Спойлери от реалити предавания - тема 13

  • 194 370
  • 1 475
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 160
Ни с Елена, ни с Валерия ще е новата бг двойка Grinning
Виктор да зарязва Мария и да се хваща с Евгени. Единият ще свири, другият ще пее.

# 61
  • Монреал
  • Мнения: 244
Просто си представям как не я харесва на живо. После си пуска сезона и ....🤣🤣🤣🤣 Баш ще да я хареса от тоя целия edit. Изобщо ако това е целта да се влюбим във Валерия и е рязано и мазано. Не мога да си представя как гнила история е на живо.

Хаха, да и аз това си помислих.
Валерия доста се пообра в края на сезона. Дори в престрелките и с Елена запази завидно самообладание и доста добре се аргументираше и отбиваше психоатаките и. Иначе тръгна бая остро… и целия и Едит не е много готин. Но пък, най-хубавото е, че за любовта тези неща не са от значение и се случва въпреки тях, като я има и когато е истинска.

Последна редакция: пн, 15 май 2023, 01:20 от efirna

# 62
  • София
  • Мнения: 15 258
Ни с Елена, ни с Валерия ще е новата бг двойка Grinning

Това спойлер ли е?
Знаеш, че на написаното от теб вярват много хора. Simple Smile

И в предишната тема имаше спойлер,  че новата приятелка на Евгени не е известна.

# 63
  • Мнения: 397
Това малко ми напомня и на миналогодишните ИВ. Всички се интересуваха и пишеха само за тях. Победителят се знаеше от началото, постоянно се повтаряше тук и по СМ, но много хора не искаха да повярват до последно, когато вече излъчиха финалa и някак си всичко стана много логично. Така си мисля, че ще стане и сега. Отначало знаем, че е Валерия. Доста хора се надяват, опитват да разсъждават, че не е тя. Но след няколко дни ще видим как всичко сякаш си идва на мястото. И ще се почувстваме сякаш всичко е било пред очите ни през цялото време.

Здравейте и благодаря за новата тема.
Точно така, съгласна съм напълно с вашето мнение.
За съжаление и аз мисля,че всички спойлери за победата на Валерия са верни и да, всичко е било пред очите ни цял сезон.
Както писах и преди, започнах да гледам сезона от самото начало и вече всичко си лични много ясно ,според мен.
Главната геройня наистина е Елена, но с обратен знак-акцентът ще бъде разбитото й сърце накрая.
Сезонът се върти повече около нея и това на какво е способна една влюбена жена.
Евгени си избира Валерия от самото начало, а моята информация  (от приятел на приятел на приятел Simple Smile ), е че към момента Гената е с победителката и наистина са влюбени.
Та аз лично съм сигурна, че слуховете, че избира Валерия , но после е с Елена не са верни.
Продължавам да смятам интервютата на отпадналите участнички за спойлери-всяка една от тях потвърди за най-силните емоции на Евгени към Валерия.
Не ми се вярва да е с Елена, да са влюбени и щастливи и всички да говорят как чувствата му към Валерия били най-силни и химията се усещала във въздуха.
Да спомена и тук спойлера, който аз хванах при гостуването на Камелия при Неделчо:
Освен ,че тя не се изказваше никак ласково за него (което за мен пак си е спойлер, че не е с Елена), в началото на разговора Неделчо се обърна към нея с думите:
Внимавай за спойлери, сигурно има разбити сърца, ти знаеш най-добре.
Аз лично нямам съмнение, че избира Валерия, надявам се само слуховете за големия емоционален срив на Елена да не са съвсем верни и да е пресилено, но май по всичко личи ,че и това ще е така.
Отначало всички си мислехме, че акцентът на сезона ще бде намирането на любовта, но според мен акцентът е друг-разбитото сърце, несподелената любов и това как една влюбена жена е готова на всичко , за човека на мечтите си.
Именно за това Валерия не е изкарана най-добрата и хрисима жена, която печели сърцето на Евгени, просто целата на продукцията през целия сезон е била насочена към друга тема.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 094
Избраната е Валерия. Да са си честити един с друг - напълно се заслужават, надявам се да е гледал и предаването Евгени, за да не се чуди на "народната любов" към двойката.
 
