Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 12 тема

  • 42 619
  • 788
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 914
И аз се уплаших като ги видях тигрите, но донякъде се и зарадвах - не съм и на 1 % изкушена да харча пари. Потрес са. Принтът може и да ми допадне с времето, евентуално на нещо друго съчетан, ще видим ...
(миналогодишният Позитано иначе много ми харесва, определено повече от този нов прочит)

# 151
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Позитаното, което миналата година ненавиждах, сега ми се вижда прекрасно на фона на тоя. 😀 Може би само червеният морски принт бие тоя.

# 152
  • Мнения: 317
Самото тигърче е сладко иначе... а и като се сетя миналата година каква пара направиха от мечето... Ако беше котка, честно казано щях да си взема. Animal Heart Eyes Cat

Последна редакция: пн, 29 май 2023, 20:20 от *Emerald

# 153
  • Мнения: 658
Да я пуснат в 3xl поне, като дават хората толкоз пари за тая тебиска, да стане като 3д ефект…

# 154
  • Мнения: 317
Не знам хора, но това е от новата колекция на Долче и Габана, ми те притновете са като миналогодишните на Алеса Joy

https://m.facebook.com/reel/1261041007838948/

Последна редакция: пн, 29 май 2023, 22:54 от *Emerald

# 155
  • Мнения: 249
D&G винаги правят такива принтове на летните си колекции от години

# 156
  • Мнения: 4 246
Ами плажните сетчета с дълги поли с цепка до горе? Пълен смях .. само чакам да им се посмея на цените. 😆

# 157
  • Мнения: 241
Хора, какви са тия дънки по 190 лева 😂😂😂 а тигрите.. нямам думи.

# 158
  • София
  • Мнения: 1 123
Анонсът с тениските определено ме отказа да чакам лятната колекция 😁 Въртят едни и същи принтове за лятото с леки разлики. Новите модели продължават да са стари модели в нови цветове.

# 159
  • Мнения: 391
Тениски с гепарди няма да купувам. Този принт на мен не ми допада особено. Предполагам че с времето ще започна да го заглеждам
(както винаги се случва), но засега се въздържам. Може би ще стои добре на топ. Надявам се да не е само той Simple Smile

# 160
  • Мнения: 4 246
В принта няма нищо ново, пълна цигания. Че и смес от няколко принта, направо трагедия. Нищо ново и креативно.
Май вече разчитат на старите си кройки и модели и на лудите си фенки, които не се замислят, че купуват едно и също.

# 161
  • Мнения: 630
Определено тигър не бих  си купила. За мен са ужасни.А и тези плажни  визии са само за чекнене и снимки. Не бих отишла така на плажа с тези дебели черги. Напоследък  нося тяхните шарении,но май отнасям доста  подигравки и ще приключа.
Не знам при вас как е ,но дори баба ми се чуди откъде съм купила  такива циркаджийски дрехи... 🤣

# 162
  • Мнения: 828
Никакви подигравки не съм отнасяла. Обикновено приятелки са ме питали откъде е дадена дреха, понеже им е харесала на мен.

# 163
  • Мнения: 630
Аз говоря за сетовете яке+долнище+блуза(тениска). Определено ставам клоун.Явно трябва да се носят по 1 шарено+черно(бяло). Поне според мен

# 164
  • Мнения: 4 246
Да, шарениите определено идват в повече с повече от един артикул по теб.
Особено пък ако е лакшъри принта екип .. 😅

Общи условия

Активация на акаунт