Номинации за най-голяма муня (тема 6)

  • 98 300
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 796
Късогледа муня в банята... Рецепта за бедствие 😂
Разхвърлян човек съм, много, никога не ми е подреден домът. Но в банята побеснявам ако не си е всяко на мястото. Малко над 5 диоптъра късогледство, мисля че повече пояснения не са нужни 😆

# 61
  • Мнения: 14 306
Аз съм с -6 😁 Ако някой ми разбута нещата в банята и съм без лещи съм склонна на убийство 😁

# 62
  • Мнения: 12 796
Не нося лещи, само очила. Т.е. опасно си е всеки път като съм в банята. Всеки. Първо за мен, а после и за който е разместил. Предупреждавам по веднъж и не повтарям, нататък всеки сам си рискува кожата Grinning

# 63
  • Мнения: 381
Обличам якето на ММ на работното ни място и си излизам навън ,той остава с клиент , след цял ден работа реших, че е време за моята почивка . Отпуснала съм се с кафе , той излиза и ми иска 60 лева , че аз от къде да имам бързо му се скарах.  Той ме гледа мило и ми вика " Мойте пари са в якето" , е в този момент направо вдигнах кръвно и започнах да говоря много сърдита " Явно не обичаш аз да си почивам , бръкни си в якето и си вземи даже 100 и бакшиш от мен " и продължавам да си пия кафе . Излезе и клиента и той се чуди какво става , а ММ дойде до мен бръкна си в якето и даже ми благодари за бакшиша,  обърна се към клиента и му каза " По принцип всичко е точно ,но когато е разсеяна така се получава " 😀 .

# 64
  • Мнения: 3 113
И аз съм отбора на кьоравите. Може да съм споделяла тук как чистех известно време банята с препарат за дамаски и се ядосвах какъв смотан препарат съм взела. Голямо търкане, голямо чудо, не чисти въобще! И няколко пъти това, не само веднъж. За оправдание - еднакви шишета на една и съща марка. Иначе всичко си пише ясно и картинки има, ама без очила...
   Пък очите как си гримирам... По спомен само, добре че е тренирана ръката. И увеличителното огледало не помага. Веднъж бях направила едното око розово, другото рижаво. Как съм успяла, не знам и аз. Интересното при увеличителното огледало е, че пак се виждам размазана, само че увеличено размазана.

Последна редакция: нд, 21 май 2023, 13:41 от Clotilde

# 65
  • Мнения: 10 379
Като писа за пари и мъжа ми се сещам за моят ужас. С ММ сме в колата, аз карам, той говори по 4 телефона. По едно време се сеща пред едно чейндж бюро и говорейки по телефона ми дава 500 евро, за да ги сменя. Слизам, сменям ги, връщам се в колата, подавам му ги, той говори по телефона и махва с ръка. Аз ги слагам в джоба на дръжката на вратата. По едно време той се сеща, докато не говори и спираме да хапнем. Пред ресторанта няма място, спирам доста далече. Слизаме, хапваме добре, идва ред за плащане и той ме подсеща, че парите са в мен. Лелееее, щях да получа удар! Парите са във вратата на колата, на видно място. Само си представих разбита кола липсващи пари, сърдит мъж ... направо ми призля. С какъв спринт съм си друсала килограмите до колата, като видях, че не е разбита и са там, невъобразимо облекчение, отдъхнах си.

# 66
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Цял ден боядосвам една стая, за да установя накрая, че цветът не ми харесва. 🙄

# 67
  • София
  • Мнения: 4 303


Отиваме на екскурзия. С туристически автобус. БЯЛ. Връщаме се. Пак със същия БЯЛ автобус. По пътя спираме на водопад да разгледаме. Пред нас има още един автобус. ЧЕРВЕН.
Познайте Муничка в кой се качи. Със замах. Че шофьорите и на двата автобуса през глава хукнаха към  нея!

# 68
  • Мнения: 496
Това с мотора и чаршафа си го представих ярко. Много яко! Laughing Ама как не е паднала тази жена ! Аз на мотор не съм се качвала, но все ми се струва, че ако не се държиш някъде, ще отлетиш по пътя. Сигурно е защото съм шубе.

Да, вчера се замислих как наистина? Питах дядо ми, подсети ме, че моторът е бил с кош. Но със сигурност пак са били големи скици с веещия се чаршаф. 😁

Последна редакция: ср, 24 май 2023, 13:30 от Free and wild

# 69
  • Мнения: 10 379
По едно време за кратко имах гадже с мотор. Естествено, че караше със висока скорост, за да ме впечатли. Аз пък се разтапях от кеф. Ама се държах за него, все пак. За мен няма друго такова усещане, като пътуването с мотоциклет. Наистина върховно. Може би малко се доближава пътуването с открит лифт.

# 70
  • Мнения: 999
Е, той моторът с кош едва ли е вдигал повече от 80. 😉
От края на 50-те години баба и дядо са имали Ява. Баба цял живот на дърво и на стол не се е качвала, защото беше шубе, та винаги ни е било мистерия как се е возела на мотора. Тя пък казваше колко хубаво било! Естествено, били са много млади тогава.

# 71
  • Мнения: 47 988
Баба и дядо също са имали мотор с кош и са обикаляли цяла България. Постоянно говореха за това. Наистина са били млади и щастливи, но и бензина е бил стотинки, и пътищата нови, и малко коли е имало.

# 72
  • София
  • Мнения: 4 303
Пари да ми дават не бих се качила на мотор! Е, може би за около 2 840 294 лв да кандисам Simple Smile

# 73
  • Мнения: 4 239
Това с мотора и чаршафа си го представих ярко. Много яко! Laughing Ама как не е паднала тази жена ! Аз на мотор не съм се качвала, но все ми се струва, че ако не се държиш някъде, ще отлетиш по пътя. Сигурно е защото съм шубе.

Да, вчера се замислих как наистина? Питах дядо ми, подсети ме, че моторът е бил с кош. Но със сигурност пак са били големи скици с веещия се чаршаф. 😁
Били са хора с бензин в кръвта и явно с много чувство за хумор! Завидях ти на предците!

Една моя мунщина от миналия век.
Ще пътуваме с приятелка с нощния влак София-Варна. Не съм си взела нищичко за пиене, а все съм жадна. Купихме си кока-кола, обаче тя топла като чай. Посъветваха ни да намокрим калъфка за възглавница с вода, да сложим бутилките в нея и да я държим през прозореца извън влака, за да я охлади вятъра. Вятър охлаждане беше, ама като чакаш половин час стискайки здраво калъфката, все си мислиш, че бутилките са се охладили!

# 74
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Хахах просто си го представих...добре, че не ви се е пиело уиски с лед Simple Smile)))))

Общи условия

Активация на акаунт