За Елена животът продължава. Направи им предаването, дано е извлякла и лични ползи за себе си.

Последна редакция: пн, 15 май 2023, 21:14 от Eiger

# 65
  • Мнения: 397
Избраната е Валерия. Да са си честити един с друг - напълно се заслужават, надявам се да е гледал и предаването Евгени, да са не се чуди на "народната любов" към двойката.
 
За Елена животът продължава. Направи им предаването, дано е извлякла и лични ползи за себе си.

Точно така, щом са се влюбили хората да си живеят щатливо, единствено горчив вкус остава от факта, че за мен целия интерес на Евгени към Елена беше продиктуван от самата продукция, което само по себе си е доста гадно, но в крайна сметка тези момичета са се навили доброволна да участват.
Както вече се каза, всичко вече си лични много ясно като се гледат епизодите пак.
Цялата нишка с Елена тръгна след реакцията й на прекъсването на коктейла от Валерия-ако друго момичето беше реагирало толкова остро нишката щеше да бъде с нея.
От там завъртяха цялата история между Елена и Евгени.

# 66
  • София
  • Мнения: 12 935
Офф, да идва сряда по-бързо, че да изгонят Мика най-накрая Joy

# 67
  • Мнения: 31 358
И вече е абсолютно сигурно коя е победителката. С Валерия стяга сватба Евгени. Няма да са известната двойка на България, защото Валерия е много мразена от хората. Той също не остави добри впечатления.

# 68
  • Мнения: 1 420
От всичко прочетено, пъзела най-накрая си дойде на мястото. За мен наистина Евгени и Валерия бяха като хора, които най-малко са си писали преди да се видят. Ако си градеше мнението само от това, което вижда в предаването, щеше да избяга с 200 вместо първа да я кани на среща. Помня и едни думи "харесват повече Виктор от Евгени" тъй като на Евгени много му личало към кой има чувства. Явно продукцията са видяли, че интрига няма да има и са използвали Елена. А за Валерия ще е пирова победа, защото нито ще е харесвана с това надменно поведение, нито ще привлече съмишленици за каузата си.

# 69
  • Мнения: 86
Баба Роса, кажи още за Елена. Възстановила ли се е, такива неща. Да не я мисля...
Последно моята приятелка се е виждала с нея преди десетина дена и ми каза, че изглеждала много свежо и че на живо е много нежна. Другото, което знам е, че по договор една година каквото и да правят, всичко минава през продуцентите. Като доходи имам предвид.

30% от рекламните им постове взимат

# 70
  • София
  • Мнения: 12 549
Влизам в новата тема с надеждата за спойлер за "Един за друг", различен от победители противните Виктория и Явор. Все се надявам този спойлер да е грешен.

# 71
  • София
  • Мнения: 558
Благодаря за новата тема!
Валерия и Евгени да са си писали преди формата - съвсем достоверно ми звучи, типично в нейния стил. Колкото съм за Елена, толкова не вярвам, че тя печели,за жалост. Само Ковид не ни е казал, че е Валерия, но това не променя нищо...

# 72
  • Мнения: 3 652
Ако е вярно, че историята на Евгени и Валерия е започнала оше при кастингите, това обяснява поведението ѝ на избраната през целия сезон.

# 73
  • софия
  • Мнения: 3 424
Аз бях стигнала по-далече. Мисля, че като двойка са влезли.  Само така ми се връзваше цялата арогантност и увереност в предаването. Това, че за нея правила не важаха. Писмата на Щерева. Това, че още в самото начало се е отделила и е страняла от останалите. Първо само с Айлин, после и Джия придърпана. Ако това е истината последното парченце пъзел застава на мястото си. И е поредния фарс на който се вързахме.

# 74
  • Мнения: 6 273
Влизам в новата тема с надеждата за спойлер за "Един за друг", различен от победители противните Виктория и Явор. Все се надявам този спойлер да е грешен.
Шоко се включи наскоро,че следващите излизащи са Дечитата.Според мен Виктория и Димана ще са на финала,надявам се вторите да спечелят.

Общи условия

Активация на акаунт