Ноемврийски бебета 2023г. - тема 2

  • 31 069
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 55
Живот и здраве, очакван термин 23.11. Чакаме момиченце. 🤍 След малко съм на ранна ФМ. 🙃

# 31
  • Мнения: 433
Стискам ви палци, на прегледите всичко да е наред! Разкажете после как е минало! Heart

# 32
  • Мнения: 38
Живи и здрави, всичко да е наред - термин 27.11🥰 Лека бременност на всички!🥰

# 33
  • Мнения: 263
Здравейте,
И аз се записвам с термин 6.11.23г
От пренатеста пола е момиче.
На 13.01 съм на 2ра фетална, а на 1.06 си минавам при следващото ми АГ, че до сега бях при репродуктивно АГ.
Някой има ли с безсъние?
От март ме мъчи. Нещо което да ви помага?
Аз пия Рескю и шусл.сол 7(след консултация).
Чайовете не ми помагат, нито Седатиф ПС.
Времето ме побърква и вкъщи нямам почти никакво движение, а съм като ракета, не се спирах преди... Confused

Последна редакция: чт, 18 май 2023, 14:35 от nadejda8791

# 34
  • Мнения: 321
И аз днес се записах на ЖК, излязоха ми резултатите от пренатеста, за щастие всички е наред. На 26.11, чакаме момченце Blue Heart

Минах кръвни изследвания и урина, но се чудя, кога се взима цитонамазка и микробиология? В коя седмица, защото забравих да попитам?

Иначе бебчо е вече 60 грама, вече е със затворена коремна стена и всичко изглежда наред, отговаря си точно на термина. Отлепването ми е започнало да се оправя и се надявам на следващия преглед да се вдигне забраната за секс Grinning Лошото е че е чак средата на юни и ми се вижда толкова далече. Надявам се тайно, скоро да започна да усещам бебчо, за да ми е малко по-спокойно с бременността.

Та, така надявам се само хубави новини да има в темата и занапред!

# 35
  • Мнения: 55
Ъпдейт от мен - след феталната днес, терминът ми се измести по-рано и е около 14.11. 🙂

# 36
  • Мнения: 38
Ние нямам забрана за секс, АГто каза, че може да правим, но само с презерватив, обаче аз съм голяма пъзла и откакто съм бременна не сме правили.😄 Но на няколко пъти вечер получавам оргазъм насън…😄

# 37
  • Мнения: 26
Здравейте. И аз се записвам с термин 21.11. Дано всичко е наред и лека бременност на всички.🤞🏽🤗

# 38
  • Мнения: 433
Относно отлепването......преди 4 седмици влязох в болницата с прокървяване. Тогава приемащия ме лекар видя отлепяне от 1/3 до 1/2. След два дни когато отново същия ме прегледа ми каза, че състоянието ми е "феноменално" и от отлепянето е останало много малка част. След седмица ме изписаха и имах час в клиниката, в която се следя. Моят лекар не видя и помен от отлепяне. Единствено каза, че плода е много ниско долу. Утре съм на преглед и силно се надявам всичко да бъде наред и вече да се е вдигнал.
Та мисълта ми беше друга....момичета вярвайте, че отлепянето е поправимо, колкото и във всички статии в интернет (които аз намерих) да пише, че е необратимо... Heart

# 39
  • Мнения: 287
Абсолютно поправимо! Точно въпреки всички статии от сорта на “няма пълно възстановяване”! Бях с отлепяне и след много лежане, повечко утрогестан всичко е напълно възстановено 🍀

# 40
  • Мнения: 55
Абсолютно поправимо! Точно въпреки всички статии от сорта на “няма пълно възстановяване”! Бях с отлепяне и след много лежане, повечко утрогестан всичко е напълно възстановено 🍀

Имам приятелка, която лежа 3 седмица след 1/2 отлепване. Хлапето е почти на 5г. вече. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 287
При мен беше 2см., не знам на каква част се равняваше към момента, но лежах също три седмици, в момента е четвърта и леко се раздвижвам след добрините новини на контролния преглед. Факт е, че не е най-приятното и очаквано нещо, но и статийките са леко прекалени с отрицателните информации 🍀

Абсолютно поправимо! Точно въпреки всички статии от сорта на “няма пълно възстановяване”! Бях с отлепяне и след много лежане, повечко утрогестан всичко е напълно възстановено 🍀

Имам приятелка, която лежа 3 седмица след 1/2 отлепване. Хлапето е почти на 5г. вече. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 257
Здравейте момичета!
Мина първата ми ФМ.
Обаче се видяха 6 кости на пръстчетата на едното краче. Докторът каза, че с напредването на бременността ще се израсте. Много се притесних, утре ще звъня на следящия ми АГ. Иначе всичко друго изглежда наред.

Ъпдейт:
Звъннах му още сега. Не издържах. Каза ми вариантите са няколко и ще ми ги каже като се видим чак на 15 юни.

Последна редакция: чт, 18 май 2023, 19:33 от Rossie94

# 43
  • Мнения: 321
Здравейте момичета!
Мина първата ми ФМ.
Обаче се видяха 6 кости на пръстчетата на едното краче. Докторът каза, че с напредването на бременността ще се израсте. Много се притесних, утре ще звъня на следящия ми АГ. Иначе всичко друго изглежда наред.

Ъпдейт:
Звъннах му още сега. Не издържах. Каза ми вариантите са няколко и ще ми ги каже като се видим чак на 15 юни.

Мисля, че съм чела, че е често срещано и ако не се израсте се оправя лесно оперативно след раждане. Но доста хора даже не ги оперирали и не им създава комплекси.

Относно отлепянето, аз нищо не съм чела, но на мен АГ ми каза, че си се възстановява с напредване на бременността и не е тревожно.

Отново да питам пуснаха ли ви цитонамазка и микробиология и ако да, в коя г.с.?

# 44
  • Мнения: 287
На мен ми пуснаха още преди месец, но в лабораторията ми затриха цитонамазката и ще се наложи пак, но не знам кога ще бъде

Здравейте момичета!
Мина първата ми ФМ.
Обаче се видяха 6 кости на пръстчетата на едното краче. Докторът каза, че с напредването на бременността ще се израсте. Много се притесних, утре ще звъня на следящия ми АГ. Иначе всичко друго изглежда наред.

Ъпдейт:
Звъннах му още сега. Не издържах. Каза ми вариантите са няколко и ще ми ги каже като се видим чак на 15 юни.

Мисля, че съм чела, че е често срещано и ако не се израсте се оправя лесно оперативно след раждане. Но доста хора даже не ги оперирали и не им създава комплекси.

Относно отлепянето, аз нищо не съм чела, но на мен АГ ми каза, че си се възстановява с напредване на бременността и не е тревожно.

Отново да питам пуснаха ли ви цитонамазка и микробиология и ако да, в коя г.с.?

Общи условия

Активация на акаунт