ДЕКЕМВРИЙчето расте, скоро зъбче ще се подаде -- тема 4

  • 16 884
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 736

Емили, като заспи в 21,30, се разбужда след 15-20 мин. Ако съм до нея и я гушна, заспива пак, после примрънква само за хранене. Ако изпусна това разбуждане, става и е будна до 23.30поне.
Горещините не ги търпи въобще, добре че са климатиците. Предстои ни почивка на планина с басейн с минерална вода, та се чудя дали да я къпем, че водата не е топла.

# 736
  • Мнения: 563
Ние малкия хем заради АД , хем заради това че той не търпи топли го къпем с доооста хладка вода , някой ще кажат че даже си е студена. Басейна , сравнение с водата в която той се къпе си беше направо чай. Аз не бих се притеснявала , даже в това топлото време е препоръчително , да се плицкат във вода.

# 737
  • Мнения: 1 736
В инфото на хотела пишеше 31°. Досега в толкова студена не сме я къпали, но ще преценим на място.
Някоя от вас знае ли докога се ползват подложките за новородени на столчетата от категория 0-36? Не намирам книжката от нашето столче, за да проверя, май беше до около годинка, но дали не греша не знам...🤔

# 738
  • Мнения: 265
Момичета, един по- различен практически въпрос...
За тези от вас, които са били на почивка..какво правехте с лигавниците? Има ли такива за еднократна употреба? Не ми се мъкнат тонове лигавници и връщат петна от седмица...как процедирахте? Продават ли се такива в Дм?
Благодаря предварително за споделения опит.

# 739
  • София
  • Мнения: 319
Serenapotta, пробвала ли си със силиконов? Лесно се мие и поддържа и на нас ни е удобен.

# 740
  • Мнения: 798
Serenapotta, пробвала ли си със силиконов? Лесно се мие и поддържа и на нас ни е удобен.
мами в тази жега по колко пъти на ден къпете вашите бебоци и самите вас ние имаме избило зъбче но не сее разпукнало добре и вчера беше истеричен рев баща и си дойде веднага от работа и той горкия едвам я укроти на места пак има червени венци и подути ужас е с тези зъби

# 741
  • София
  • Мнения: 319
Пуснах нова тема, момичета: https://www.bg-mamma.com/?topic=1574642

Заповядайте Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт