💖 Един за друг 💖 След сезон 4

  • 101 921
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 333
Да не би да влиза като участник пак?! Тази последната снимка с подадената ръка.....

Не

# 1 201
  • Sofia
  • Мнения: 26 495
Днес е в “панела” на Гала.

# 1 202
  • Мнения: 4 977
Днес е в “панела” на Гала.
Да, няма отърване. Пускаш телевизора и пак тя.

# 1 203
  • Дубай
  • Мнения: 3 746
Да не би да влиза като участник пак?! Тази последната снимка с подадената ръка.....

Не
О, Ковидче! Приятно ми е да те "видя" и тук... Кажи сега, дай жокер, че да се успокоим, като каква влиза Денислава?!

# 1 204
  • Мнения: 333
нещо като гост

# 1 205
  • Мнения: 1 948
Тези продуценти не разбраха, че да въртиш едни и същи лица до втръсване хич не се харесва на зрителите.

# 1 206
# 1 207
  • Мнения: 402
Денислава според мен ще е водеща на подкаст, както сложиха Ивка Бейби на игрите на волята

# 1 208
  • Мнения: 1 167
Денислава според мен ще е водеща на подкаст, както сложиха Ивка Бейби на игрите на волята
Ай, сакън.

# 1 209
  • Мнения: 9 451
Денислава според мен ще е водеща на подкаст, както сложиха Ивка Бейби на игрите на волята
Ай, сакън.

Дано се коригират овреме.

# 1 210
  • До морето
  • Мнения: 7 120
Еееее, колкото и да не ми харесва Денислава, не може да е по-зле от онова фъфлещо подобие на водеща.

# 1 211
  • Дубай
  • Мнения: 3 746
Смятам, че с Денислава просто ще ударят дъното, толкова по-свестни има от предишните участници. Защо я навират навсякъде, незнам.

# 1 212
  • Мнения: 3 860
Аз я харесвах в нейния сезон, държеше се много по-достойно и мъжки от тогавашния и приятел. После вече не съм я следила какво къде е правила. Но и аз подкрепям тезата, че вече супер много писва от едни и същи лица. Има толкова млади и талантливи хора ама не, трябва да са старите муцуни. Аз най-вероятно няма да гледам редовно, ще ви чета повече тук.

# 1 213
  • Мнения: 2 111
И аз я харесвах в нейния сезон,защото се държеше по-мъжки от мунчото,който й беше мъж. Другото предаване не съм следила и не ми е станала неприятна,но изобщо не разбирам каква работа има в този сезон. Дори и като гост е тъп избор при положение ,че е от разпаднала се двойка Rolling Eyes

# 1 214
  • Мнения: 83
А не е ли възможно Денислава да тества някои от изпитанията, които ще бъдат давани на двойките?

Общи условия

Активация на акаунт