Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 802 399
  • 13 845
  •   2
Отговори
# 8 010
  • София
  • Мнения: 12 974
Витко се радвам, че се загуби, за мен той абсолютно нищо интересно не предлагаше, изключително скучен персонаж и посредствен човек. Евгени вчера го видях на огромно пано на Десизо Мони в мола. Изглеждаше много нисичък Satisfied Доста по-интересен ми е от Витя (което не че чак толкова трудно), но според мен ще му е трудно да направи нещо голямо в БГ, липсва му харизма. В момента май основно е интересен покрай това ще останат ли заедно с Валерия и докога.

Лъвице, не съм я виждала моята позната от онзи път, че да я питам. Ама ще я питам като я видя, защото ми е много интересно какъв е случая със сватбената агенция 😃

Питай, питай Grin Много ми е интересно дали е участвала в схемата за заблуда или просто й се е привидяло Laughing За моята позната предполагам, че е била последно звено в схемата, защото тя дори не гледаше. Само се чудя тази, която й го е предала, дали е знаела, че дава грешно инфо, или и тя е била просто брънка във веригата Joy

# 8 011
  • Мнения: 2 901
На мен ми е интересно дали Евгени ще си реализира заявките за актьорство и като писател. Също и дали е верен слухът, че ще участва в Гласът на България като помощник треньор или някакъв вид ментор.
С Валерия ще са интересни при всички случаи, защото от сезона им излязоха като двойка и си имат почитатели и по отделно, но и в комплект.

# 8 012
  • Мнения: 2 659
Очаквах по-млад златен ерген, около 50-те.
Сега главното чудене в коментарите е, колко годишни моми ще му изберат. Grinning
Ето го и него, но трябва да гледам някое видео, защото тук сигурно е фотошопнат:
Скрит текст:

# 8 013
  • България
  • Мнения: 1 311
За новият ергени няма да разберем до февруари. Чакам да изтече нещо тука или в темата за спойлерите.

Евгени ми е интересен като музикант какво прави, къде ще изнася концерти, ще иде ли в чужбина. Интересува ме и дали ще се задържи със сегашната си женичка или ще намери някоя певица.

# 8 014
  • Мнения: 9 158
На мен ми е интересно дали Евгени ще си реализира заявките за актьорство и като писател. Също и дали е верен слухът, че ще участва в Гласът на България като помощник треньор или някакъв вид ментор.
С Валерия ще са интересни при всички случаи, защото от сезона им излязоха като двойка и си имат почитатели и по отделно, но и в комплект.
За Гласът на България и Евгени четох някъде (не беше скоро), че бил поканен да е ментор. Той си отложил ангажименти, взел присърце нещата и да се подготвя или не помня какво , но се запознава с нещата, правилата, доста време и старание отделил, бил го взел присърце и изведнъж....звъннали да му кажат, че Дара решила пак да бъде ментор и той отпада. Сега дали е вярно не знам, това четох. Бил много ядосан и разочарован, защото разчитал на това, отделил време, че и отказал ангажименти и изобщо програмата си бил наредил и нещата по друг начин, за да участва, че и много се бил зарадвал , но...накрая по телефона само му звъннали и толкоз, което също го ядосало.

# 8 015
  • Мнения: 874
Ех,тоз Евгени...
Ама има още поле за изява,а и два броя книги чакаме.
Fanfanito,виж колко интересни неща четеш,споделяй ги по- често,моля.
Ние тук преливаме от пусто в празно и се драчим,а ето че има интересни неща за обсъждане.
Вчера писа,че си чела,че новият ерген си имал банкова сметка с 20 мил.,днес за Евгени... Моля те, това е в пъти по- интересно от кой по-по- най.

# 8 016
  • софия
  • Мнения: 3 425
Поне Генчо е опитал от неговото си. Още помня тенекията на Поли в преди обед и как по телефончето... Карма

# 8 017
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 645
За Гласът на България и Евгени четох някъде (не беше скоро), че бил поканен да е ментор.
И добре че са размислили, той е толкова скучен като комуникира с хора. На сцената с пианото става, но човеците някакси са му мистерия и все седи дръпнато.

# 8 018
  • Мнения: 2 385
Евгени и Валерия са ми като две дивачета, които са слезли сред хората скоро. Адаптацията им се случва, но с различно темпо. Той говори бавно, търсейки  думите, и е все леко сърдит.  Тя пък стреля, а после се кара на когото свари.
Сладурчовци.
Хареса им 5-минутната слава и ще драпат за внимание още известно време.

# 8 019
  • Мнения: 511
новият ерген си имал банкова сметка с 20 мил.

# 8 020
  • България
  • Мнения: 1 311
Скрит текст:
На мен ми е интересно дали Евгени ще си реализира заявките за актьорство и като писател. Също и дали е верен слухът, че ще участва в Гласът на България като помощник треньор или някакъв вид ментор.
С Валерия ще са интересни при всички случаи, защото от сезона им излязоха като двойка и си имат почитатели и по отделно, но и в комплект.
За Гласът на България и Евгени четох някъде (не беше скоро), че бил поканен да е ментор. Той си отложил ангажименти, взел присърце нещата и да се подготвя или не помня какво , но се запознава с нещата, правилата, доста време и старание отделил, бил го взел присърце и изведнъж....звъннали да му кажат, че Дара решила пак да бъде ментор и той отпада. Сега дали е вярно не знам, това четох. Бил много ядосан и разочарован, защото разчитал на това, отделил време, че и отказал ангажименти и изобщо програмата си бил наредил и нещата по друг начин, за да участва, че и много се бил зарадвал , но...накрая по телефона само му звъннали и толкоз, което също го ядосало.

Звучи като изсмукано от пръстите жълто творение. Дара привлича много младият контингент на публиката в шоуто, самата тя е откритие от такова шоу. Дара е цветна за жури макар и че няма какво да каже или да научи изпълнителите. Евгени също не може да говори, но няма енергията и да подскача там. Тази година ще са Миро, Дара, Лечев (за пореден път, писна ми от него) и Марчето Илиева. Квотата за музикант-непевец е запълнена от Лечев. Генчо няма място в журито на конкурс за пеене и изпълнителско майсторство като сам едва събира публика за собствените си концерти. След Ергенът нямаше висок рейтинг самият той и е логично да не го канят да срине Гласът на България.

# 8 021
  • Мнения: 4 681
Евгени и Валерия са ми като две дивачета, които са слезли сред хората скоро. Адаптацията им се случва, но с различно темпо. Той говори бавно, търсейки  думите, и е все леко сърдит.  Тя пък стреля, а после се кара на когото свари.
Сладурчовци.
Хареса им 5-минутната слава и ще драпат за внимание още известно време.
Наистина много се надявам новият ерген да има поне малко дар слово, че с Гената си беше мъка отвсякъде.

Казват, че мъжете се влюбват в това, което виждат, а жените в това, което чуват, свиренето на пиано не важи особено в случая Grinning

# 8 022
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 645
Казват, че мъжете се влюбват в това, което виждат, а жените в това, което чуват, свиренето на пиано не важи особено в случая Grinning
О, важи си пианото и дори Гената е много хубав на по-стари снимки, подстриган по северноевропейски. Но май на юг не му понася, от климата може да е, знам ли, ама изглежда непрекъснато шокиран и не на кеф Thinking
новият ерген си имал банкова сметка с 20 мил.

Да не се запише някоя от данъчните Satisfied

# 8 023
  • Мнения: 2 901
Казват, че мъжете се влюбват в това, което виждат, а жените в това, което чуват, свиренето на пиано не важи особено в случая Grinning
О, важи си пианото и дори Гената е много хубав на по-стари снимки, подстриган по северноевропейски. Но май на юг не му понася, от климата може да е, знам ли, ама изглежда непрекъснато шокиран и не на кеф Thinking
новият ерген си имал банкова сметка с 20 мил.

Да не се запише някоя от данъчните Satisfied

Мома от НАП🌹🌹🌹 Накара ме да мечтая😂
Коментарите за модерацията се трият, има го в правилата. За едната инфлуенсърка е някакво неписано правило да не се коментира, не си струва бан заради нея.

# 8 024
  • софия
  • Мнения: 3 425
Касов бон за всяка роза. 😀😀😀

Общи условия

Активация на акаунт