На пазар във Варна - тема 73 ⚓

  • 36 585
  • 738
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 496
Оптика "Юниглас" - там диоптричните рамки се предлагат в пакетни цени: 35лв., 55лв., 75лв., 99лв., 125лв. и 159лв.
Оптика "Ювеле".
Оптика "Радушеви".
Когато аз търсих за закупуване на диоптрични очила ми дадоха най-добра цена. И трите оптики съм ги ползвала  лично.

Допълвам и Призма като горния пост.

# 691
  • Мнения: 1 804
Последните ми две очила са от оптика Света Петка. На Сливница40 имат преглед от лекар със записване. Очилата които поръчах преди 2 седмици са 230 лева - рамка 80 и стъкла от по 70 лева с антирефлексно покритие. Имат и по-евтини стъкла.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 10 820
Здравейте! Коя оптика бихте препоръчали за изработката на сравнително обикновени очила с включен зрителен тест? Колко време е изработката?

Моите очила са от оптика Радушеви Виница и оптика Ювеле срещу Общината до Таблата.

Точно миналата седмица правихме очила на майка ми и дъщеря ми. На майка ми с диоптър+фотосолар+втори чифт за близо спакетна цена 140лв.
Щерката си избра актуална рамка с диоптър за надалече +смяна на стъклата на старите очила със защита от синя светлина - пакетна цена 150лв.
Поръчахме ги в петък, бяха готови във вторник след обяд.
Жената там е любезна и внимателна дори и с трудни клиенти като нас, които не знаят какво искат (не визирам себе си) 🤪

# 693
  • Мнения: 119
Много благодаря на всички! )))

# 694
  • Варна
  • Мнения: 10 820
Чак сега видях добре въпроса, че искате и диагностика. На майка ми я правихме в частен кабинет Юниглас на ул Драгоман при д-р Максим, срещу 20лв. Много е готин този Максим 😁

# 695
  • Варна
  • Мнения: 1 896
Малко ще отклоня темата, не знам къде да питам 🫣 Канена съм на бебешко парти за определяне на пола на бебето- какво трябва да подаря?

# 696
  • Мнения: 1 021
Не съм ходила на такова парти, но първото, което ми хрумва е торта и бутилка шампанско/вино, ръчно изработен албум за снимки, балони, кошница с разни дребни неща (бонбони, шоколади,дребни сладки, ядки,плодове).

# 697
  • Варна
  • Мнения: 1 896
Не съм ходила на такова парти, но първото, което ми хрумва е торта и бутилка шампанско/вино, ръчно изработен албум за снимки, балони, кошница с разни дребни неща (бонбони, шоколади,дребни сладки, ядки,плодове).
Благодаря много, идеята за албума ми хареса. Сега ще разровя из групи за хенд мейд неща да потърся.

# 698
  • Мнения: 49
Здравейте, някой случайно да е срещал в магазин от тези ментови бонбони в метална кутийка?Няма значение от марката!
Благодаря


# 699
  • Мнения: 8 783
В магазина на морска гара съм виждала на/до касите.

# 700
  • Мнения: 343
Момичета, къде във Варна продават продукти на Victoria’s Secret? И по-конкретно за лосиони за тяло и спрейчета? Идвам скоро към вашето черноморие и не знам къде в града мога да намеря. Благодаря

# 701
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 735
Victoria’s Secret съм виждала в Лили дрогерии - мисля, че бяха някакви спрейове за тяло.

# 702
  • Мнения: 1 184
На летището на заминаващи съм виждала. Проверете на Морска гара, може би предлагат и там.

# 703
  • Мнения: 343
В лили вече нямат проверявах и в Пловдив, Бургас. Казаха че не са получавали

# 704
  • Мнения: 1 184
Ако имате път към София някой ден, в магазина на Нотино на място има разнообразие.

Общи условия

Активация на акаунт