КАУФЛАНД - тема 66

  • 60 068
  • 795
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 985
От седмица си търся в 3 Кауфланда в Пловдив продукт от новата за магазина серия Парксайд....
Служителите в Кауфланд не държат нищо на склад, което да не е изложено в магазина. Както и нямат достъп до база данни да кажат има ли го в момента в магазина. Само определени служители по баркод и със специален скенер могат да кажат дали го има в наличност. За нехранителни неща не се прави поръчка, така че не се знае какво ще дойде.

Питането за табелката - сигурно сте питали човек от друг отдел, който не знае какви етикети са сложени при нехранителните.

# 46
  • Мнения: 734
Не е сигурно,а напротив,до там имаме вече тренинг,викнахме с другия служител точния такъв.Беше млада дама,много отегчена,въобще и в Кауфланд и в Лидъл напоследък служителите си говорят открито помежду си,къде по телефон,къде на слушалка и все имаш чувството,че едвам си търпят работата и клиентите.А относно базата данни,при съвременните складови програми,не вярвам да не могат да проверят има ли,къде има и как да го спедират до клона,където няма,пък има търсене.

# 47
  • София
  • Мнения: 23 054
Мога да кажа само хубави думи за служителите от Кауфланд в Люлин 6 и вече за служителите в Кауфланд в Банишора. Изключително любезни и внимателни, готови да съдействат! За филиала в Банишора много се радвам, че са сменили управителя. Заради старият управител и част от персонала години наред не пазарувах в този филиал. Сега ходя с удоволствие там. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 27 861
Papermint, можеш да пробваш с писмена комуникация. На мен и по телефона са ми съдействали къде в града има бройка от търсен от мен уред.

Последна редакция: нд, 21 май 2023, 15:43 от dolce miele

# 49
  • Мнения: 734
Само това не съм пробвала.

# 50
  • Мнения: 4 823
Сподели какъв е търсеният продукт ще проверим по нашите филиали и ще ти го изпратим😊
Разходих се до Кауфланд и успях да си купя търсеното кафе- доволна съм. Бяха извадени два кашона - единият празен, а другият преполовен, етикет с цена липсваше на стилажа.
Копър отново липсваше, но си взех моркови 😔3лв , че без тях не ми е ок зелевата салата. Купих си семенца магданоз и люти чушки по
0,99 лв , вече са посяти да видим дали ще има реколта😉
Щях да забравя да се похваля - три поредни пъти все печалби ми се падат от колелото☺ този път зелена поляна няма да видя😂
Трапезна вода - 1 ст, малко сокче К- Classic-  1 ст , спагети без глутен -1 лв.

# 51
  • Мнения: 734
Здрасти,няма да бързам с артикула,очаквам все пак да го заредят,не ми се плащат все по-високите такси за спедиция.В интерес на истината ,продукта го има в Лидл,но е с по-висока цена,така че,ще дебна Кауфландкия,но идеята е,че има някакъв пропуск в системата и по веригата като цяло, абстрахирайки се от конкретната ситуация,до степен,че е най-лесно да се каже-ами ако там няма,няма и до там.Подобни емоции съм имала и в Лидл,търся нещо от брошура,накрая питам служител,казва ми-еми ако няма на сектора,значи е свършило.И да,на сектора с промоции няма,но го откривам случайно на друг сектор.И вече не питам служители,рядко има полза.Межд.впрочем,в Кауфланда на Брезовско шосе са направили тотална реорганизация и стоките имам усещането,че са на диаметрално противоположни сектори и места,спрямо преди и гледам клиенти и персонал се щура като кокошки без глави из коридорите в търсене на нужното.

# 52
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 890
Аз мислех, че проблемът с липсата на промоционалните стоки или разположението им е само в нашия Кауфланд.
Като ви чета, стигам до извода, че това си е политика на Кауфланд. Thinking

# 53
  • Мнения: 13 654
Преди време /1-2 години/ по препоръки от тази тема си купих нож за домати / малък с черна дръжка/. Прекрасен, справяще се чудесно с всякакви домати /само за тях си го ползвахме вкъщи/, е изчезна безследно, вероятно сме го изхвърлили по погрешка. Ако някой знае каква е марката или има подобен МОЛЯ горещо да сподели от къде си го е купил? Благодаря предварително.

# 54
  • Мнения: 19 058
Едни бразилски имаше, мисля че марката е 'Трамонтина'

# 55
  • Мнения: 602
Здравейте! Как да разбера в малките банички от топлата витрина, които почти всяка седмица са на промоция, има ли палмова мазнина?

# 56
  • Мнения: 5 160
Преди време /1-2 години/ по препоръки от тази тема си купих нож за домати / малък с черна дръжка/. Прекрасен, справяще се чудесно с всякакви домати /само за тях си го ползвахме вкъщи/, е изчезна безследно, вероятно сме го изхвърлили по погрешка. Ако някой знае каква е марката или има подобен МОЛЯ горещо да сподели от къде си го е купил? Благодаря предварително.

От вертекс е ножа, ако имате склад в града си можете да си го купите, нямат онлайн магазин.
Ето този е https://www.emag.bg/nozh-za-domati-s-cherna-dryzhka-tramontina-a … 105/pd/D6W61ZBBM/

# 57
  • Мнения: 27 861
Едни бразилски имаше, мисля че марката е 'Трамонтина'
Tramоntina e марката, така е. На Брио също пускат и ножове за домати, а в редовния асортимент има (за домати или зеленчуци ги водят), мисля, че са на Факелман.
В някои магазини тип левче също могат да се намерят.
Аз моя нож за домати го използвам за какво ли не...😃

# 58
  • Мнения: 3 985
Здравейте! Как да разбера в малките банички от топлата витрина, които почти всяка седмица са на промоция, има ли палмова мазнина?

Мисля че има. Пред пекарна имаше съдържанието на артикулите или попитайте служителя.

# 59
  • Мнения: 6 885
Имат, да. Отстрани на пекарната има като каталог на продуктите със състава.

Общи условия

Активация на акаунт