Лакове за нокти - 164

  • 46 270
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 950
Аз бих питала жената за цвят,любим .
Бих взела нещо по- неутрално , но зависи от работа, години,  препочиание на жената.

# 691
  • Мнения: 9 578
Ако е с българско име жената, бих погледнала дали няма такъв лак на SNB (лаковете им са с женски и мъжки имена) Simple Smile Няколко пъти съм подарявала така и се е харесвало.

# 692
  • Мнения: 1 121
Става въпрос за майка ми, иска някакъв телесен или бледо розов цвят, който да не се олющи на другия ден. Цената не е фактор, само да е траен.
Страхотни сте, благодаря ❤️

# 693
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 950
Трайността зависи и от ноктите
 От топа и базта. От работата дали мие на ръка чинии

# 694
  • Мнения: 2 236
Обичана, в такъв случай препоръчвам да заложиш на бледо розово. Нюд цветовете са капризни и стоят индивидуално според тена на кожата. Има риск да припознае маникюра си като мъртвешки.
За да удължиш живота на маминия маникюр включи в подаръка база и топ лак.
И като стана въпрос - да, цената не е фактор!
Започнах с лакове на AURA, и все още много ги харесвам като качество, а струват само около 5лв. Ползвам само и единствено тяхната база, а топ лака смених заради Сеш.
От тях погледни 105 Pink lemonade shimmer.
Тук в пост #565 съфорумка е качила снимка.
https://m.bg-mamma.com/?topic=1433325.555

# 695
  • Мнения: 1 121
nasito8988, не мие, но знаеш как е, като се "завърти" жена в кухнята Simple Smile)
•mimoza•, благодаря за инфото! Simple Smile

# 696
  • Мнения: 1 176
OPI, не SNB за подарък, аз съм разочарована от SNB, наскоро писах -съхнат много бавно, а OPI  не са ме разочаровали до сега.
Може да погледнеш infinity Shine серията. Имат топ от тази серия който, според мен наистина удължава трайността, аз съм го слагала върху всякакъв лак.

# 697
  • Мнения: 533
Реших,че само при мен има проблем със съхнененто.Толкова пари и накрая разочорование.

# 698
  • Мнения: 1 730
21 cosmetics 108 + Flormar Pearly pl453
Взех лидълския топ за проба и май ще се окаже попадение, защото съхне доста бързо. 😄

# 699
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 950
Кой топ ? Те мин четвъртък пуснаха Stay нещо си серия. По миналият Glossy

# 700
  • Мнения: 1 730
Cien shine glossy gel look top coat.

# 701
  • Мнения: 1 129

Поредното франкенполиш попадение ... много им се радвам Simple Smile
https://instagram.com/nailart4funs?igshid=NGExMmI2YTkyZg==

# 702
  • София
  • Мнения: 3 072


GR ice chic 304 и Trend it up 180

# 703
  • Мнения: 2 907
GR 09
miss selene 169

# 704
  • Мнения: 7 723
Лаковете са cien colour & stay mint, essence gel nail colour 05 sugar blush + стикери

Скрит текст:


Общи условия

Активация на акаунт