да разредя че се сещам все в последен момент.
И наистина запечатано на връхчетата винаги, явно затова там почти не съм виждала такъв ефект. С всеки един слой минавам и ръбчето отпред.

От мен номер 58 на 21, след седмици само с безцветен се намазах най-сетне. В ентусиазма съм вапцала и кожичките, правете се че не виждате Grinning На живо не изглеждат толкова зле, де.


Интересен е, за пръв път го слагам. Не е като брокат а са ситни частички и си се маже гладко. Отдавна чакаше ред да го пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт