Ноемврийски бебета 2023г. - тема 2

  • 30 844
  • 732
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
И аз се записвам с моят термин 09.11.2023г., като очакваме момиченце. 🩷

# 16
  • Мнения: 2 821
За тежестта бях писала, че при мен /дори накрая с доза болка/ беше поради запек. Приемаш ли но-шпа?

Не пия но-шпа. Нямам запек. Не знам 😒

# 17
  • Мнения: 209
Запис в новата тема. Термин 26.11.2023 и предполагаем пол момиче🍀

# 18
  • Мнения: 28
Благодаря за новата темичка и многото полезна информация в началото. Термина ми е 15.11 ❤️

# 19
  • Мнения: 287
Според мен се консултирай с АГ и си взимай но-шпа. Аз пия 3х2 и тежести, напрежения и прочие поизчезнаха за няколко дни.

За тежестта бях писала, че при мен /дори накрая с доза болка/ беше поради запек. Приемаш ли но-шпа?

Не пия но-шпа. Нямам запек. Не знам 😒

# 20
  • Мнения: 30
Термин 17.11 ❤️

# 21
  • София
  • Мнения: 4 122
Аз също чувствам тежест, имам болки в таза, гърба. Имам болки в яйчниците доста често и ходих няколко пъти на преглед - казаха, че няма нищо притеснително и ми изписаха Но шпа и Магнерот. След като пия магнерот-а доста по добре се чувствам и не ме боли..

Viki.r.b.y., дано все така добре да вървят нещата при теб.

Хайде и другите момичета очаквам да се включат и запишат с термин Simple Smile

# 22
  • софия
  • Мнения: 107
Аз съм с термин 13.11 Simple Smile
Днес следобед съм на преглед и за пръв път се притеснявам, че нещо може да не е наред. Преди 2 седмици ми беше феталната и всичко беше супер, не съм имала болки, кървене или нещо др притеснително в този период, нооо нещо са ме хванали лудите и много ме притеснява дали всичко е наред Sad луда работа :д

# 23
  • Мнения: 90
Здравейте и от мен Simple Smile

Благодаря за прекрасната тема! Много полезно!

Моят термин е на 22.11 Heart

Вие в коя седмица разбрахте пола на бебчето? На мен на ФМ в 11гс и 5 дни ми казаха, че още е рано и няма как да ми кажат още пола Simple Smile Надявам се на прегледа след 2 седмици вече да се види Simple Smile

Аз тежест нямам, но имам остри болки при рязко ставане или завъртане. За мен не е притеснително, защото и с предишните 2 бременности беше така и аз си го обяснявам с разтягането на матката Simple Smile

Успех на всички и нека да препълним тази темичка с положителни новини и усмивки!

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 174
Здравейте, момичета 😊
Следя ви от доста време, но не се бях представила, все се притеснявах да не е рано да се радвам 😊 Но ето, че първо чухме сърчице, после направихме фетална и всичко е наред и преди няколко дни се обадиха, че и пренатестът е чудесен и някак си май се поуспокоих😊
Аз съм на 37 и това ми е първа бременност, надявам се успешна да е.
Терминът ми е 11.11.2023 и след пренатеста вече сме сигурни, че ще е момиченце 😍
Пожелавам на всички ни да сме тук до края и да се радваме на бебешорите! И също съм за добрия тон, да😁 Никой няма нужда от драми. Прекрасен ден ви желая!

# 25
  • Мнения: 139
10.11.2023 - момче

# 26
  • Мнения: 257
Eeyoreeeee,
Предната бременност в 13гс на ФМ ми казаха 80% момче, на следващия преглед се потвърди.
Сега 11+5 предполагат момиче
днес съм на ФМ 13г.с при друг лекар и ще видим какво ще каже 😀

# 27
  • Мнения: 259
Здравейте и от мен , терминът ми е на 27.11 , за пол не можаха да кажат много в 12+2 гс , тъй като бебчо не искаше да се показва изобщо 😀И сега се чудя как да му позная пола на това дете ... нетърпение знаете как е 🥲

# 28
  • Мнения: 13
Термин 11.11 2023
14 г.с
В понеделник бяхме на преглед и се видя на 100% момче

# 29
  • София
  • Мнения: 4 122
В 12+4 г.с. на БХС с ФМ - лекарката каза, че на 85% е момче.... сега последно като бях на спешен кабинет за преглед лекарката каза, че не може да види, тъй като беше застанало с гръб към корема и се беше надупило....
Довечера съм на преглед и се надявам да успее лекарката да види и да ми потвърди, че е момче JoyJoy че с 3 девойки е време за един принц....
Сега съм 14+5 г.с.

Общи условия

Активация на акаунт