Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 81 636
  • 2 302
  •   2
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 40 891
Взех направлението, ама ше трябва да си търсим нов ЛЛ...не е добре жената здравословно и няма да може явно...Обаче не отидох после в болницата за кръв. Не можах. Мота ми се главата и го отложих за утре.

# 76
  • Мнения: 7 361
Събудих се в 4, въртях се два часа и повече. После пак съм задрямала. Главата ми е компот.
Ревливо и смотано ми е.

Вторник е, усеща се като много гаден понеделник. 100 задачи ми висят на главата, подхванах ги уж, да видим как ще ги избутам.

Мисте, да се оправяш бързо.
Мид, чакаме да кажеш, че Павката е вече в къщи.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 2 038
Добро утро!
Фло, като човек живял дълго в чужбинско, да кажа...Не се обвинявай, не е грешката в твоя телевизор.Не напразно са казали хората,че очи, които не се виждат се забравят. Изпитала съм го на собствен гръб. Съболезнования.
Хубава, спорна, здрава и спокойна седмица на всички в темата и извън нея!

Това е. " Очи, които не се виждат, се забравят". Подпомогнато и от различни обстоятелства. Simple Smile

Благодаря за съболезнованията, но съм дотолкова емоционално отдалечена, че не се нуждая от тях. ( с това не желая да обидя или нагрубя някого). Ще помогна ако се нуждаят от мен, но в мислите си ще съм другаде. Годините на голямо разстояние оказаха своето влияние. Simple Smile

Последна редакция: ср, 03 май 2023, 09:47 от floren

# 78
  • тук и там
  • Мнения: 11 686
Добро утро! Криво ни е и на нас, след ваканцията. ММ още спи, щеше да ходи в офиса цял ден, май го е отложил за следобед..Rolling Eyes.Мен ме тресе ПМС май, щото не можах да спя добре снощи и валидоли смуках,че ми се разхлопа нещо сърцето.
Бър, разсмя ме сутринта, иначе да живееш в блок не е лесно хич, в Бг -то е същата работа в нашата кооперация, но нашите даже и забавни бележки не пишат. .Grinning
Утре ще искам палчета за баща ми,че започва лъчето.

Спокоен и хубав ден от мен!

# 79
  • Мнения: 12 236
Кайсийка, имаш стиснати палци от мен. Като преживяла лъче с майка ми, преди няколко години, а и една близка дружка миналата година мина през това, проблемите не са толкова в началото на лъчето, а в последните процедури. И на двете им докара тежки последици, от които възникнаха в последните две процедури. Стискам палци при татко ти да мине безпроблемно.

Стоя и се чудя какво да готвя. Варивата отпадат категорично. Искам и да бъде посно, ориз правих вчера пък и ми свърши запаса в шкафа. Трябва да се пазарува, а не ми се ходи до голям магазин. Освен едни пости картофи да сложа. Пък малката ще е на сандвичи най-вероятно.
Фло, трудно ти е, съчувствам искрено.

# 80
  • София
  • Мнения: 18 749
Кайс, късмет и сили на татко.

Чакам документите само и палим.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 2 038
Докривя ми, че не съм съчувствала, а съм стояла като " варосана фъска". Казвам като ще ми вкарвате някакви диалекти тогава да ви питам дали ще е по- добре ако се тръшкам като драматична актриса или се въртя като " попикан барбиняк". Предложих помощ и финансова подкрепа при нужда. Както и да е. Не желая да ви натоварвам. По- добре да се пишат по- весели неща. Simple Smile

" фъска"- младо дръвче.
" барбиняк"- мравка

Последна редакция: ср, 03 май 2023, 09:50 от floren

# 82
  • Мнения: 9 025
БарАбиняк го има и при нас.
  Кайсия, стискам палци за татко ти! И свекърва им трябваше от утре да почне лъче, но сега не знам. Всеки ден се сменя състоянието ѝ.
    Вътрешно се моля, много се моля, каквото се случва да не е в деня на бала на детето!!!!!!!

