Номинации за най-голяма муня (тема 6)

  • 98 297
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 681
...................
      Шугъърр, Heart 😆
    Да те попитам за двамцата "умрели". След перфектните им актьорски превъплъщения продължиха ли да работят в кухнята или се устремиха да се борят за Оскар? Wink
   Ох, не мога да спра да се смея!
А, Тете, и кухнята е твърде голяма сцена за тях, никакъв Оскар, то те надали и го знаят кой е, отчитайки че примерно на петел викаха "chicken man", все пак това бе международен екип и се предполага, че се срещат на английски. Някакъв и уж. А на инструкция от страна на ММ: колеги, днес трябва да готвим за вегетарианци, от ония, дето ядат само, каквото от растението става за ядене над почвата. И се почна - моркови нали може? А чесън? Картофи да слагаме ли? Това в голямата си част са хора, придошли от селца и селскостопански райони...
И за да не е абсолютен спам:
Миналата година. Близка приятелка ще спи у нас няколко дни. Давам й ключ за вратата и карта за входа, че да не се чувства неудобно, все пак малки деца имам, да не звъни в странни часове. Всичко ток и жица и кеф...ядем, пием, спим. На сутринта тя заминава рано на работа и след около час ми звъни: "слушай сега, много неприятно стана...заключих ви". Ма нищо бе, ще се отключим. "Ми не, няма. Заключени сте отвън и ключът е в ключалката, но имам идея - ще поръчам за децата Макдоналдс, като го донесат, кажи да ти отключат".
Речено-сторено.
След час звъни доставчикът и аз го гледам през шпионката и викам: "човек, не мога да отключа, отключи ти", а той:"а, няма проблем, то е платено, оставям пред вратата".
Че кат викнах аз: "чакай бе, а бакшиш?!", а той си върви в посока асансьора..."върни се бе, отключи ми да си взема манджата, ще платя".
Интересно беше.
Добре са приятелите, абсолютно сериозно 😁❤️

# 751
  • София
  • Мнения: 2 569
Чикън мен JoyJoyJoy

# 752
  • Враца
  • Мнения: 2 226
Браво на бра’чеда 👍
Моят ми създаде много главоболия когато още първата година като семейство го срещаме с Мм и той ме пита как е бившият ми 😬,казва му името и продължава да дърдори как ми бил голяма любов,как нашите не го одобрявали и т.н. 😰

Наскоро ми се случи да стържа моркови на ел.ренде,нещо тракаше странно от известно време,но като го разглобявах за чистене нищо не откривах и продъл
жих да го ползвам...та тогава така яко затрака,че докато го изключа беше рендосало и една пластмасова вътрешна част 😦...добре,че бързо намерих и поръчах резервна,за да не хвърлям цялата машина.

О, аз така блендирах на зълвата пластмасовият протектор на ножчето на блендера! Тъкмо преди да започна, тя реши да ми обяснява как да ползвам ръчен блендер, и аз, с всичкото възможно самочувствие на света и казах “Виж, какво, аз съм с PhD, не е нужно да ми обясняваш”. И малко след това блендирах протектора. Оттогава и тя, и приятелките ми знаят, че като им кажа “аз имам PhD”, веднага ме питат, какво пак направи!?  А аз съм си муня, от класа!

Дядо някога, Бог да го прости, имаше една приказка: Юристът е дялан камък, където го сложиш- там ще легне.
Мъжлето ми е с мен още от времето, когато дядо беше жив. И от тогава още знае фразата, в която дядо ми влагаше много гордост, но и целеше да ме поощри.

За съжаление, когато направя някаква юнашка простотия, у нас винаги има бъзик от сорта на: какво стана с дялания камък, а?

# 753

Общи условия

Активация на акаунт