Защо искате деца ?

  • 58 838
  • 2 566
  •   1
Отговори
# 945
  • France
  • Мнения: 13 440
... Обаче маминка я видяла на улицата след около 2 години - бременна около 8ми-9ти месец, тоест с големия корем и щяла да припадне. Опулила се и ѝ рекла да се прибира, пък ще припознаят бебето. Онази естествено отказала.

Ъъъъ, това дете баща няма ли си? Въобще като бездомно коте третират тази жена: гонят я, прибират я... Rage

# 946
  • Мнения: 19 337
Аз пък срещам единствено мъже, които гледат на мен като на инкубатор.

Ако мъжът до теб истински те обича няма да гледа на теб като инкубатор.
Моят приятел от началото на връзката ни знае, че имам проблем и децата може и никога да не дойдат, но го е приел.
Бившият ми за сметка на това ме разкара след няколко месечно "бебеправене".

Нали беше ходила на женска консултация и там ти бяха казали, че всичко е наред и нямаш проблеми със забременяването?

# 947
  • Мнения: 3 597
Те много ходят на консултации нямат проблеми и пак не могат да забременеят.

# 948
  • Мнения: 19 337
Те много ходят на консултации нямат проблеми и пак не могат да забременеят.
Не са чак толкова много. Кажи-речи само за един такъв случай се сещам, някоя да е ходила на женска консултация, където да ѝ кажат може ли да забременее.

# 949
  • Мнения: 3 597
Имам близко познато семейство в обкръжението ми, което също без "видими" от лекарите проблеми не може да има дете. Аз викам да не се бъркаме там където не разбираме и не ни е работа .

# 950
  • Мнения: 19 337
?? Видими от кои лекари? От гинеколога на женската консултация ли? Хората чакат за час по 6+ месеца за репродуктивни специалисти все пак. Не би ли следвало човек, като каже, че има проблем, да знае за конкретен проблем и въобще да е проверил?

# 951
  • Мнения: 7 195
Аз считам за проблем това, което е видяно и определено от репродуктивни специалисти.

# 952
  • София
  • Мнения: 13 785
Всичко е относително.
Хора без установени проблеми така и не успяват да станат родители. Други, с куп проблеми и двамата, се оказват с няколко деца, дори за изненада на репродуктивните специалисти.

# 953
  • Мнения: 19 337
Да, особено, ако не са правени опити за установяването им.

# 954
  • France
  • Мнения: 13 440
Ариел, вие всъщност някога пробвали ли сте?

# 955
  • Мнения: 1 495
Аз считам за проблем това, което е видяно и определено от репродуктивни специалисти.

Проблемите не само на физическо ниво. Съседката има репродуктивни проблеми, опити от 1 м., сигурно и ние/аз и така хубаво се "самопрограмираш", че всичко е наред на физическо прегледи, но бременност няма. Тук имаше, мернах заглавието на темата в стил учудване как бързо забременях, не съм я чела, но  заглавието звучи сякаш е нормално точно обратното. Здрави, млади хора календари, тестове, всеки месец под часовник тест и тръшване как не става и затова диагнозата "неуточнен стерилитит" е честа. Да не говорим за вменени вярвания как всички жени в рода еди какво си.  Искаш дете всички знаят как на 5 ти трябва да си направиш тест, баба ти, леля ти, майка ти, .....питат какво стана, ПАК ли е отрицателен. Понякога някоя двойка няма деца, прегледи, накрая се разделят и после безпроблемно имат деца от други партньори, защо ли?

# 956
  • Мнения: 197
Който не може да има - да осинови! По-прекрасно и безкористно нещо от това няма! Защо е цялото това ходене по мъките...

# 957
  • Мнения: 15 310
Хайде по-полекичка с лозунгите за прекрасното безкористно осиновяване.

# 958
  • Мнения: 7 195
Сега може да звучи налудничаво, но смятам, че при някои двойки неставането на бебето дълго време е ясен знак, че хората не са един за друг.

# 959
  • Пловдив
  • Мнения: 23 963
Сега може да звучи налудничаво, но смятам, че при някои двойки неставането на бебето дълго време е ясен знак, че хората не са един за друг.
Аха. и рака е ясен признак, че си грешник.

Общи условия

Активация на акаунт