Номинации за най-голяма муня (тема 6)

  • 97 871
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 708
В събота си правихме барбекю на вилата, времето беше хубаво. Имаме котка там и три малки котенца. Мотаеме се с ММ около барбекюто и получвам съобщение от свеки във вайбър: " Видя ли кометата?" И аз съм в шок. Започвам да се оглеждам нагоре да видя каква е тая комета и нищо не виждам. Ядосах се и се развиках, че съм изпуснала събитие, което  се случва веднъж в живота. Набирам аз свеки да каже каква е тая комета и кога е минала та съм я изпуснала. А тя се хили та се къса. Питала коТетата дали съм видяла ама редактора друго  е решил. Незнам кой  е мунята в случая Grinning

# 46
  • Карлово
  • Мнения: 4 572

за първи път решихме всеки да си опакова багажа в отделен куфар и този на ММ остана в Сф.
Е как пък баш той излезе големият късметлия!:laughing:

# 47
  • София
  • Мнения: 9 418
svee, Laughing, ама то си е човещинка, като спим нямаме контрол . Колежката ти може и да не помни даже. Simple Smile

В тази връзка и аз ще се пресрамя да разкажа нещо ( днес все ти ми "извикваш" спомени Smiley ).

Бях млада мома , останала да преспи в квартирата на гаджето.  Вече се унасяхме в сън и двамата, при което моето отпускащо се тяло изненадващо и подло изпусна газове. Аз реших, че ще се правя на заспала и на ни лук яла, ни лук мирисала. Гаджето до мен явно беше възмутено от газовете, изпуснати в неговото легло. Smile Усетих го как се надвеси в леглото над лицето ми и започна да го изучава с цел да разбере спя ли наистина. Леко прошепна името ми два-три пъти, а мен започна да ме напъва луд смях , но не се издадох, че съм будна и съм разбрала за "срамната" работа, която съм направила. Smile
Ако ми се случи такова нещо към днешна дата , просто ще се извиня и толкоз, но тогава ми се стори срам на срамотите , че съм пръднала пред гаджето. То разбирам да се смутя така, ако беше някоя важна клечка или шефа ми ( щото и пред последния ми се е случвало при една кашлица или пък май при кихане беше, не помня вече Satisfied ), пък то ... Smile

# 48
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 6 954
Pandachina Случвало се е привечер мъжа ми и сина ми да си организират състезание по изпускане на газове, това съпроводено с хилежи и кискане...
 Казвам им, че някои път ще "предобрят" положението, и тогава аз се ще се смея!

# 49
  • Мнения: 3 009

за първи път решихме всеки да си опакова багажа в отделен куфар и този на ММ остана в Сф.
Е как пък баш той излезе големият късметлия!:laughing:

   Това е най-добрия вариант. Мъж - ще си купи два панталона и две тениски и готово. А представи си само да го нямаше нейния... То са козметика, маши, лосиони, сутиени, парфюми, не ми се изброява дори. На една приятелка в командировка в чужбина не й пристигна куфара. Беше почти в истерия по телефона: "Ти остави гащи, купих си вече, ама преса нямам, пила нямам, ПИНСЕТА нямам, ПИНСЕТА!!!"

# 50
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 411
Преди няколко дни бяхме на почивка в Италия няколко души. Съпругата на единия я познавам бегло, говорили сме няколко пъти, но преди да я видя убеждавах всички, че никога не съм я виждала и нямам търпение да се запознаем. Така.

Единият от дните сме в нов град по моя идея. За да й се реванширам, й давам задачка да води групата и да намери Duomo, там ще да е централният площад. Води тя и стигаме до някакво тъпо място, с една смотана катедрала, отпред някакъв ремонт, две палми и едно кафе. Брех, не може да е толкоз тъп тоз град. Гладни сме, ще сядаме да ядем - ми то едно свястно място няма, някакъв битак и заведения за бързо хранене. Потресена, звъня на един познат в Германия, който е от района - "Джино! Пътувахме час и половина да стигнем до тука - що за тъпо място и с какво е толкова известно?!"
Естествено, оказа се че сме задали грешното Duomo.

Та да стигна до това, което всъщност исках да кажа. Вървим си ние към централния площад (истинския) и минаваме край сергии и насядали търговци, много от които с едни дървени свирки, които много автентично наподобяват чуруликане - високи тонове и доста силни, които не ми действат добре на нервната система. Та питам аз - съвсем риторично! - компанията - защо изобщо се продават тези неща. Същата жена ми отговаря - сигурно за децата. И аз - кой ИДИОТ би купил на детето си такова нещо, да му надува главата цял ден?! Пак риторично, естествено. И тя - ами ние взехме на нашето такова от Испания, много му се радва...
Повървях известно време с лице, скрито в рамото на ММ...

Случи се с дамата да се прибираме със самолет, тя доста бъбрива и все разказва и показва нещо на телефона си, та ми се наложи три пъти да й напомням, че в небето няма Интернет обхват.

# 51
  • Мнения: 70
Много е сладко човек да се посмее на чужд гръб, обаче дойде моя ред да се срамувам...
  Излизам днес с бебето. Онзи отгоре е с мен, защото съм отметнала битовизмите, не вали дъжд и дребния кротува. Идеално за пазаруване. Отивам в любимия ми dm, избирам си половин час продукти, наслаждавам се на момента. Натоварила съм кошницата и блажено на касата установявам, че не мога да си платя. То сутринта извадих портфейла от чантата, но явно е било преди да се събудя Blush . Извиних се на касиерката, какво да се прави...
Най-лошото е, че още на две места без малко да си напазарувам със същия успех.
Е, разходката си я биваше, мили колежки Wink

# 52
  • софия
  • Мнения: 25 203
Вихря се битово - правя тирамису. Кафето е на свършване. Слагам чашата да направя още, натискам копчето за двойно и се премествам да не губя време и дооползотворявам това, което има. Връщам се на машината - чашата е празна. Сигурна съм, че съм пуснала, чух го да бръмчи и тече. Мигах, мигах. Господ да поживи този, който се е сетил да направи тавичка на кафе машините! Сложила съм чашата под отвора за топла вода.

# 53
  • Мнения: 454
Ами вие хубаво подхванахте темата за забравянето, ама явно е заразно. Вчера изминах 210 км до вилата, която е на 70км. Сетихте ли се защо? То и аз се сетих след първите 70 като не можах да вляза, защото съм забравила ключовете!!!  От години се каня да скрия някъде там за такъв случай едни резервни, или да дам на някой съсед, ама на...

Последна редакция: нд, 21 май 2023, 04:37 от Venytoto

# 54
  • Мнения: 12 008
Винаги имам резервни в колата. Защо ли?

# 55
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
И аз съм горд наследник на мама Муня. Ще ходи  днес до къщата, която е през няколко квартала и има, няма час, два с градски транспорт. Стигнала до там и ми звъни и казва, че се връща, защото..... "няма да повярваш, но съм си забравила ключовете!". Вярвам го и още как!

# 56
  • Мнения: 1 488
Прясно, прясно от предиобед. Изпращам мъжете на разходка- да се чете ММ и 2- ма синковеца. Малкото е на 2 години, не ходи на ясла и всекидневно се чудя каква да е следобедната закуска. За днес и утре ще е пудинг от пакетче. Вадя прясното мляко от хладилника, отварям пакетчето, смесвам ги и започвам да бъркам. Абе нещо не е както трябва. След известно чудене се усещам, че съм взела пасатора вместо миксера. Сменям. Бъркам вече с правилния уред, но не се сгъстява. Почва пак чудене...вземам пакетчето и чета. Ококорвам очи- не се бърка само, завира се млякото и се смесва на котлона като нишесте. Изсипвам в тенджера, включвам котлона и чакам... е, сгъсти се. Следобедната закуска беше спасена. Разсипах го в купички. Много се хареса.
В мое оправдание ще кажа, че последните няколко пъти вземам от вида за студено приготвяне. Защо този път съм взела от другите, е загадка.

# 57
  • Мнения: 1 268
Измих си зъбите с Низорал! Нямам обяснение....просто..не знам..какво стана!! Надявам се да не ми стане нещо!

# 58
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
Аз пък току-що, за втори път тази седмица сложих  омекотител в отделението за прах на пералнята.  Пералнята ми е с горно зареждане и е меко казано разправия докато го излея и преместя на правилното място. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 14 243
Измих си зъбите с Низорал! Нямам обяснение....просто..не знам..какво стана!! Надявам се да не ми стане нещо!

Нищо няма да ти стане.
Аз съм пробвала с крем за бръсмене Каро... От малка съм си късогледа, заспала муня.

Общи условия

Активация на акаунт