Консервативното мислене - враг на отношенията

  • 9 170
  • 299
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 226
Авторката май няма повече да се включи.


Ми направо я разкостихме, май не заслужаваше толкова критика

# 256
  • Мнения: 7 252
Ако е в майчинство и имат ниски доходи, а тя иска да харчи пари за глупости - ами заслужава си критиката.

# 257
  • Мнения: 2 355
Сега като се барне авторката и стане "съвременна" жена с леки и тежки корекции, и си направи един профил в "Only fans" - парите ще дойдат сами. Тогава да видите какво е "вършане".
Както е казал Вазов - "Манастира тесен за мойта душа е...."

# 258
  • Мнения: 3 620
Сега като се барне авторката и стане "съвременна" жена с леки и тежки корекции, и си направи един профил в "Only fans" - парите ще дойдат сами. Тогава да видите какво е "вършане".
Както е казал Вазов - "Манастира тесен за мойта душа е...."

Като е искала да "вършее" за чий се е омъжвала и раждала?
Изведнъж като наденат семейният хомот и се сещат, че не са се наживели. Това и за мъже и за жени важи.

# 259
  • Мнения: 2 355
Ако имах магазин за сватбени тоалети щях да сложа на витрината един хомот до белите рокли. В мъжката секция - един чехъл 52-ри номер.
 Да не казват после, че не са предупредени.

# 260
  • Мнения: 12 960
Ако имах магазин за сватбени тоалети щях да сложа на витрината един хомот до белите рокли. В мъжката секция - един чехъл 52-ри номер.
 Да не казват после, че не са предупредени.

Щеше да ти фалира бизнесът, защото бъдещите младоженци и булки масово щяха да се опомнят и да не се женят.

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 469
Ако имах магазин за сватбени тоалети щях да сложа на витрината един хомот до белите рокли. В мъжката секция - един чехъл 52-ри номер.
 Да не казват после, че не са предупредени.

Щеше да ти фалира бизнесът, защото бъдещите младоженци и булки масово щяха да се опомнят и да не се женят.
Не съм съгласна! 😀 Масово булките пренебрегват огромни червени светофари в отношенията преди брака! После се чудят какво да правят с едно две деца

# 262
  • Мнения: 123
Само по нашите географски ширини все се гледа и се коментира кой как се облякъл, дали му отива и дали не. На други места по света хората се обличат както им е кеф и живеят за себе си, а не за хорското мнение. И пълните са хора.  Като не ти е естетична дадена гледка отвръщаш очи и си гледаш своята работа.

А това, че си с къси панталонки или пола далеч не е покана за каквото и да било. И се изумявам, че именно жени твърдят подобни неща.

# 263
  • Мнения: 1 928
Hihihihi, точно. Аз също.

# 264
  • Мнения: 3 620
Айде, айде... и в Германия се обръщат като някоя се разходи или напълно забрадена или оскъдно облечена.
Човешко е това - не е само "българска" черта.

# 265
  • Мнения: 1 928
Arielle, като в повечето държави много е важно къде се намираш. Някъде по затънтените села в Бавария примерно, да, обръщат се, гледат накриво, но в големите градове като Берлин и Франкфурт, където самите хора са космополитни, никой нищо не забелязва. Включително видях в с-бана как се качи възрастен мъж, официално облечен от кръста нагоре с риза и сако, а от кръста надолу с жартиери и високи токчета и никой не му обърна внимание.

# 266
  • Мнения: 18 422
Абе според мен ако някоя ходи с къса пола, значи, че си харесва краката, това е. Дали основателно или не, това вече е друг въпрос... Relaxed

# 267
  • София
  • Мнения: 13 173
Да, и аз не намирам нищо лошо в това Relaxed

# 268
  • Мнения: 6 945
Аз давам мнение ако ми го поискат. Примерно като пазарувам с приятелки, се питаме за мнение кое как ни седи и тн. Ама някаква странична.. кво ме вълнува. Не гледам там и толкоз, минава и заминава. А ако е с хубаво тяло, и аз се заглеждам. И в двата случая не виждам проблем в късите гащи.

# 269
  • Чужбина
  • Мнения: 421
Собствеността върху женското тяло - това е интересна тема. Откакто свят светува, по една или друга причина, женското тяло се обективира, опредметява.

Когато една жена се чувства красива в тялото си и подчертава формите си, както говорим - с мярка, отново везните се накланят към обективирането. Т.е. самата тя разчита да демонстрира формите си, външната си красота, а на заден план остава личността й, тя като субект (а не като обект) на общуването.

За мен е напълно естетсвен природен закон, че след като се показват форми, то те се разглеждат и оценяват именно като форми, а не като личности.

Оттам хора с власт, пари, влияние, напълно естествено биха си пожелали да притежават тези обекти, като вид склуптури, статуетки. Хубаво ли е дадената жена, показваща формите си, да получава внимание от всякакви хора, вкл. и от такива? Обективирайки себе си тя има ли вътрешните, субективните, качества да контролира интереса към себе си?

Или между 20 и 40 ще си играе на криеница и ще върти афери напред назад? Wink

Общи условия

Активация на акаунт