Не знам от кога е детето

  • 3 206
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,ще се нарека Марина
Ще започна от там,че винаги съм била жертва на несподелената любов.Когато аз съм обичала,не са ми отвръщат със същото,така и когато мен са обичали не съм отвръщала на отсрещния.
 Така започва моята история с приятеля ми.Запознахме се някъде след Коледа на 22г.,тръгнах с него от отчаяние.Така след няколко месеца се стигна до интимни отношения(компромис от моя страна,за да задържа връзката си).Аз не съм никак влюбена в него,той знае този факт и ми казва-,,аз съм се примирил с факта,че ти няма да ме обикнеш''.
В отчаянието си и поради нещастието си,аз му изневерих с мои познат,който е обвързан като мен.Април месец аз разбрах,че съм бременна.Казах на приятеля си той много се зарадва.Когато отидохме на преглед,разбрах че съм забременяла на 16 март(датата на изневярата ми).
Последният ни полов акт с моя приятел беше на 28 февруари.А цикълът ми е от 8до 12,понякога до 13.(тоест след 28 февруари ми е дошъл)
Много съм объркана,понеже има лекари,които казват,че няма как да се забременее точно на деня на акта.А на мен датата на зачеването ми е точно на 16ти март.
Според вас от кого е детето.

# 1
  • София
  • Мнения: 12 635
Как разбра на прегледа на коя дата си забременяла?

# 2
  • София
  • Мнения: 28 552
Скрит текст:
Здравейте,ще се нарека Марина
Ще започна от там,че винаги съм била жертва на несподелената любов.Когато аз съм обичала,не са ми отвръщат със същото,така и когато мен са обичали не съм отвръщала на отсрещния.
 Така започва моята история с приятеля ми.Запознахме се някъде след Коледа на 22г.,тръгнах с него от отчаяние.Така след няколко месеца се стигна до интимни отношения(компромис от моя страна,за да задържа връзката си).Аз не съм никак влюбена в него,той знае този факт и ми казва-,,аз съм се примирил с факта,че ти няма да ме обикнеш''.
В отчаянието си и поради нещастието си,аз му изневерих с мои познат,който е обвързан като мен.Април месец аз разбрах,че съм бременна.Казах на приятеля си той много се зарадва.
Когато отидохме на преглед,разбрах че съм забременяла на 16 март
Скрит текст:
(датата на изневярата ми).
Последният ни полов акт с моя приятел беше на 28 февруари.А цикълът ми е от 8до 12,понякога до 13.(тоест след 28 февруари ми е дошъл)
Много съм объркана,понеже има лекари,които казват,че няма как да се забременее точно на деня на акта.А на мен датата на зачеването ми е точно на 16ти март.
Според вас от кого е детето.
Това как се разбра?

# 3
  • Мнения: 2 645
Сега ще дойдат хвърлящите боб да прогнозират и да ти набият канчето Confused

Едва ли има някакъв медицинско отвърден начин да разбереш, според мен!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Какво значение има деня на забременяване, при положение, че от датата на последния ти цикъл не си имала полов контакт с приятеля ти? Повече от ясно е, че не е той бащата, не знам с какъв акъл каза първо на него.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Леле, момиче!
Веднага отивай с лекаря в някоя телевизия, защото той явно може чудо - да разбере датата на зачеване!

# 6
  • Мнения: 2 721
Не съм компетентна по въпроса,но мисля,че щом цикъла ти е дошъл след половия акт с приятеля ти то това би значело,че не си забременяла.Ако не сте правили повече секс то най-вероятно не е от него . Не знам какво да ти кажа да не дава господ да се случва .... изневеряваш му и забременяваш,ужас. Ако задържиш детено по-добре му кажи. Казваш,че не си влюбена в него . Ще е грозно от твоя страна да му натресеш чуждо бебе и от горе на това да не го обичаш тоя човек

# 7
  • София
  • Мнения: 35 088
При така изложената ситуация с приятеля ти мислиш да го раждаш? Зорлем?

# 8
  • София
  • Мнения: 12 635
Този път аз ще съм тази, дето ще каже, че темата е пързалка Joy Иначе да, ако след последния цикъл си имала секс само с един мъж, ясно е, кой е бащата. Ако ти е дошъл на 8-ми, забременяване от секс на 16-ти ми се струва леко рано, но е възможно. Колко ти трае цикълът попринцип?

# 9
  • София
  • Мнения: 28 552
Леле, момиче!
Веднага отивай с лекаря в някоя телевизия, защото той явно може чудо - да разбере датата на зачеване!

Нали!

Според мен (явно не и според авторката) човек трябва да има някаква базова обща култура, преди да тръгне да пуска пързалки.

# 10
  • Мнения: 2 721
Има ли значение,след като цъкълът й е дошъл ясно е ,че не е от приятеля й
Този път аз ще съм тази, дето ще каже, че темата е пързалка Joy Иначе да, ако след последния цикъл си имала секс само с един мъж, ясно е, кой е бащата. Ако ти е дошъл на 8-ми, забременяване от секс на 16-ти ми се струва леко рано, но е възможно. Колко ти трае цикълът попринцип?

# 11
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 084
Много скучна пързалка. 😒 Следващия път се постарай повече.

# 12
  • София
  • Мнения: 12 635
Има ли значение,след като цъкълът й е дошъл ясно е ,че не е от приятеля й
Този път аз ще съм тази, дето ще каже, че темата е пързалка Joy Иначе да, ако след последния цикъл си имала секс само с един мъж, ясно е, кой е бащата. Ако ти е дошъл на 8-ми, забременяване от секс на 16-ти ми се струва леко рано, но е възможно. Колко ти трае цикълът попринцип?

Защото или темата е пързалка, или имаме някой толкова неграмотен по тези въпроси, че не го знае това, но е тръгнал да прави секс с двама. Та се опитвам да разбере кое от двете е.

# 13
  • Мнения: 2 721
Защо казвате за всички теми,че са пързалка. Нима не е възможно да се е случило? Не защитам авторката просто не разбирам защо в всяка тема се пише ,че е пързалка  все едно в темата се пише,че авторът е видял дядо Коледа , е тогава може да се сметне за нереално и да се каже,че е пързалка,нали?
Много скучна пързалка. 😒 Следващия път се постарай повече.

# 14
  • София
  • Мнения: 28 552
Писах/ме защо е пързалка.

Общи условия

Активация на акаунт