Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 802 400
  • 13 845
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Проблема е, че е отишла УЖ там за любов, а гледа само да си рекламира каузата. Всяко втора дума ѝ е свързана с кучетата и приюта, а за Евгени нищо. Като иска да си рекламира каузите в социалните мрежи постоянно, но тя е там за друг проект.

# 76
  • Монреал
  • Мнения: 244
Размислите ми след финала: Валерия и Евгени са заедно. Усети се някакво притеснение в последвалите им изявите, но съм склонна да смятам, че е резултат от огромния хейт, който ги залива. Бързо и челно са се сблъскали с реалността. Това ще е тест за любовта им. Според мен са решили да не парадират с отношенията си и ще останат доста прайвит, след като минат всички задължителни гостувания. Това е единственият начин да успеят да се съхранят… Поради тази причина, нито Валерия ще демонстрира нещо касаещо отношенията им в Инстаграм, нито пък Евгени. Относно концертите на Евгени, не разбирам защо пък трябва да има отлив… Аз на концерти ходя заради творчеството на артиста и грам не ме вълнува колко достоен, морален или прочее е в личния си живот. Това са различни измерения. Отделно, не смятам, че Евгени е чак за разпъване на кръст. Да, имаше негативи, видяхме ги всички… но то кой е безгрешен в крайна сметка… Валерия с участието и в клипа на Джия показва подкрепа към приятел. Абсолютен бълвоч е парчето, но отново да разпънем някой на кръст защото е ударил рамо на приятел, ми нагарча малко…
Кураж пожелавам на всички и дано станат по-силни и осъзнати след това преживяване!

# 77
  • София
  • Мнения: 1 797
Че тя голямата любов я намери. Какъв е проблемът сега да рекламира и каузата си, която е наистина благородна?

# 78
  • Мнения: X
Трябва да си много заблуден да вярваш, че тия двамата са заедно и има някаква любов. Grinning Малко е като миналата година да вярваш, че Капитонова е заинтересована от Виктор. Само като им видиш изкуственото държание и ти е ясно, че всичко е договор. Grinning
За следващият сезон да се постараят за по-добри актьори поне.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 797
Трябва да си много заблуден да вярваш, че може да се прави паралел между отношенията на Виктор и Виктория и Евгени и Валерия.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 18 049
Последно това е сценарий и те са актьори или са хора открили голямата любов?
И за двете имам съмнения.

# 81
  • Мнения: 2 526
Greene, едно малко спам отклонение, имам въпрос. Както съвпад на Сатурн и Венера може да предположи връзка с по - възрастен/ Сатурн в 7 дом също, ако човек има съвпад на Сатурн с Меркурий, може ли да даде връзка с по- млад/а?
Венера е сигнификатор на партньорствата, не Сатурн или Меркурий.
Да, наясно съм, просто понякога и Сатурн има участие - например в 7 дом относно възраст и.т.н.  Грешно съм разбрала за конкретния аспект значи.

# 82
  • Мнения: 13 494
То е ясно, че на Валерия главната цел е да промотира приюта и да събира пари ама не е нужно на коктейл и интервю в телевизията да ми ходи с тениска с ДМС...
Какъв е проблемът с тениската? Беше с нея и при Диана Любенова и изглеждаше страхотно. Продължавам да не мога да разбера как може да ви дразни благотворителна кауза.

Винаги ме дразни, когато някой ги натрапва и не може да говори за друго.

# 83
  • Мнения: 879
Аз не мога да разбера що за нескрита злоба и завист до някъде на някои, които не могат да се примирят с двойката Евгени Валерия ? Не е ли Елена и другите, които могат да си позволят такива " чувства " ? Аз бях и съм 100 % за Елена, гадно ми е за нея, но това не означава, че сега когато друга двойка е факт, ще търся, ровичкам и тн , за да не намеря само и само материал, че новите не са заедно, че се правят и тн. Това са доста ниЗки "емоции ", ужасно грозно е. Защо просто не ги оставите да си живеят живота ? Шоуто приключи...
Ами, защото те самите не искат да ги оставим да си живеят живота. Те искат публика, която ги обожава и им ходи по концертите и пари за кучетата. Те ни правят сеира, ние им го коментираме.

# 84
  • Мнения: 217
Честно казано не виждам лошо Валерия да си рекламира каузата. Очевидно е, че й е присърце и е похвално да си ползва популярността за благотворителност. Това, което ми е любопитно обаче, е за какво друго има да говори тя? Дано се появи в някой от подкастите, където има повече време да говори за себе си. Ние за Валерия знаем, че е веган, модел, че има приют и нищо повече. Другото, което ми е любопитно е как са се развили отношенията им с Евгени след шоуто. Какво ново са научили за себе си, какво са преживяли. Странно ми е, че казват, че не са имали време да се опознаят още. Двойките от тези предавания често намират начини да се виждат преди да е излъчен финала, а ако не могат, поне редовно си говорят по телефона. Отделно Евгени нали живееше уж в Будапеща по едно време, Валерия толкова ли не му е ходила на гости? Там шансът да ги видят е бил много по-малък.

# 85
  • Мнения: 3 813
Лелеле, хейт се лее страшен. Може би в името на обществения ред ще най-добре Ерген повече да не се прави в бг.

# 86
  • Мнения: 2 868
Само жените можем да намразим човека в ролята на "лошия лирически герой" . Реалити формата си е със сценарий и роли. Прекрасни изпълнения от основните герои, разбуниха духовете, но това няма почти нищо общо с реалния живот. Да, понякога се случва някой да се влюби, като последствията за влюбените са различно емоционални. Никой никого насила не е вкарал в предаването и всеки сам си е поел рисковете, знаейки какво го очаква. Същото важи и за нас.
Ергени също сам си е поел рисковете.

Сценарий и роли обаче за кого? Ако ергена и Валерия са били наясно че играят роля по сценарий, не мисля че това важи за всички останали момичета. Това честно ли е?
Рая или Меган например били ли са в роля?

Ако всичко е било предрешено от самото начало, и той съответно - влюбен, защо не остави по-скромните и обрани момичета в играта, та да не се изкушава и да стига до близки отношения или интимни моменти с други освен с избраницата?

Последна редакция: нд, 21 май 2023, 19:18 от Arizona

# 87
  • Мнения: 6 735
Честно казано не виждам лошо Валерия да си рекламира каузата. Очевидно е, че й е присърце и е похвално да си ползва популярността за благотворителност. Това, което ми е любопитно обаче, е за какво друго има да говори тя? Дано се появи в някой от подкастите, където има повече време да говори за себе си. Ние за Валерия знаем, че е веган, модел, че има приют и нищо повече. Другото, което ми е любопитно е как са се развили отношенията им с Евгени след шоуто. Какво ново са научили за себе си, какво са преживяли. Странно ми е, че казват, че не са имали време да се опознаят още. Двойките от тези предавания често намират начини да се виждат преди да е излъчен финала, а ако не могат, поне редовно си говорят по телефона. Отделно Евгени нали живееше уж в Будапеща по едно време, Валерия толкова ли не му е ходила на гости? Там шансът да ги видят е бил много по-малък.

И на мен ми е интересно как са се развили отношенята им след шоуто. Мама Светла в интервюто каза, че не са се виждали след края на шоуто...

# 88
  • Мнения: 1 033
В неговият Инстаграм е страшно под рекламните спотове на всеки един концерт. То не беше ритуално запалване на билети за концерта, не беше чудо .... Прекалено е!

# 89
  • Мнения: 13 212
Направо съм потресена от масовия хейт. Значи ергенина трябва да се скрие някъде, защото не избра харесваната от масата дама?
Ама вероятно има чувства човекът - във всеки един момент той предпочиташе Валерия, постоянно си пишеха писма, дори като дойде неканена при другите момичета отново предпочете с нея да се уедини. Че са му спирали устрема сценаристите - спирали са го, явно са го завръщали и към другите момичета.
Ама толкова обиди, че е избрал от ден първи до последен едно момиче направо не очаквах.
А да не му се ходи на концерта заради това, че не е избрал Елена?!
Ами не я харесва, какво да направи. Да се ожени за харесваната от публиката, за да му ходят на концертите?!
Хората на изкуството няма нужда да блестят с невероятни други качества, за да са добри в своята област.Великите писатели, музиканти, учени са били какви ли не - дори и педофили има, но това не прави творчеството им по-малко въздействащо.
Голямо жалене на отхвърлената. Чудя се ако Валерия беше отхвърлена дали и за нея щеше да има такова жалене?
Също се чудя с какво едно момиче, прекарващо първата си среща по долни гащи успя да ни убеди, че е по-интелигентна от останалите. Да, облича в красиви думи това, което усеща, но това не значи че другите момичета не изпитват същото. Не видях и с какво е по-добра от останалите - че тя ги режеше и обиждаше както те правеха, че и повече.
Създаването на кумири и пълното очерняне на хора, почти по нищо не превъзхождащи се, ме изненадва.

Общи условия

Активация на акаунт