Всичко за всички марки гел лакове - тема 48

  • 28 573
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824
Знаете ли дали обикновените акварелни бои за рисуване върху хартия стават и за нокти 🤔
Знаем. Много маникюристки ги ползват. Simple Smile

Есмералда, чудесен ти е маникюрът. Плочката ти е издължена и къси нокти много ти отиват. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 187
На мен вчера ми пристигнаха стикери от Shein и да не остана назад веднага ги пробвах

  
И един косъм от кучето за разкош 😂😂😂 Видях го в последствие 😆

Последна редакция: нд, 07 май 2023, 15:25 от garnitura

# 62
  • Мнения: 403
Ще пробвам точно с руските, имам от тях, понеже се занимавам с акварелно рисуване. Ще споделя резултата, дано се получи 😀

# 63
  • Мнения: 2 666
На мен вчера ми пристигнаха стикери от Shein и да не остана назад веднага ги пробвах

  
И един косъм от кучето за разкош 😂😂😂 Видях го в последствие 😆
Влюбих се в тези стикери!😊😊😊 Може ли линк към сайта и да попитам - бързо ли пристигат?

# 64
  • Мнения: 187
Аз го имам като приложение сайта. Пристигнаха ми за 7 дни от Китай. Имаш безплатна доставка над $9 мисля. Това е линк към тези стикери, но имат много хубави. Аз взех няколко вида и са супер. Не знам как ще ти го отвори линка, но потърси shein в Гугъл и ще ти излезе приложението.
1sheet Bee Pattern Nail Art Sticker
I discovered amazing products on SHEIN.com, come check them out!
https://api-shein.shein.com/h5/sharejump/appsharejump?lan=en&sha … &localcountry=eur¤cy=BGN&id=13225195&url_from=GM7377787396480983040

На мен вчера ми пристигнаха стикери от Shein и да не остана назад веднага ги пробвах

  
И един косъм от кучето за разкош 😂😂😂 Видях го в последствие 😆
Влюбих се в тези стикери!😊😊😊 Може ли линк към сайта и да попитам - бързо ли пристигат?

# 65
  • Мнения: 8 533
Ще пробвам точно с руските, имам от тях, понеже се занимавам с акварелно рисуване. Ще споделя резултата, дано се получи 😀
ТЕ пекат ли се с лампата или какво?

# 66
  • Мнения: 1 814
На мен вчера ми пристигнаха стикери от Shein и да не остана назад веднага ги пробвах

  
И един косъм от кучето за разкош 😂😂😂 Видях го в последствие 😆
Аз не виждам косми Rolling Eyes
Иначе маникюра е супер Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 1 124
Идвам и аз да покажа един направо не маникюр😃
Преди това обаче искам да се оплача, че линт базата на Коди, за тънки и препилени нокти изобщо не държи на моите.
Още на великденския маникюр забелязах отслоявания на края на втората седмица, а на следващия след него се отвориха свободните краища буквално след 3 дни.
Моите нокти са тънки меки, и прозрачни като рибешка люспа, а отгоре на всичко много идиотски ги препилих с пламъка буквално в основата - зор да си почистя добре кожичките, докато бързах да се направя на предишния маникюр.

Докато намеря време за този отслояванията в краищата ми бяха стигнали до една трета от нокътя.
Но на препиленото си държеше добре.
Изрязах всичко до дъно и пак съм с тънък слой каучукова (макар и малко сгъстена) и отгоре изравних с Клареса каучукова номер 4.

Линт базата ще си я ползвам, че много добре изравнява, но явно не ми прави добра спойка (което уж трябва баш да прави) и ще я слагам върху тънък слой каучукова.

Моля да коментирате дали на архитектура съм го докарала.





# 68
  • Шумен
  • Мнения: 330
Страхотна тема!Страхотни маникюри!Ето и моя от днес!Не знам защо,но напоследък нямам муза и не ми идват никакви идеи как да се направя 🤣🤣

# 69
  • Мнения: 1 794
Мими, много са нежни. На мен любими са ми точно така - розово/нюд и глитър за акцент.

# 70
  • Мнения: 403
Жар птица, предполагам се чака да изсъхне пигментът. Всъщност, има доста видеа в нета за акварелната техника, но не съм стигнала до тях.
Ето и моят неделен маникюр, който направих по-рано от планираното. Осъзнах, че квадратната форма не е за мен, постоянно закачам някой ъгъл и преправям, та след две седмици носене се разделих с него.


И само с базата на Silcare, с която се работи много лесно наистина:

По едно време си мислех да остана само по
нея, но душата ми припираше за цвят 😂
Момичета, много хубави маникюри показвате, все по-цветна става темата 🤗❤️

Последна редакция: нд, 07 май 2023, 21:18 от Mini Me

# 71
  • Мнения: 2 655
Страхотни маникюри, момичета.
Имате ли представа от кой физически магазин в Пловдив мога да си закупя продукти на Коди и Фокс?

Ако няма такива, моля кажете от къде купувате ФОКС? За Коди ми е ясно

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 013
Страхотни маникюри, момичета.
Имате ли представа от кой физически магазин в Пловдив мога да си закупя продукти на Коди и Фокс?

Ако няма такива, моля кажете от къде купувате ФОКС? За Коди ми е ясно

Коди имат магазин съвсем близо до Мол Пловдив. Но не съм го посещавала лично. Даже май е цяло козметично студио. https://studio24.bg/kodi-beauty-studio-s7822?gclid=Cj0KCQjwmN2iB … ZChAaAirZEALw_wcB

# 73
  • Мнения: 7 619
FOX  може да поръчаш от сайта им или от мейкъп. Знам, че имат шоурум в София, в Пловдив не мисля, че имат.
https://foxnailsbg.com/

# 74
  • Мнения: 2 655
Страхотни маникюри, момичета.
Имате ли представа от кой физически магазин в Пловдив мога да си закупя продукти на Коди и Фокс?

Ако няма такива, моля кажете от къде купувате ФОКС? За Коди ми е ясно

Коди имат магазин съвсем близо до Мол Пловдив. Но не съм го посещавала лично. Даже май е цяло козметично студио. https://studio24.bg/kodi-beauty-studio-s7822?gclid=Cj0KCQjwmN2iB … ZChAaAirZEALw_wcB

Сигурна ли си, че това е магазин и предлагат гел за продажба? Защото ще отида на място Grinning
Да не бия път напразно

Общи условия

Активация на акаунт