Отговори
# 15
  • Мнения: 315
Не съм използвала, но ми препоръчаха. Със сигурност ще ми бъде полезна, особено за болки в кръста.

# 16
  • София
  • Мнения: 944
Не съм използвала възглавница за бременни.

# 17
  • София
  • Мнения: 793
Не съм използвала,но много исках,тъй като трудно намирах удобна позиция за сън в последния триместър.Спря ме високата цена.

# 18
  • Мнения: 2 770
Не, не съм използвала възглавница. Сега кърмя и се чудя дали да си купя такава за  кърмене.

# 19
  • Мнения: 998
Не съм използвала възглавницапза бременни, но в момента такава за кърмене ще ми е от полза, момиченцето ми е на 1 месец, кърмя я на поискване или иначе казано прекарва доста време в сучене и тази възглавница би улеснила процеса.

# 20
  • Мнения: 98
Взех си в началото на бременността, но мисля, че ще ми послужи и след това. Облекчава болките в тазобедрените стави, от които не можех да спя..

# 21
  • Мнения: 227
Не съм използвала възглавница за бременни досега.

# 22
  • Мнения: 338
Използвала съм възглавница за бременни в края на първата ми бременност. Закупуването ѝ беше страхотно решение, защото много ми помогна с намирането на удобна позиция на сън, поддържаше корема и гърба ми, слагах краката си на високо на нея. След раждането я позлвах и при кърменето на детето ми, след което я подарих на приятелка.
Сега съм бременна с второто си дете и отново ще взема възглавница за бременни, която наистина е пръв помощник на бъдещата майка

# 23
  • Мнения: 2 847
Аз от години използвам и без да съм бременна. Много ми е удобна.

# 24
  • Мнения: 1 278
Не съм използвала възглавница за бременни до сега, тъй като не ми се е налагало.
Сега обаче след дълги години борба за дете съм бременна и сигурно ще имам нужда от такава възглавница.

# 25
  • Мнения: 1 766
Даа, една от най - добрите ми покупки.Ползвах я за кърмене, за спане и за опора на бебето докато се научи да седи стабилно.

# 26
  • София
  • Мнения: 13 263
Дъщеря ми има такава възглавница и я използва активно както при кърмене, така и да загражда или подпира бебето в ежедневието. Лятото ще идват при мен за дълго и тази възглавница би била много полезна.

# 27
  • Мнения: 1 965
Не съм използвала, но тепърва ми предстои.

# 28
  • Мнения: 306
Ползвах възглавница за бременни с първата бременност. Помагаше ми да спя нормално

# 29
  • Мнения: 1 952
Използвах подобна възглавница при кърмене, незаменима е и за заемане на удобна поза при сън, помогна ми и за болки в гърба.

Общи условия

Активация на акаунт