Защо в чужбина не е като в България?

  • 15 197
  • 193
  •   1
Отговори
# 150
Цитат на: Demetra
Цитат на: anezinis
Сега като сам качила 15-20кг постоянно ми съчувстват и предлагат различни Центрове за отслабване Embarassed


"Ела, Анезинис! Ти ине авто? Ти милан и Елинидес?" Точно пък те да ти правят намеци, които генетично имат "диференциал на Татра". Опа, извинявай, ама това си е самата истина!
"Де пирази!" Гледай си кефа и не им обръщай внимание  Wink
az sam popadnala na slabi priatelki Sad ,a zatova 4e sa niski(az sam 170sm)mi kazvat 4e sam varnina Close =85kilogramova varlina Embarassed  Cry

# 151
Цитат на: Теодора
Какво е това "иазсушаване"? Отслабване ли?
a tova e otslabvane-sgre6ih-sory Embarassed

# 152
.
(Честно ви казвам никога не съм се заглеждала толкова много по мъже, а не е като да не съм го правила преди Embarassed . Накъдето и да се обърна - някой секси, строен хубавец. Мъжо чак се притесни  Laughing  Laughing )[/quote] Laughing  Laughing  Laughing
moje da ti doida na gosti Laughing  Laughing

# 153
  • Мнения: 1 497
Да, и аз това не мога да си обясня- гърците мъже са по-привлекателно отколкото жените им като цяло.

# 154
  • Мнения: 1 278
Цитат на: anezinis
.
....moje da ti doida na gosti Laughing  Laughing


Ама моля ти се, заповядай! "Та миламе елиника" да не губя тренинг и ще ги бройкаме от сутрин до вечер  Wink Децата на гледачка или пък ще се гладат сами  Wink , а ние - кеф на буци! Laughing  Само изчакай да ми поспадне корема след около 2-3 месеца, за да не ти правя "сечено", а пък и аз да понамажа нещичко. Така де, и Хасан е човек, и той душа носи!

# 155
  • Мнения: 1 278
Цитат на: palmira
Абе дядо ми , Бог да го прости, се шегуваше, че гъркините като слизат от тротоара, си удрят дупетата в него Grinning.
Обаче какви гъркини има само, направо трепач та дрънка.....


Тъй, де, тъй! Те изключенията потвърждават правилото!  Wink  Laughing

# 156
  • Мнения: 4 244
Цитат на: anezinis
Е при мен не е така Sad  в Гарция жените ходят поне веднаж в седмицата на изсушаване Shocked ,а аз 1-2 в годината Simple Smile
Сега като сам качила 15-20кг постоянно ми съчувстват и предлагат различни Центрове за отслабване Embarassed
Можеби причината е,че живеем в малък град Confused завиждам ви Neutral Face

Това не е ли липосукция

# 157
  • Мнения: 1 278
Цитат на: palmira
...Ама много патриархално мислене имат ooooh!


Кажи си го направо ориенталско. Нашенецът просто бледнее пред гърка  Laughing  Laughing Ама то си е така - колкото по на юг, толкова по на юг, или - колкото повече, толкова повече  Wink

# 158
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
Цитат на: Теодора
Да, и аз това не мога да си обясня- гърците мъже са по-привлекателно отколкото жените им като цяло.

Мислиш ли  Thinking

# 159
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Не са ли малко космати и ниски ? Аз само такива съм виждала. Но и доста хубави гъркини, сигурно са изключения.

# 160
I na men mi pravi vpechatlenie kak se nosiat povecheto jeni v Holandia-bezvkusno oblecheni,a nai-vajnoto che i v magazinite prodavat drehi s mnogo interesni(za men!) sachetania,koito nikoga ne bih si kupila. Povecheto jeni nosiat kasi gorni drehi,koito podchertavat ujasno golemia hansh,koito az vinagi gledam da prikrivam s po-dalgi drehi! I kato slojat edni kasi polichki,ama krachetata im dosta debelichki. Vse pak v Bulgaria jenite se oblichat dosta dobre i iskat da izglejdat dobre!
No kak da se preborish s tegloto kato ima tolkova mnogo sladki iskushenia(spezialno v Holandia!) - to e vla, to e Zeeuwse Bolussen, Bosche bollen i t.n. kup vkusotii. Vseki pat kato sam na holandska shirina natrupvam dosta kilza,koito posle se macha da svalia. No nai-mnogo me machi koremcheto,koeto struktorno si imam,a horata vse me pitat v koi mesez sam (uvi,bez dori da sam rodila!). E,ostava borbata....i nadejdata che niakoi den kilata shte se stopiat,makar godinkite sashto da rastat!!!

# 161
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Само дето това с килцата е доста трудно... Wink И аз съм на този хал....все си казвам, че от утре съм на диета, ама...

Някой да знае някоя, коато не е много обременяваща и все пак ефективна???? Confused

# 162
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Kalinka
Само дето това с килцата е доста трудно... Wink И аз съм на този хал....все си казвам, че от утре съм на диета, ама...

Някой да знае някоя, коато не е много обременяваща и все пак ефективна???? Confused


Калинка,
Аз се отказах сама да се боря и се записах в една фитнес-организация, която се нарича "Curves". Ходя 3 пъти седмично по 45 минути. Понеже от октомври досега (тогава започнах да ходя) не само не отслабнах, а още напълнях, от утре съм и на диета, която ще разработим с диетоложка, работеща към тази организация (плащам си допълнително за което, разбира се), но утре в осем сутринта имаме "рандеву" за да определим плана на действие, а самата диета е в продължение на мисля 2 месеца, като обещават смъкване на поне 10 кг. в края на периода. Целта е усилване на метаболизмаи естествено намаляване на калориите. След като получа по-детайлна информация ще пиша каква точно е диетата. Зная само, че не е "екстремна", защото аз съм против екстремните диети (Аткинс и подобни). Та можем да си отворим една темичка за диети и да се поддържаме психически.

# 163
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
Лаура, това е супер идея!!! Ако двама сте на диета е много по- лесно! Мъж ми беше на диета миналата пролет и аз покрай него, да му давам кураж. Много съм доволна от резултатите, не ми тежеше и се чувствах разкошно.
Сега обаче той се поотпусна и аз от там, като започна едно набиване на шоколади. Просто си представям резултатите след бременноста  Rolling Eyes

# 164
  • Мнения: 1 017
Уфф и на мен нещо ината за отслабване никакъв го няма Embarassed
10 месеца след като родих бях свалила 25 кила (от 88 на 63), а сега така се освиних гоня 70те, УЖАААСССС направо не мога да се понасям и всеки ден почвам уж някаква диета и до надвечер ми трае диетирането Cry
Плюскам за трима и целия свят ми е крив за нещо Neutral Face
Не знам какъв стимул да си измисля Thinking

Общи условия

Активация на акаунт