На пазар във Варна - тема 73 ⚓

  • 36 579
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 375
Здравейте. Може и да задам глупав въпрос , но къде в града мога да намеря филета от аншоа?
От Кауфланд съм взимала.

# 721
  • Мнения: 1 935
Къде има голям избор на саксии и кашпи за цветя различни размери от по- малките т.е ф-8 , 10, 12. В Практикер или Бриколаж има по- голям избор. Или другаде, без значение локацията, но да работи събота и неделя

# 722
  • Мнения: 3 934
Dorina има в Stop and Shop, вчера мерих. Голям размер съм и ходя там редовно, Дорина ми е компромис ако няма Триумф, по-бързо им заминават ластиците и презрамките

# 723
  • Мнения: 2 045
Къде има голям избор на саксии и кашпи за цветя различни размери от по- малките т.е ф-8 , 10, 12. В Практикер или Бриколаж има по- голям избор. Или другаде, без значение локацията, но да работи събота и неделя
В Хоумакс имат доста голяма секция градина. Вижте в сайта им, дали има това което търсите.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 1 930
Къде се намира Stop and Shop?

# 725
  • Мнения: 8 783
Има в центъра до Старбъкс, както и на Червения площад.

# 726
  • Мнения: 25 902
Къде има голям избор на саксии и кашпи за цветя различни размери от по- малките т.е ф-8 , 10, 12. В Практикер или Бриколаж има по- голям избор. Или другаде, без значение локацията, но да работи събота и неделя
Практикер, Бриколаж, хоум макс...

# 727
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Дами , от кое химическо чистене сте доволни ?
И дали се сещате за химическо чистене в квартал  Чайка , около Базар Левски , Чаталджа?
Преди имаше химическо чистене на пазарчето на Чайка-панелчето, до някакква сладкарница , дали съществува още, че там май строят в момента  ?

# 728
  • Мнения: 751
Дами , от кое химическо чистене сте доволни ?
И дали се сещате за химическо чистене в квартал  Чайка , около Базар Левски , Чаталджа?
Преди имаше химическо чистене на пазарчето на Чайка-панелчето, до някакква сладкарница , дали съществува още, че там май строят в момента  ?
Мартини бара където е чаталджа/феликс каниц нагоре, има пералня + химическо
Винаги там ходя,, пране, сушене, химическо, папулки са ми махали от палта
Да попитам в темата има ли препоръчван тапицер?

# 729
  • Мнения: 302
Здравейте. Къде мога да намеря хубав комплект прибори на прилични цени до към 300лв?

Ако не е късно- магазини Домашен рай и La maison.

# 730
  • Мнения: 146
Химическото в Чайка до сладкарница Валентино се казва Пеликан и това на ул. Феликс Каниц също е Пеликан.

Аз препоръчвам Clean Zone - освен пране и химическо, предлагат и само гладене.
В интернет има всички адреси за Варна с работното им време и цени. До Синчец на Винса имат пункт.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 36 864
Обсъждаше се автомивка за пране на килими, от която сте доволни и която има услуга взимане и връщане на адрес. Ще бъда благодарна за координати и актуални цени Simple Smile

# 732
  • Мнения: 641
не знам как се казват, но тези хора ползвам всяка година за пране на килими и съм доволна. 3,80 на квадратен метър, транспорта е от тях.

# 733
  • Мнения: 846
Къде мога да си ламинирам картонче/визитна картичка?

# 734
  • Варна
  • Мнения: 36 864
Във всеки копирен център.

Общи условия

Активация на акаунт