12. КЛАС - МАТУРИ И ИЗПИТИ

  • 45 933
  • 780
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 684
А на нас вчера ни сервираха, че ще има предварителна матура по БЕЛ утре е училището. Чудя се какъв е смисълът да правят такава седмица преди истинската. Докато се проверят резултатите на целия випуск от пробната матура, реалната матура вече ще е минала.

# 31
  • Мнения: 138
Ние днес бяхме на изпращане на дванайстите класове. Беше емоционално и хубаво! Поплаках си. Наградиха и отличниците!..Е, много горда мама съм!

# 32
  • София
  • Мнения: 7 061
Моето дете два дни проспа у нас, щото навън било много студено. 😂
Утре ще ходи на училище, като за последно. В понеделник имат уговорена среща с госпожата по АЕ, която им беше като майка през всичките 5 години, а изпращането е във вторник.

Реве ми се, та ми се плаче... Още откакто разбрах , че ще е холандец. Поплаквам си скришно, а емоциите които ме владеят понякога чак ме карат да се чувствам, като страничен наблюдател на случващото се...

# 33
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Благодаря за темата! Heart
Ех, не остана. Нашите утре отиват за час нещо да разпишат. Във вторник е изпращането. Като се знам, бая ще си порева. А наборката взе да се притеснява за матурите, милата.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 172
елица, поне отговорите да сверят, та барем им е от полза и потренират малко есе или ЛИС.
Седнахме малко семейно вечерно да попроверим знанията по БЕЛ на набора, специално автори и произведения и за какво се говори, посмяхме се с някои отговори...

# 35
  • София
  • Мнения: 660
Емоциите вече са с пълна сила!!! С другите се вълнувах, ама не чак толкова. Сега направо съм в общото съзливо настроение. От умиление Wink

# 36
  • Мнения: 8 767
Само аз ли ще съм скала?
   Санчо, благодаря за темата! На всички, благодаря за хубавите минали и предстоящи години!!!
   Изпращането е на 16.05 , ще отида,много ясно! И кака му ще дойде, нали и тя е учила там. Сълзи дали ще роня не знам, като се познавам какъв съм пън,  едва ли. Както знаете, наборът е достатъчно самостоятелен от доста време,  аз и сега го виждам за половин -един час вечер. Почти се отдели и живее сам, на втория етаж, но отделно.
   Успех на децата на матурите, и много бело за майките!!! Ще споделяме емоции!

# 37
  • София
  • Мнения: 3 060
Здравейте и благодаря за новата тема. Да е успешен финалният спринт, всички да покажат максимумът на възможностите си на предстоящите ДЗИ, без значение дали служат за кандидатстване или са просто едно число в дипломата.
И аз се чувствам като някакъв страничен наблюдател. Но то и така е редно. Информира ме наборът за някакви неща като "занесох две снимки за диплома" (явно някой ги е поискал, той ходил да се подстриже и да се снима), или "утре нямам първи блок" (страшно полезна за мен информация) или "само по ФЕ не съм оформен, но така, де, завърших". Продължава да ходи на училище, всъщност.

Започна някакво притеснение за ДЗИ мат. Не се чувства сигурен, много грешки правел на тестовата част. Решава от някакъв (май зелен) сборник, където според него първите модули били сложни, а вторите - елементарни, точно обратното на трите миналогодишни ДЗИ. То пък и една оскъдна база данни - само от миналата година съществува такова ДЗИ ПП.
Аз някак не успявам да се притесня, да се разкисна, нямам усещането, че нещо приключва. Вероятно защото никъде няма да заминава, нищо чак толкова няма да се промени в ежедневието, или поне не се очаква. А и имам още едно дете "в системата", което ще бутам още 4 години. Не знам. Непитично някак, не ми е носталгично.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Скрит текст:
Здравейте и благодаря за новата тема. Да е успешен финалният спринт, всички да покажат максимумът на възможностите си на предстоящите ДЗИ, без значение дали служат за кандидатстване или са просто едно число в дипломата.
И аз се чувствам като някакъв страничен наблюдател. Но то и така е редно. Информира ме наборът за някакви неща като "занесох две снимки за диплома" (явно някой ги е поискал, той ходил да се подстриже и да се снима), или "утре нямам първи блок" (страшно полезна за мен информация) или "само по ФЕ не съм оформен, но така, де, завърших". Продължава да ходи на училище, всъщност.

Започна някакво притеснение за ДЗИ мат. Не се чувства сигурен, много грешки правел на тестовата част. Решава от някакъв (май зелен) сборник, където според него първите модули били сложни, а вторите - елементарни, точно обратното на трите миналогодишни ДЗИ. То пък и една оскъдна база данни - само от миналата година съществува такова ДЗИ ПП.
Скрит текст:
Аз някак не успявам да се притесня, да се разкисна, нямам усещането, че нещо приключва. Вероятно защото никъде няма да заминава, нищо чак толкова няма да се промени в ежедневието, или поне не се очаква. А и имам още едно дете "в системата", което ще бутам още 4 години. Не знам. Непитично някак, не ми е носталгично.
Снощи смята, че за подготовката на ДЗИ Мат е изписал 3 тетрадки (голям формат) с теория и е изрешавал 6 тетрадки, няколко тефтера и отделно листи Laughing със задачи - останали му само 15 задачи от наличните 3-4 сборника за подготовка. Като цяло е притеснен за матурите, въпреки подготовката и като се има предвид, че оценките не са му необходими за КСК тази година.

# 39
  • Мнения: 9 903
На набора най-вече му мисля квартирата. Иначе да се оправя. А, мисля и как технически ще отработим бал(с всичките дивотии) докъм сутринта в деня преди матурата по математика. Иначе имам други двама, които да ми запълват свободното време 😂

# 40
  • Мнения: 8 767
МандаринОООО, ако така продължаваме с теб, ще ни спрат достъпа до бЕло, ще кажат, че нямаме нужда.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 060
МандаринОООО, ако така продължаваме с теб, ще ни спрат достъпа до бЕло, ще кажат, че нямаме нужда.
Кой би дръзнал?? Някой в тая тема ли? Абсурд Joy
Пък и ние съпричастно поливаме всеки успех, всяка намерена квартира, всяко отметнато ДЗИ, всеки записан студент, всеки предстоящ седмокласник - има за какво да се лее бЕло, не се кОси Stuck Out Tongue Winking Eye

# 42
  • София
  • Мнения: 7 061
Савова, как така е изписал 3 тетрадки с теория? Scream
Имам предвид какво прави с тази теория, та я пише?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Савова, как така е изписал 3 тетрадки с теория? Scream
Имам предвид какво прави с тази теория, та я пише?
Идея си нямам, но довечера ще питам Wink

# 44
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ле-ле, мислех, че само моето се е панирало от предстоящите матури. За беля взе, че настина и се разболя. Ще се вдигне де, ама сега и това я притесни допълнително.
Аз в системата имам и деветокласник, та след 3 години ще се лее пак бЕлото.

Общи условия

Активация на акаунт