12. КЛАС - МАТУРИ И ИЗПИТИ

  • 46 229
  • 780
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, нагледах се на красоти Heart Eyes
Аз щерки може да нямам, ама пък ще имам  ВНУЧКИ!!! Казах!
Много хубави децата, всичките!

Това на Мандаринката ме взриви от смях! Особено с ЧУГУНА Joy Иначе с прежда за мартеници в 7 сутринта лично съм го изпитвала, голем стрес!!!

# 766
  • Мнения: 9 905
Много спокойно беше пред Народния театър. Слагам набора за малко и аз
Скрит текст:

# 767
  • София
  • Мнения: 7 075
Лудница мина! Joy

Последна редакция: сб, 27 май 2023, 07:45 от bubanka

# 768
  • София
  • Мнения: 3 687
Прекрасни млади хора. Все така да имат пламъче в очите, много щастие и късмет.
За втори път ми е и мислих, че съм претръпнала, но май не е така - умиляват ме.
Успех и попътен вятър!
А вие мами се гордейте.

# 769
  • Мнения: 4 613
Здравейте прекрасни абитуриенти. На добър час. Има ли тук от професионални гимназии, които вместо с държавен изпит по професия са защитили дипломна работа? Не мога да намеря  изисквания за допускане да пишеш дипломна. Например има ли изисквания за общ успех? Кои оценки се гледат? Или всеки без значение успеха може?

# 770
  • София
  • Мнения: 7 075
Забравих да кажа, че с bunova се видяхме пред Шератон. Ама много ни срамежливи децата и на двете. Joy

# 771
  • Мнения: 1 276
Хаха, Слънце! Срамливи, ама пък хубави!

# 772
  • Мнения: 1 624
Елена 6, да има, моят син ще защитава ДР. Върнах се в школо,но не намирам подробната инструкция за съставяне, има изискване за успех, под него се явяваш на въпрос от конспект 18 въпроса. Намирам и цитирам  заповед NoРД09-4063/30.08.2022г. на министъра на образованието и науката, на основание нея сме подали заявление, с което заяви разработка на дипломен проект. Но нея самата не я намирам.

# 773
  • София
  • Мнения: 2 663
Слънчева,.от физиците ли сте??? Прекрасни младежи.

# 774
  • София
  • Мнения: 7 075
Информатиците, маги.

# 775
  • София
  • Мнения: 1 184
Е, много са хубави тия набори, постнати по горе!
И аз минах пред Шератон да видя една близка лична мома от НПМГчетата, много хубави децата, чудни и няколко младежа, познати отбелязах и те много хубави, бе...Ама и на вас не ви се размина оркестъра с тупана, както и на нас онзи ден на двора Smiley

# 776
  • София
  • Мнения: 7 075
Бора, било е след като си тръгнахме ние. Joy
Най-смешното беше, че днес е учебен ден и децата взеха класния от площадката зад училище. Беше по екип, с футболна тениска и гащи. Качи се в една кола, пред ресторанта слезе с костюм. 😂

# 777
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Слънчева, Тити, Антония, уникални деца!

# 778
# 779
  • Б
  • Мнения: 584
И нашия бал мина. Сега чакаме резултати. Следя и 7 класната тема и там се коментира че една от задачите на ДЗИ я били дали на седмокласниците да я решават на пробен изпит.

Общи условия

Активация на акаунт