Смърт без причина няма. Изневяра-също

  • 4 662
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Авторът на темата никъде го няма
Както обикновено в подобни теми.

# 31
  • Мнения: 12 953
Някаква поговорка ли е това? Стреснах се и аз.
Философски погледнато, за всяко нещо си има причина, а от всяка причина има следствие.
Най-важното е да заметеш следите, независимо кое от двете организираш.

# 32
  • Мнения: 9 969
Смъртта причина за изневяра ли е?
     А изневярата причина за смърт ли е?
Чия, най-вече ме интересува?
Ще свидетелстваш ли 😂

# 33
  • Мнения: 2 343
Най-важното е да заметеш следите, независимо кое от двете организираш.
Давайте акъли... всички сте съучастници.
Ако ме питат, не съм ви виждал, не се познаваме.

# 34
  • Мнения: 12 953
Абуто, що така, няма ли да помогнеш поне малко за алибито? Cold Sweat

# 35
  • Мнения: 32 533
Ба, след две ракии като му се развърже езика tooth

# 36
  • Мнения: 2 343
Абуто, що така, няма ли да помогнеш поне малко за алибито? Cold Sweat
Ок. Ще им кажа, че си спала в нас.

# 37
  • Мнения: 3
Един изневерява, защото нещо му липсва, друг, защото му харесва все нещо ново и различно. Понякога изневярата се случва без да очакваш, без да я плануваш.  Докато се заричаш, че никога не би направила това, че това нещо на теб не може да се случи и изведнъж съдбата ти показва колко много грешиш . И, че не трябва никога да казваш Никога. Докато всичко ти е Ок и се появява човек, който ти завърта главата на 360°, докато се усетиш какво се е случило и как се е стигнало до тук, вече си изневерил. И ,дс убиеш и да те убият ,все тая. Да, има причина за изневярата.

# 38
  • Мнения: 1 273
Защото им се прави секс с друг партньор и в това не виждам нищо лошо. Сексът е физичен акт и може да си остане такъв, без да се налага да се влагат чувства. Хората обаче масово ревнуват, защото егото говори вместо тях.

# 39
  • Мнения: 2 928
Абуто, що така, няма ли да помогнеш поне малко за алибито? Cold Sweat
Ок. Ще им кажа, че си спала в нас.
Aха, разбрах! Чрез изневяра прикриваш убийство или беше обратното? Съвсем се обърках за причините и следствията.

# 40
  • Мнения: 125
И аз вярвам в това, че просто може да бъде физически акт, без влагане на нищо, но най-често, според мен, изневярата е плод на някакви дефицити от детството или комплекси, недоизграденост на личността, която се опитва да си докаже нещо.

# 41
  • Мнения: 3 350
Аз пък мисля, че няма нормален мъж, който да не изневерява. И жените, де, но сякаш за нас наистина трябва причина. За мъжете не е нужна такава, а само желание, а те винаги го имат. ..тъй си и умират.
(Настръхна ми перушината от заглавието)

# 42
  • София
  • Мнения: 39 158
Няма да се лъжем. Сексът е много повече от просто физика. Да ти обърнат внимание, да ти направят комплимент, да те накарат да се почувстваш добре...
Ако вкъщи те броят за шкафче или кухненски робот, няма мила дума, ласка, секс - ето ти причина за изневярата.
Умишлено не споменавам пол.

Последна редакция: сб, 13 май 2023, 17:11 от Rockstar

# 43
  • SF
  • Мнения: 21 570
Много крийпърско заглавие, но подвежда. В темата всъщност се говори предимно за секс.

# 44
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Защото им се прави секс с друг партньор и в това не виждам нищо лошо. Сексът е физичен акт и може да си остане такъв, без да се налага да се влагат чувства. Хората обаче масово ревнуват, защото егото говори вместо тях.
Ти да видиш!

Общи условия

Активация на акаунт