Защо в чужбина не е като в България?

  • 15 180
  • 193
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 530
Цитат на: Nadin
Цитат на: MM
Много съм изостанала явно, а и не много схватлива Embarassed  Blush , но с какво може да се асоциира един плешив мъж, че да го направи толкова привлекателен???? Thinking


И аз не го асоциирам с това, което пишеше(фалос) Laughing ама такива изследвания направили хората и пишат:)))


Е и аз си помислих, че сигурно имаш предвид пениса, но то в такъв случай по-скоро страшничко, отколкото привлектелно - като се има предвид размерите..... Grinning  Grinning  Grinning

# 181
  • Мнения: 1 017
Страшно, не страшно - това е положението Laughing !

"Група световноизвестни учени" са направили изследване и са стигнали до този резултат!!! Laughing  Laughing  Laughing

# 182
  • Мнения: 530
Цитат на: Nadin
Страшно, не страшно - това е положението Laughing !

"Група световноизвестни учени" са направили изследване и са стигнали до този резултат!!! Laughing  Laughing  Laughing


Значи, Мъже с оредели коси, отдъхнете си! Колкото по-малко коса, толкова по-привлекателни сте за жените, пък ако е в комбинация с квадратна челюст, рошави гърди и общ вид на неандерталец, още по-хубаво!
newsm62

# 183
  • Мнения: 1 017
Цитат
Значи, Мъже с оредели коси, отдъхнете си! Колкото по-малко коса, толкова по-привлекателни сте за жените, пък ако е в комбинация с квадратна челюст, рошави гърди и общ вид на неандерталец, още по-хубаво!

Сега остава и един фоторобот да му спретнем на наи-желания мъж и започваме да го търсим Wink
ооопс само мъжо да не ме чете Embarassed  Laughing  Stuck Out Tongue  Laughing [/code]

# 184
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Вчера точно виках на мъж ми, че един негов колега доста е оплешивял и той ми обясни, че мъжете, които имали повечко тестостерон оплешивявали. Гледам го моя не е още почнал, питам го той няма ли тестостерон. Той се хили и вика, че бил в нормалните граници затова още имал коса Wink
Иначе за космаците аз не съм фен. Господ като е раздавал такова чудо при мен 3 пъти сигурно е минал  Rolling Eyes Мъж ми беше гладичък като се запознахме, а сега  ooooh! От известно време му промивам мозъка да го почиствам с епилатора гърдите. Мислите ли, че ще склони  Twisted Evil ? Даже го навивам да купи новия на филипс  Wink дето уж изстудявал кожата и боляло по-малко   Stuck Out Tongue

# 185
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Цитат на: meri_ark
Мъж ми беше гладичък като се запознахме, а сега  ooooh! От известно време му промивам мозъка да го почиствам с епилатора гърдите. Мислите ли, че ще склони  Twisted Evil ? Даже го навивам да купи новия на филипс  Wink дето уж изстудявал кожата и боляло по-малко   Stuck Out Tongue

Боже опази! Мъжете не търпят на такива болки като нас бе!!!!!
Да не ти разказвам как реагира като ме видя веднъж къде се епилирам....

# 186
  • Мнения: 1 017
Цитат на: meri_ark
От известно време му промивам мозъка да го почиствам с епилатора гърдите. Мислите ли, че ще склони  Twisted Evil ? Даже го навивам да купи новия на филипс  Wink дето уж изстудявал кожата и боляло по-малко   Stuck Out Tongue

Хо хох о не искам да съм наблизо като се опиташ да го епилираш Laughing
По- добре му ги пострижи и после една кола маска- поне така ми обясняваше един познат, че прави преди да си махне космите, а другото за по-малка болка е да го напудриш с някаква пудра, но с епилатор не пробвай- те са "нежни души"Simple Smile)))

# 187
Що бе. Мой мъжо, докато бях бременна той ми правеше колата маска (то с машинка де ама аз нали не можех да се виждам Laughing ).Даже моячкият мислеше да опита и върху себе си ама.....аз го отказах Crazy

# 188
Цитат на: MM


Е и аз си помислих, че сигурно имаш предвид пениса, но то в такъв случай по-скоро страшничко, отколкото привлектелно - като се има предвид размерите..... Grinning  Grinning  Grinning

 Laughing  Laughing  Laughing ima6 pravo-izvrateno e Sick

# 189
Цитат на: Honda
Що бе. Мой мъжо, докато бях бременна той ми правеше колата маска (то с машинка де ама аз нали не можех да се виждам Laughing ).Даже моячкият мислеше да опита и върху себе си ама.....аз го отказах Crazy
Laughing  Laughing  Laughing
ima6 pravo vednaj i moq redi da opita i....do tam Laughing
A imah edin poznat qdato si gi ba6e napravil na strelka(poznaite kade so4e6e Laughing   Wink )

# 190
А в  провинциалните градове в Бьлгария кьдето няма постоянно топла вода и са по лоши условията на живот хората са много по-чисти и спретнати.
Това е някакьв парадокс Simple Smile[/quote]


Izviniavai, kude niama topla voda, ti ot koga ne si bila v BG?! Komunizma go svaliha, i prehodnia period i toi mina! navsiakude ima topla voda i hliab, niama opashki za mliako i damski prevruzki Wink

# 191
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Цитат на: Anonymous



Izviniavai, kude niama topla voda, ti ot koga ne si bila v BG?! Komunizma go svaliha, i prehodnia period i toi mina! navsiakude ima topla voda i hliab, niama opashki za mliako i damski prevruzki Wink[/quote]

Със сигурност знам места, където няма топла вода, вътрешна тоалетна или и други нормални неща.......

# 192
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Цитат на: Kalinka

Със сигурност знам места, където няма топла вода, вътрешна тоалетна или и други нормални неща.......

Ъхъммм, мога да потвърдя, за СЗ България поне важи за повечето села

# 193
intersena tema  Laughing Predi nikolko mes, moaiata sevkarva dodie na gosti vav Orlando,I as i obiasniavam ne si vzemai kostymi ne ti triabvat ,Vzemi si ydobni drexi i obyvki tyk nikoi ne te gleda kak si oble4en ,Tia ne viarva6e sega ve4e e na moeto menenie ,Dage se 4ydi kak moge da se obli4ast kato istarvani ,I komentara be6e 4e nima nugda ot drexi tyka be ygas as vav Bg nikoga ne bix izleznala taka.
Minalata godina si otdox vav Bg i se 4yvstvax ygasno .Imax 4yvstvoto 4e sam padnala ot ,,,, No se uspokiavam sas tova 4e ne sam samo as taka de  Tada

Общи условия

Активация на акаунт