Номинации за най-голяма муня (тема 6)

  • 98 333
  • 753
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 19 253
Диагноза-зелена урина от ароматизатор за тоалетна.
Дано не ядеш цвекло, че какъв хубав цвят урина излиза няколко дни...И не е от ароматизатора, отвътре си е

# 91
  • Мнения: 5 398
И с цвекло ми се е случвало, и с ярко розов ароматизатор на работа. От тези, дето се пускат в казанчето, та отвън по нищо да не личи Grinning

# 92
  • Мнения: 1 489
Като казахте миризма- и аз имам случка. ММ отиде да купува кола до съседния град. Платил, регистрирал я и идва да ни вземе от парка с малкото дете, тогава на 1г. Прибираме се вкъщи. Всичко точно. На другият ден ще излизаме- ММ, аз, детето и количката в багажника. Завъртя той ключа да запали и като ме лъхна една миризма на обор. Почнах да се оглеждам, да търся, няма нищо. Слизаме- неговите обувки, гумите на количката, всичко огледах. В колата вече не мирише. Ясно, минали сме покрай нещо. Разходка и пак в колата. Завъртя ключа и пак замириса. Той не усеща нищо. Обонянието му е увредено след синузити в миналото. Всеки път като сме в колата, първите минути след като завърти ключа, ми мирише. Отиваме на гости на родителите ми. Баща ми е завършил специалност свързана с автомобили. Накарах ги да обикалят с колата известно време. Каза, че му мирише. И така дълго време. Идва на гости племеникът на ММ, който също се занимава с коли. Случайно му споделих и разбрах най- накрая какво мирише. Нещо си, с което се почистват частите отпред на колите при внос от чужбина.

# 93
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 035
Аз в болница щях да вървя заради един ароматизатор за ВЦ. Купувам някакъв Бреф, който се оказа, че от средните две топчета изпускал някаква цветна течност, но аз не знам. Отивам до тоалетната, обръщам се да пусна водата и виждам зелено. Край! Написах си завещанието и със сълзи на очи се обадих на мъжа ми да му завещая всичко ценно. Погледнах се за последен път в огледалото и се обадих на ЛЛ. Тя веднага ме изпрати да си пусна изследвания. Тя моята снимка така или иначе стои в кабинета, просто прибавих още една точка към актива ми. Диагноза-зелена урина от ароматизатор за тоалетна.
Някой път ще ви разкажа и тази възхитителна лекарка, какво е преживяла покрай мен.
Бл@гуна, ще ме умориш! Мога да си представя, аз на моята занесох рентгенова снимка, на която съм с колие. Joy Ми, никой не ми каза да си го сваля. Rolling Eyes
Та, ако видите в лекарски кабинет такава снимка в рамка, да знаете, че съм аз.Sunglasses Joy
Стига толкова за днес от мен, че достатъчно се изложих. Blush
Ми тука и оператора е виновен, на мен са ми правили забележка, и за обеци, и за синджир на врата.

# 94
  • Мнения: 4 239
ММунчо беше минал скенер на бял дроб със запалка в малкото джобче на горнището на пижамата. Извадил цигарите, но запалката забравил. Нищо де, пак му направиха разчитането... Докторите нямаха грам съмнение, че не спазва препоръките им и пак пуши...Пък нека си ги убеждава колкото иска, че ги е спрял. Документирано Simple Smile

# 95
  • Мнения: 315
Ние с ММ няколко дни ходехме по нужда номер 2 в зелен цвят, след едни сладки, които му правих за Свети Валентин. Повече боички за храна от Кауфланд никога!

# 96
  • Мнения: 420
Преди години едва не хукнах с детето към спешното, заради ярко розова урина. Добре че от стреса ми се препика и на мен. Никога повече розов захарен памук 😀.