Последна редакция: вт, 02 май 2023, 12:20 от марулета

# 83
  • Мнения: 7 947
Мидче, надявам се вече да сте си вкъщи. Hug

Чакат ме поне 5- 6 перални, но не си давам особено зор.
Отметнах мобилност, йога, медитация.
След малко отпочвам ОИ- то. После, стига да не вали- разходка. Тези дни също навъртахме сериозен километраж- средно по около 23 000 крачки на ден.

Щерката се оплака от дращещо гърло, а е особено важно нези дни да е в топ форма и кондиция- има състезания сряда и четвъртък, както и отделно от това пътуване в петък от училище във връзка с клуба, който председателства. Ние пък от своя страна сме планирали да съчетаем полезното с приятното и покрай нейното пътуване в края на седмицата си организирахме наша си семейна екскурзия след това. Живи и здрави да сме само! Hands Pray

Добри, браво на половинката! Така се прави!!!

Фло, пишеш от мое име. Hug
Аналогичен случай, но от миналата седмица, аз разбрах късно снощи.
Скрит текст:
Персона, която на погребението на майка си дойде, фръцна се и каза на нас- останалите, грижили се до последно за този човек и съкрушени от скръб, и тъга: "Повече никога не ме търсете!", вече не е сред нас. Последно видях въпросната личност тогава, преди 23 години. Знаех, че е с лоша диагноза последната година. И... нищо. Както, когато разбрах за болестта, така и след като ми казаха за кончината. Празно. Без никаква емоция, дори отрицателна такава. Казват, че е редно да помним хората с добро, каквото и да са сторили. Странното е, че първият спомен, който ме връхлита за въпросния субект е, как като ученичка 3- 4 клас може би, се качвам в полупразен трамвай, въпросната роднина- седнала в него, помаха ми полу- протоколно и се завъртя с лице към прозореца. А говорим за връзка по съребрена линия.

# 84
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 248
чакам добри новини за Павката.
стискам палци за всички татковци, майки, болнички...
прегръщам всички тъжни...

Скрит текст:
ще помоля всички да стиснете едни палчета на 5 май.
по-късно пак ще подсетя

установявам, че съм станала много ревлива.

# 85
  • Мнения: 7 361
Фръц, фръц, имам си картина на 13!

Извинявам се за нескопосаната снимка, но фотографът толкова си може.
13, прекрасна е! Heart Много, много ти благодаря за жеста и за радостта Kissing Heart
По чиста случайност си изпратила картината точно на рождения ми ден Simple Smile
Няма да повтарям останалите и няма да те ръчкам да мислиш за развитие в тази сфера, защото ти си знаеш най-добре, но наистина си майсторка на четките.

Пак по случайност малко преди РД друго форумно другарче ми изпрати книжен подарък, по друг повод, но приемам и двете като знак от съдбата Simple Smile Kissing Heart

# 86
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 248
ооооо, бърди...
най-хубавата къща - разхвърляна, пълна, весела. Simple Smile Simple Smile

13, невероятна си!

# 87
  • Мнения: 6 496
Ден 😚

Аз още бърша сопол и кашлюкам, но по- малко. Днес съм по- шен..

Бърд и аз разбрах за Р.Ден, когато пусна почерпката и си рекох - ееей, глей кво хубуу станаа 🤗

Добре, от днес съм на флоьнга 👆 За Кайсийчето и всички другарки тоже.

Мид, момчето ще оздравява вече, няма накъде.
Аз почивам, но ще отида до бакалията да взема тва- онва за вечеря. Голямаустагладен като се върне.. ще пита.

Хубав и поносим ден за вас!

# 88
  • Мнения: 4 586
Разкошна ти е картината, Бърд! Много да ти радва дома!

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 40 891
13сче, и аз съм в стрес кво ша остая на моя "голяма уста" за 5 дни Thinking

Бърд, честита красота!

Общи условия

Активация на акаунт