Звездни Компромати - Май'23

  • 288 520
  • 2 649
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 404
Най-голямото "постижение" на Григор е третото място... Което е нищо. Или си шампион,или си никой...

# 61
  • Мнения: 3 051
Най-голямото "постижение" на Григор е третото място... Което е нищо. Или си шампион,или си никой...

Твоето най-голямо постижение кое е ? Подозрението ми е, че си трол, който говори повече, отколкото знае.
Веднъж се убедих в друга тема.

# 62
  • Мнения: 39 643
Мацката ползва ли го на Гришо, за да си направи реклама?

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 9 770
Това изобщо не е така, номер 3 в световната ранглиста е ОГРОМНО постижение. Както са написали по-горе - това е елитен, изключително труден и скъп спорт и конкуренцията е смазваща.
Не ми е първи любимец, но на черното бяло няма как да се каже.

# 64
  • Мнения: 5 016
И Гришо като Мария Бакалова, нищо не става от него…. Изумявате ме!

# 65
  • Berlin
  • Мнения: 11 323
Айде сега, номер три в света на спорта, и то в тениса (особено в тениса), не било постижение? И Мария Бакалова с номинацията за Оскар е нищо, друго какво?

# 66
  • Мнения: 9 404
Начи ако Калканджиева беше станала не шеста,а трета в света,това щеше да е огромно постижение! Да,да вярвам че е така...

# 67
  • На морето!
  • Мнения: 5 783
Нищо в темата не ме изненадва вече- нито съветите към Бакалова да си хване гадже по сметка, последвани от дежурните обяснения колко незначителни са успехите й, нито заклеймяването на Григор Димитров като посредствен спортист.  
Иначе огромно вълнение будят теми за мутрите от 90те и техните любовници. Дано наистина повечето потребители от този тип са платени тролове, а не реални родители.

# 68
  • Мнения: 3 051
Цитат
В ученическите ми години,моя рисунка спечели първо място в конкурс организиран от Варшавския договор в съревнование с художници от другите държави-членки на организацията. Ако щеш вярвай.





Вярвам.
*Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.*
Приемам, че призът е бил случайност, защото е бил еднократен и не се е превърнал в закономерност.
Не си в първите трийсет в света оттогава насам, искам да кажа.

Последна редакция: пн, 01 май 2023, 21:24 от проксима

# 69
  • Glasgow
  • Мнения: 4 593
Да ви разсея, че стана напрегнато. Като споменахте Анди Мъри, това е от една забавна книжка за шотландската жена (той е шотландец от едно градче до Глазгоу)
Скрит текст:

# 70
  • Варна
  • Мнения: 25 314
Днеска за малко да ликвидират Иван Гешев.... Разминал се е на косъм.Цвети Стоянова и тя била катастрофирала.Днеска само кофти новини съобщават.
Кортежът е бил с бронирани джипове и "убийците" ще се пробват с бомбичка... е, много аматьорско! За мен е пълна сценка и парлама.
Епизод пореден, съвсем навреме.

# 71
  • Мнения: 46
Риана дали ще отиде, тя ми е любима от Мет гала. Миналата година не отиде и имаше нейна статуя бременна.
В момента е в Ню Йорк май ще бъде.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 152
    Ето списък с гостите:
Скрит текст:
[/list]

# 73
  • Мнения: 723
Еха.Ще бъде много интересно.

Алисия е пуснала нова песен с руса коса е.С късата коса ми прилича на един нейн клип "Важно ли ти е".И хем ми прилича на рускинята Оксана,дето е женена за Джиган.Харесва ми проекта.Само това не ми харесва,че каза по Бтв,че половината текст е нейн,др част е на нейна фенка.Можеше в описанието да я отбележи,пък и даже да й заплати.

# 74
  • Мнения: 2 727
Каза, че се замислила дали пак да не е руса, ама добре, че се е размислила, понеже според мен хич не й отива на тона на лицето.

Риана, ако не изтипоса голия корем на Мет галата, няма да е тя, но ми е интересно с какъв тоалет ще се появи.

Общи условия

Активация на акаунт