# 97
  • Мнения: 94
Рожденният ден на ММ се падаше 2 седмици след първата ни среща, като между временно сме се засичали 1-2 пъти. Уточнение: цял живот живеем в един блок през един вход. Никога преди не сме се засичали, случайно се запознахме на работа. Та не знаех как би приел изненадата ми, но реших да му направя торта за рожденния ден,  реших че ще е СИНЬО КАДИФЕ (червено кадифе, но със синя боя, че нали е момченце Grinning ). В 12 вечерта му звъня да слезе пред входа и му поднасям торта, свещички, пожелания. Човекът беше приятно изненадан от жеста. Всичко точно, продължаваме със срещите, каза че тортата му харесала. Наскоро (7г по-късно) сподели, че тортата наистина била вкусна, но цяла седмица след това тоалетната била в синьо. Та и аз вече не използвам прахообразните боички от Кауфланд.

# 98
  • Мнения: 24 401
Аз изпрах кутия с цигари.
А аз сложих кутия с цигари във фризера. Обаче случката е от момент, в който ММ не знае, че пуша. Нещо бях пазарувала и кутията се беше залепила за замразените продукти. Още помня изненадата му като я видя Laughing

# 99
  • Мнения: 1 751
Тази вечер прибрах апарата за кръвно в хладилника. Поне час се е изстудявал. По темата съм 🤪

# 100
  • Мнения: 10 394
Едно време имахме една тоалетна чиния, стар модел, има нещо като гърне и виждаш какво си произвел. Моята майка една сутрин нахълтва при мен, много щастлива и казва, че току що е изпишкала камъка от бъбрека си и носи едно малко камъче, което отговаря на размера на нейният камък, сниман на рентген. Тича да се похвали и на баща ми и научава горчивата истина, че той преди малко си е изтърсил това камъче от обувката. Радостта й трая кратко.

Последна редакция: вт, 30 май 2023, 22:49 от Poni69

# 101
  • София
  • Мнения: 9 575
Преди няколко месеца отивам при ЛЛ да прося направление за хематолог, защото хемоглобинът ми отново е нисък  (с анемия съм от години и сама си следя стойностите периодично) Вадя резултатите от кръвни изследвания, за да подкрепя думите си. Той ми ги връща и отсича, че резултатите са перфектни и няма основание да ми дава направление. Започвам да споря и настоявам, описвам типичните симптоми, които имам от седмици. Забождам пръст в листа под стойностите на хемоглобин и ... установявам, че е в норма, защото съм донесла резултатите от изследванията на дъщеря ми, които педиатърката й пусна профилактично.

# 102
  • Мнения: 3 114
   Едната щерка като малка си беше поръчала в заведение салата с цвекло. Толкова й хареса, че си поиска и втора и изяде и нея. На следващата сутрин идва разплакана. "Мамо, нещо ми има! Акам червено ако!" Добре, че бързо събрах две и две и я успокоих. Много се беше уплашило детето. Същата щерка, пак като мъничка, я бяхме завели в една сравнително луксозна сладкарница. За пръв път й беше, беше малко пълничка и се стараехме да избягваме сладкото, откъде да знае детето какво се яде в сладкарницата. Идва сервитьорката и първо пита нея. Нашето се усмихва чаровно и казва: "За мен един боб." (Много обичаше боб.)
   А бебето на едни приятели беше станало оранжево. Прекалили с пюрето от моркови Simple Smile.
   За хранителните бои не знаех, като не мога да правя сладкиши...

# 103
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Детето беше на година и нещо. Бяхме махнали памперса вече. Беше ял диня, ама явно доста. Става от следобедния сън и аз виждам на чаршафа червена локва. Ясно стана, че се е изпуснал, ама червеното в първия момент изобщо не зацепих от какво е. Изкарах си акъла. Добре, че имаше хора около мен, да ме светнат, че и аз бях хукнала към педиатърката

# 104
  • Мнения: 496
Не е само от боите от Кауфланд, и с професионални сладкарски бои пак така става. Изпитано 👀

Общи условия

Активация на акаунт