Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 199 148
  • 4 066
  •   1
Отговори
# 3 915
  • Мнения: 881

Благодаря, изпуснала съм го Joy
Чудя се Генчо и мама Светла дали си имат скрийншотове😂

# 3 916
  • Мнения: 1 033
Сигурно Танко вече ги е получил! Това стига.
Чудя се Генчо и мама Светла дали си имат скрийншотове😂

# 3 917
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Само да кажа ,че Елена си носи колието и е била с него на “групова” (и Евгени е бил)среща..Поне това се вижда от профила в инстаграм на Пам.
Каза се вече, може да е задължена по договор да го разнася като реклама

# 3 918
  • Мнения: 89
Имам 2 въпроса:
1. С коя девойка се целува толкова страстно Валето?
2. Мама Светла знае ли?
https://bg-mam.ma/p/1553833/46462945

# 3 919
  • Мнения: 31
Туко що видях и аз клипа на Джия - смешно ми стана, защото се сетих за въпроса на Цитиридис снощи за целуването на жени от ергена, и Валерия също каза че е целувала, но било защото тя била целувала него, след като той целувал другите жени. Клипа показва че всъщност и тя е отпрала малко натискане с шаферките Joy
Много бих искала да видя reaction видео от Евгени на тоя клип, но надали

# 3 920
  • Мнения: 611
https://fb.watch/kEXqy7aQFK/

Това защо никой не го изкоментира? Или поне не видях.


Тц, тц, тц, Валерия бива ли да не я разберем цял сезон, че е бисексуална или още по-зле лесбийка? За другите две харпии (нали май така се беше изкарала Елена за останалите в къщата или бъркам?) е ясна работата.
Това е само песен едва ли е бисексуална или лесбийка Валето

# 3 921
  • Мнения: 44
Хайде пак... Елена, та Елена... За кой ли път едно и също - НЕ, не защото е лицемерна, а защото има чувство за такт, уважава родителите на мъжа, когото е харесала - хора от друго поколение -  и не иска да ги шокира от пръв поглед.. защото се съобразява с евентуалния вкус на хората и е компромисна, а също и много по-диалогична. Това не са непременно лоши качества, както някои ги описват и дори са определящи за социалната интелигентност на човек. За сметка на това пък чистата девица, досега никога не срещала любовта, пък с много свекърви, които са я харесвали, се появи по кожени гащи едва прикриващи задника, с които евентуално би могла да отиде на свалки в нощен клуб, и които звучат по-скоро провокативно за първа среща с родителите на любимия мъж. Старата поговорка "По дрехите посрещат, по ума - изпращат" обаче е все още напълно валидна. Дрехите отразяват нашето отношение към себе си, към околните и социалните ситуации, и носят послания. Нейното послание беше "Хич не ми пука вие какво харесвате и не харесвате, аз съм си една супер мацка, който иска да ме харесва, който не - да го ду..а". Това издаваше облеклото и поведението й... инфантилно-нарцистично, незряло, егоцентрично, типично за възраст 15-17г. Каква се очаква да бъде реакцията на отсрещната патриархално възпитана жена?! Валерия е едно момиченце, което си тропа с краче като обидено дете и държи да става на неговото, иначе няма да играе. Това изобщо не е силен характер, а детински инат и неотстъпчивост. Фактът, че по-голямата част от зрителите, независимо едни от други и на различни възрасти,  виждат и коментират почти едно и също е един червен флаг. Но всеки носи отговорност за себе си. Глупостите на човек могат да бъдат прощавани /всички сме правили и правим такива/, но не трябва да бъдат извинявани, защото иначе няма да има развитие.

Добре де, няма ли кой да каже на Елена, че гърдите и не са за това боди. Че то даже и дреха не е, а бельо.

Ами и да й каже някой, полза няма да има, защото тази жена няма грам усещане за реалност. Мисли, че с провокативно облекло и поведение ще спечели любов. И за 33 години не е разбрала, че не става така. На снимката от партито, Валерия с тениската с логото на приюта, прегърнала Евгени, Елена най-отпред, с прозрачното боди, навирила краката, жалка картинка.

Все забравям да отбележа, че Елена беше една от най-разголените там, независимо че фигурата й предполага да се поприкрива, защото не е от най-приятните за гледане. Татуси, сиси, задник, краци, всичко на показ за Евгени и драгия зрител. Като отиде на срещата с родителите му обаче, че беше зачулила до веждите. Защо така тази истинска, освободена жена, която обича да се разголва преносно и реално така се беше зачохлила и ни татуси се виждаха, ни нищо? Не разбирам тоя двоен стандард. А?! Може би защото е лицемерна и се накланя, накъдето духа вятъра и на всичко е готова за мъж.

Последна редакция: нд, 21 май 2023, 00:58 от lora_ph

# 3 922
  • Мнения: 217
Имам 2 въпроса:
1. С коя девойка се целува толкова страстно Валето?
2. Мама Светла знае ли?
https://bg-mam.ma/p/1553833/46462945
Изгледах го. Ами...изумително творчество.

# 3 923
  • Мнения: 1 033
Те неговите публични реакции за всичко са едни и същи: "Уляляя", мърдане с очи наляво надясно и въртене на глава. Всичко това съчетано с мълчалива усмивка, разнообразява понякога с пуфтене и почесване на брадичка. Отговарянето на въпрос с въпрос е неговата визитна картичка. 📽️
Много бих искала да видя reaction видео от Евгени на тоя клип, но надали

# 3 924
  • Мнения: 9 162
Не знам дали сте го пускали, ама аз си припомних  и доста се посмях на клипа от Господарите.
С какво ще запомним вторият сезон на Ергена
весело е
https://gospodari.com/s-kakvo-shte-zapomnim-vtori-sezon-na-ergen … bKpYRLpcIfbvi236k

# 3 925
  • Варна
  • Мнения: 2 871
https://fb.watch/kEXqy7aQFK/

Това защо никой не го изкоментира? Или поне не видях.


Тц, тц, тц, Валерия бива ли да не я разберем цял сезон, че е бисексуална или още по-зле лесбийка? За другите две харпии (нали май така се беше изкарала Елена за останалите в къщата или бъркам?) е ясна работата.
Това е само песен едва ли е бисексуална или лесбийка Валето

Това е само ирония. Всъщност нали искахте Момата някои от пишещите. Ами ето го вариантът с момата от тези "тричките". Пак сте недоволни, та по-добре да си караме на Ергенът. А и все пак друго си е свекървата, тъщата не е интересна. Уж.....

# 3 926
  • Мнения: 1 940
Според мен, ако зависеше от него, щеше отдавна да я е махнал.
На същото мнение съм. Но нали трябваше да си направят шоуто интересно на неин гръб.
Според мен и Елена е знаела за тоя сценарий и много умело си изигра ролята. Мисля, че я очаква голяма кариера в киното.

# 3 927
  • Мнения: 865
Признавам си, че не гледах финала внимателно, само към края. Какви и кога да били целувките между Генчо и мама?

# 3 928
  • Мнения: 949
И аз имам съмнения относно чувствата на Елена. Едва ли в реалния живот би го погледнала този. Тя заслужава силен и улегнал мъж, с който да се чувства жена! Валерия ми изглежда малко асексуална, но определено е с по големи топки от Генчо. От самото начало имам странното усещане, че Ергенчо е от левия бряг и влезе само, за да гради имидж на алфамъжкар Laughing Все още се чудя, за какви пари нормален човек би се подложил на такава гавра?! Thinking

# 3 929
  • Мнения: 662
Чак пък да е лицемерно това, че Елена се е явила със затворена рокля пред родителите. Имам и по-консервативни, и бая по-разголени рокли и всичките си ги нося с кеф, в зависимост от повода и настроението ми. Нормално ми се струва, не е да ставаш друг човек.

Иначе не съм гледала изцяло участията на двойката след финала, обаче тук се пусна един откъс, май от при Цитиридис. Наистина доста напомня на сцените от Игрите на глада Grinning Дистанция между тях, ръцете им гледат да допират другия като за пред камерата. Хайде да кажем, че не желаят да се натискат пред публика вече, но по-естествено е да седнеш близо до партньора, дори без целувки и държане. А те се пресягат отдалеч да се целунат. Просто ми прави впечатление, дори да не търся под вола теле. Но пък нали една потребителка ги видяла и изглеждали доволни заедно, та може и аз да си въобразявам.

Общи условия

Активация на акаунт