Невъзможната любов и стратегия за изход от ситуацията

  • 5 265
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 350
Успех момиче ! Ще мине и няма да си спомняш дори. Ще намериш твоя човек 🍀

# 121
  • Мнения: 14 425
Успехи да знаеш,че най-хубавото предстои!

# 122
  • Мнения: 1 034
Аз пък мисля, че не е чак такъв проблем за децата, че спят с баща си. Щом майка им има психичен проблем, тези деца са изплашени, търсят близост. При комшията ли да спят, много ясно, че искат да са със здравият си родител. И все пак щом си решила да сложиш "край", защо търсиш под вола теле? Какво те интересуват? Не ти прави чест, да ги разнасяш по форуми. Всяка раздяла и всяко начало са трудни, лесно няма. Изясни се веднъж завинаги искаш ли го този край или не, ако го искаш защо продължаваш да си задаваш въпроси.

# 123
  • Мнения: 115
Ти обичаш този човек, но не можеш да приемеш това, че има деца и отделя голяма част от времето си за тях ли? Просто не сте на една вълна и според мен той трябва да си потърси жена в сходна ситуация, а ти мъж без деца и да създадете ваше си семейство. Аз винаги съм казвала, че не бих могла да приема мъж в такава ситуация, защото се изисква да имаш голямо сърце. Аз съм малко егоист и искам да си е само мой, да пишем заедно нашата приказка. Не се тормози и направи това, което ти идва от вътре. Ако имаш още нужда, говорете, виждайте се, но бъдете и двамата на ясно, че няма да бъде вечно, освен, ако и двамата не го искате да бъде точно по този начин.

# 124
  • Paris, France
  • Мнения: 14 039
Майка му не ми е проблем, дойдоха родителите от далечно място да се запознаем, всичко е нормално при тях. Даже се учудих, че дойдоха специално да се запознаят с мен и той много държеше на това. Може би и да проверят дали новата няма същите проблеми. Всеки си гледа интереса или този на децата си, макар и порастнали.

Всичко може човек да опита, но не виждам смисъл. Аз трябва да съм безропотна приемаща и всепрощаваща обичаща фигура, която няма право да го остави или да има собствени проблеми, защото вече толкова проблеми има там. Не е честно, някак си.

Естествено, че не трябва да си "безропотна приемаща и всепрощаваща обичаща фигура, която няма право да го остави или да има собствени проблеми, защото вече толкова проблеми има там". Доколкото разбирам сте се разделили без драми. Какво още искаш? Вашата връзка е изживяна, реалността е била крайно неприятна за тебе, не можеш да приемеш да живееш в сегашната му реалност и не го приемаш такъв, какъвто е. Край. Свърши. Какво още търсиш и питаш?

Изчетох всичките ти мнения в темата. Някои писания ми се струват объркани. Ще ти напиша какво мисля и ще ти задам въпроси, на които е добре да си отговориш сама. Няма нужда да отговаряш публично.

1. От самото начало си знаела, че мъжът отглежда смесено (с майката на децата) цели две малки деца. Наистина ли си мислеше, че ще можеш да изживяваш луксозна, спокойна, бурна, динамична романтика с такъв?

2. Пишеш, че си допадате емоционално. WTF? Та той даже не разбира как се чувстваш! Човекът не е свободен емоционално. На първо място в живота му са децата му.

3. Осигурен мъж с такава хубава професия начуква бебе на психично болна след 2 месеца връзка, жени се за нея, начуква още едно за да поправя връзката. Не е луд който яде баницата. Сега си помисли кой е неадекватния в ситуацията? Защото единият може да няма ясна преценка поради проблем с метаболизъм и захранване на мозъка, но другият? It takes 2 to tango.

4. Значи бившата не си я виждала да прави ужасни неща. Той ти е казал, че тя прави ужасни неща. Ужасната се е забременила от осигурен, духнала с половината имоти, нахендрила му децата, намерила си ново гадже и си пътува. Замисли се като е толкова ужасна и опасна, как не и е направил запрещение да го доближава и да доближава децата!!!! Новият как я търпи? Ето, ти си млада, здрава, с кариера и не намираш бездетен да се ожени за тебе и да иска ваши деца, а тя луда намерила, че и да и ги гледат, че и следващ. Как ужасна с две деца, дето не гледа е по-популярна и желана от нормална без деца?????????? Да, да, и на запад може. Защо не иска да се премести???????????? Тук вече червените лампи се виждат и от космоса. И тримата греете в червено. Не забравяй, че мъжете се влюбват в един и същ типаж обикновено!

5. Пишеш, че и предишните две връзки си прекратила ти. Да не би на подсъзнателно ниво да не искаш обвързване и деца и затова да излизаш само с мъже, които отявлено не стават за връзка и бащинство на твои деца? Родителите ти искат ли внуци?

6. Дотук само негативи изреди за мъжа. Аз любов не виждам. Не мога да си представя да презирам нечия реалност и да съм влюбена в човека. Цял ферман за децата му, бившата, родителите, дето те проверявали ставаш ли и нищо за това, което правите като двойка.

На 30г си, не на 13г. Оттук нататък шансовете да намериш читав мъж, който да иска семейство и деца с тебе, да ти харесва, да не е обременен с роднини и семейство ще намаляват стремглаво. Прочети какво ти написа Танграта и други мъже в темата!

Заглавието на темата няма общо с това, което си написала. Всяка любов е възможна, когато човек я изпитва и не очаква взаимност или нещо в замяна. Ти чиста любов към този човек не изпитваш. Сигурно и той към тебе. Значи няма любов. Точка. Стратегии за излизане от ситуацията - вече си се разделила с него. Щеше да е различно ако копнееше за връзка, а не можеше да я осъществиш. Връзка сте осъществили, но в този момент от животите ви (животи, защото общ живот нямате) се разминавате в желания, намерения и възможности.

Не знам в коя държава си, но утре е неработен ден в някои държави. Излез, разходи се, почни да се запознаваш с нови хора!

Успех и щастие ти желая и скоро да срещнеш истинска любов! 💐

# 125
  • Мнения: 18 559
Любов към драмата личи тук, така - по даскалски Wink

# 126
  • Мнения: 35 983
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт