Спойлери от реалити предавания - тема 13

  • 193 623
  • 1 475
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 165
Отвсякъде се чува, че печели Валерия и аз мисля, че този спойлер е верният.

# 16
  • Мнения: 532
Това малко ми напомня и на миналогодишните ИВ. Всички се интересуваха и пишеха само за тях. Победителят се знаеше от началото, постоянно се повтаряше тук и по СМ, но много хора не искаха да повярват до последно, когато вече излъчиха финалa и някак си всичко стана много логично. Така си мисля, че ще стане и сега. Отначало знаем, че е Валерия. Доста хора се надяват, опитват да разсъждават, че не е тя. Но след няколко дни ще видим как всичко сякаш си идва на мястото. И ще се почувстваме сякаш всичко е било пред очите ни през цялото време.

Последна редакция: пн, 15 май 2023, 01:37 от Greatness

# 17
  • Мнения: 47 981
Аааа финала на ИВ не беше никак логичен, беше абсолютно нелеп до последната секунда

# 18
  • Мнения: 532
Единственото нелогично във финала на ИВ ми беше победителят, Фифо и Жоро си се представяха много добре, Фифо ако не се беше замотал, щеше да бъде той първи. А на мен и сега победата на Валерия не ми е логична. Но като спечели ще стане, това ми е мисълта. Просто след края на предаването, лъсва цялата режисура и се вижда много по-ясно общата картинка. Разбира се защо едитът на участниците в такъв, какъвто е.
Аааа финала на ИВ не беше никак логичен, беше абсолютно нелеп до последната секунда

# 19
  • Мнения: 272
Не мога да изкопча информация от Sause. Ще ѝ изчета предишни мнения. Ох, това любопитство. 😂
Да ти отговоря тук - от самото начало знаех, че не е Елена и че много тежко е приела загубата. Също така, че на срещата с родителите на Евгени, са се харесали много. И че нейната приятелка Камелия също е била много разстроена. В живия живот Елена говорела така, както в предаването - с чуждици, метафори и т.н и че е много свежа. Знам, че бившият й приятел Антон е много готин човек, но май не е бил готов за семейство и затова са се разделили.

# 20
  • Мнения: 22
Колкото и да съм за Елена, не вярвам че спойлерите за нея са верни, за жалост.

# 21
  • Мнения: 5 135
Не мога да изкопча информация от Sause. Ще ѝ изчета предишни мнения. Ох, това любопитство. 😂
Да ти отговоря тук - от самото начало знаех, че не е Елена и че много тежко е приела загубата. Също така, че на срещата с родителите на Евгени, са се харесали много. И че нейната приятелка Камелия също е била много разстроена. В живия живот Елена говорела така, както в предаването - с чуждици, метафори и т.н и че е много свежа. Знам, че бившият й приятел Антон е много готин човек, но май не е бил готов за семейство и затова са се разделили.
Благодаря за информацията! Щях да предположа, че именно тя е победителката, имайки предвид този Winner Edit, който получава.

# 22
  • Мнения: 1 099
И аз за съжаление не вярвам, че Елена ще спечели. Тази година вярвам на спойлерите… за втора година ще печели злобилче…

Знаем ли кога ще има предаване с развръзка - дали са заедно след предаването или не?

# 23
  • Мнения: 4 352
И аз за съжаление не вярвам, че Елена ще спечели. Тази година вярвам на спойлерите… за втора година ще печели злобилче…

Знаем ли кога ще има предаване с развръзка - дали са заедно след предаването или не?
В петък ще гостуват заедно при Цитиридис.

# 24
  • Мнения: 22
И аз за съжаление не вярвам, че Елена ще спечели. Тази година вярвам на спойлерите… за втора година ще печели злобилче…

Знаем ли кога ще има предаване с развръзка - дали са заедно след предаването или не?
В петък ще гостуват заедно при Цитиридис.
Не знаем дали избраницата на Евгени е тази, с която е в момента. Има много спойлери, че е избрал една, а е с друга.

# 25
  • Мнения: 4 352
Не знаем дали избраницата на Евгени е тази, с която е в момента. Има много спойлери, че е избрал една, а е с друга.
Е, ако спечели Валерия, пък се яви в предаването с Елена, ще знаем дали е останал с победителката. Не, че е изключено да са се разбрали да отворят връзката, както Ленчето предлагаше още в началото Smile

# 26
  • Мнения: 272
Не мога да изкопча информация от Sause. Ще ѝ изчета предишни мнения. Ох, това любопитство. 😂
Да ти отговоря тук - от самото начало знаех, че не е Елена и че много тежко е приела загубата. Също така, че на срещата с родителите на Евгени, са се харесали много. И че нейната приятелка Камелия също е била много разстроена. В живия живот Елена говорела така, както в предаването - с чуждици, метафори и т.н и че е много свежа. Знам, че бившият й приятел Антон е много готин човек, но май не е бил готов за семейство и затова са се разделили.
Благодаря за информацията! Щях да предположа, че именно тя е победителката, имайки предвид този Winner Edit, който получава.
Аз лично го отдавам на щеревите мераци. Преди време написах, че според мен тя се припознава в Елена и когато някой написа, че и тя си тръгнала тъжна от Бодрум, въобще не се изненадах.

# 27
  • Мнения: 5 135
И аз за съжаление не вярвам, че Елена ще спечели. Тази година вярвам на спойлерите… за втора година ще печели злобилче…

Знаем ли кога ще има предаване с развръзка - дали са заедно след предаването или не?
В петък ще гостуват заедно при Цитиридис.
Това би обяснило акцента с преследването и това, че Елена е главен герой в предаването.

# 28
  • Мнения: 22
Не мога да изкопча информация от Sause. Ще ѝ изчета предишни мнения. Ох, това любопитство. 😂
Да ти отговоря тук - от самото начало знаех, че не е Елена и че много тежко е приела загубата. Също така, че на срещата с родителите на Евгени, са се харесали много. И че нейната приятелка Камелия също е била много разстроена. В живия живот Елена говорела така, както в предаването - с чуждици, метафори и т.н и че е много свежа. Знам, че бившият й приятел Антон е много готин човек, но май не е бил готов за семейство и затова са се разделили.
Благодаря за информацията! Щях да предположа, че именно тя е победителката, имайки предвид този Winner Edit, който получава.
Аз лично го отдавам на щеревите мераци. Преди време написах, че според мен тя се припознава в Елена и когато някой написа, че и тя си тръгнала тъжна от Бодрум, въобще не се изненадах.
Щерева не каза това в интервюто. Каза, че на летището е останала сама за пръв път и е започнала да мисли за някаква нейна любов.

# 29
  • Мнения: 973
За мен на видеото от рекламата на Цитиридис "булката" е Дара. Опитвам се да сравнявам по татуировките. Помагайте Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт