Спойлери от реалити предавания - тема 13

  • 194 239
  • 1 475
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 172
Аз също си мисля, че Щерева може да има пръст. От малкото, което съм чувала от нея, все е драма, трудни и невъзможни любови, разкъсани ризи. Ако са подкокоросвали Евгени да насърчава Елена, е жестоко.

# 31
  • Мнения: 66
Евгени при Цитиридис според мен ще е със спечелилата. Без значение дали е с нея все още или не. Всъщност все повече вярвам, че която и да е, вече не са във връзка.

# 32
  • Мнения: 533
Аааа финала на ИВ не беше никак логичен, беше абсолютно нелеп до последната секунда
За мен в нито едно шоу няма логични финали, защото всичко е сценарий и повечето участници са режисирани. Това обаче не пречи да имам фаворити.

# 33
  • Монреал
  • Мнения: 244
Евгени ще е с приятелката си при Цитиридис, както сте отбелязали. Аз вярвам, че е избраницата му и въобще не допускам този туист, след предаването да е избрал друга, тъй като не са се мачнали с победителката. Прекалено несериозно ми звучи. Кога избра, кога разбра, че не са един за друг и то след обичам те и прочее сериозни заявки… На мен ми се струва, че той е отдаден човек и добре е анализирал и преценил всички фактори, които са го довели до някакво решение. Това, което ми е любопитно, ако в действителност родителите му са харесали Елена, как това не му е повлияло… Изглежда доста близък със семейството си, според визитката му в пилотния епизод.

# 34
  • Мнения: 5 563
Благодаря за темата, следя за спойлери, защото любопитството ми е много силно!

# 35
  • Мнения: 532
Възможно е, Дара ходи с такъв маникюр, по-едричка е като жената от видеото. Но последният й пост преди 6 дни беше в Маями. Може и по-рано да е снимано видеото от рекламата, но пък и никъде нейна снимка не видях с такъв искрящо жълт маникюр.
За мен на видеото от рекламата на Цитиридис "булката" е Дара. Опитвам се да сравнявам по татуировките. Помагайте Simple Smile

# 36
  • Мнения: 272
Скрит текст:
Не мога да изкопча информация от Sause. Ще ѝ изчета предишни мнения. Ох, това любопитство. 😂
Да ти отговоря тук - от самото начало знаех, че не е Елена и че много тежко е приела загубата. Също така, че на срещата с родителите на Евгени, са се харесали много. И че нейната приятелка Камелия също е била много разстроена. В живия живот Елена говорела така, както в предаването - с чуждици, метафори и т.н и че е много свежа. Знам, че бившият й приятел Антон е много готин човек, но май не е бил готов за семейство и затова са се разделили.
Благодаря за информацията! Щях да предположа, че именно тя е победителката, имайки предвид този Winner Edit, който получава.


Аз лично го отдавам на щеревите мераци. Преди време написах, че според мен тя се припознава в Елена и когато някой написа, че и тя си тръгнала тъжна от Бодрум, въобще не се изненадах.
Щерева не каза това в интервюто. Каза, че на летището е останала сама за пръв път и е започнала да мисли за някаква нейна любов.
[/quote]

Че така, де:)))) Както и Елена си е останала само с мислите.

Lemon Verbena, точно на това ми мирише на мен. Мирише, мирише, че не се трае!

# 37
  • Мнения: 5 382
Много е странно, че не се знае със сигурност коя е половинката на Гената. Минало е толкова време от края на сезона. Ако беше във връзка, все някой щеше да го щракне някъде с гаджето му.

# 38
  • Мнения: 975
Баба Роса, кажи още за Елена. Възстановила ли се е, такива неща. Да не я мисля...

# 39
  • Мнения: 272
Баба Роса, кажи още за Елена. Възстановила ли се е, такива неща. Да не я мисля...
Последно моята приятелка се е виждала с нея преди десетина дена и ми каза, че изглеждала много свежо и че на живо е много нежна. Другото, което знам е, че по договор една година каквото и да правят, всичко минава през продуцентите. Като доходи имам предвид.

# 40
  • Мнения: 975
ужас??? една година ги цоцат ли бе?

# 41
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 359
За вас незнам ,но аз не мога да си представя Елена след нервен срив на финала да гостува и да се хили и обяснява при Цитиридис Thinking

# 42
  • Варна
  • Мнения: 17 984
За вас незнам ,но аз не мога да си представя Елена след нервен срив на финала да гостува и да се хили и обяснява при Цитиридис Thinking
Тъкмо ще направи реклама на успокояващите капки..Joy
Сериозно. Все пак са минали 6-7 месеца оттогава..

# 43
  • Мнения: 50
За вас незнам ,но аз не мога да си представя Елена след нервен срив на финала да гостува и да се хили и обяснява при Цитиридис Thinking
Е то са минали 6 месеца вече, поуспокоила се е. Ще го обърне на житейски урок.

# 44
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
Мерси за темата. Нищо не знам сигурно още.

Общи условия

Активация на акаунт