Симптоми преди раждането

  • 35 435
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 999
през деня ми падна тапата, и през ноща в 3ч. започнаха леки болки все едно че ти идва менстроацията, влязох изкъпах се, обръснах се, пих кафе и в 6-30ч отидохме в болницата и родих чак в 6-35вечерта. ooooh!

# 16
  • Мнения: 875
чак симптоми - не. но две поредни нощи не можах да спя и понеже нямяше какво да правя само висях в тоалетната. Simple Smile  а и някяк си се бях настроила, че трябва да раждам вече (родих 19 дена преди термин) и при най-малката промяна си мислех, че раждането започва. не се притеснявай - ще разбереш, че момента е настъпил! успешно раждане!!!

# 17
  • Мнения: 2 757
Имах симптом, на който само свеки обърна внимание. Предния ден преди да почна да раждам се бях развихрила и измих всички прозорци на къщата. Едва докачах заради шкембето ама бях пълна с енергия. Тогава свеки каза да се стегам за раждане. Не повярвах именно защото се чувствах доста добре, а и имаше 2 седмици до термина. Да ама не. На другия ден толкова ми тежеше, че почти не можех да ходя. И вечерта почнах да раждам та до другия ден вечерта  Peace
Така че когато ви прихване мания за чистене стегнете междувременно и чантата за болницата  Wink

# 18
  • Мнения: 2 897
Само фалшиви контракции(нерегулярни)имах-що се отнася до дните преди раждането.
А в самия ден-контракции,сравнително по-леки и тапата...

# 19
  • Мнения: 5 178
Нямах симптоми, мъжлето беше отпуска и препускахме из града и по гости като за последно..Даже предния ден ходихме на гости на приятели, които живеят на 5-тия етаж без асансьор и аз качих стълбите на един дъх..
Но пък вътрешно смятах,че ще родя преди термина

# 20
  • Мнения: 1 455
Седмици преди да родя имах фалшиви контракции.Два пъти се приготвях по нощите да тръгвам за болница и контракциите спираха.Единия път продължиха 6 часа,на равни интервали.Бях сигурна,че това е момента,легнах за малко и съм заспала. Laughing  Три дена след това родих.

# 21
  • Мнения: 3 360
Абсолютно никакви!Щом излязох на разходка и ми се плиснаха водите навън,смятай колко съм "усещала "идването на бебчо.... Embarassed

# 22
  • Мнения: 265
Много се извинявам, за допълнителното въпросче, ама мисля че и др. мами ще се заинтресуват  Hug Та, кога е най добре да се метне сака и да се тича към болницата? Аз лично нямах симптоми предварително, даже водите в болницата ми спукаха, ама от 23:00 часа едни силни контракции...И нали ми е първо тичам към 3 сутринта до болницата, а там докторите "Мдам, ще раждаш, ама сега отделението е в ремонт, а тука нямаме много места....Пък и си първескиня....няма скоро да стане...." Та, върнаха ме  Crossing Arms На следващия ден по обяд родих. Мисълта ми е, че при това раждане не ми се ще да ходя много рано, ама неща и в такси да раждам  Tired Малко се отплеснах  Blush

# 23
  • Мнения: 2 677
Преносих 12 дни. Никакви усещания и симптоми нямах. Накрая влязох за преносване и докторът като ми спука водите, всички симптоми ми се появиха.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 15 619
Близките твърдяха, че коремът ми е "паднал" ниско долу, ама аз това нямаше как да го видя.  newsm78 Чак смешно ми звучи.
Единственото, което ми направи впечатление, беше внезапната умора и желанието за сън.
Това се случи в 18.00, след два часа ми изтекоха водите, а до сутринта бях родила.
Добре че си поспах, та да имам сили. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 267
никави. родих 22 дни преди термина. само си спомням, че корема ми стана твърд като камък предишния ден. по време на бремеността никога не съм имала контракции, болки и т.н.. в 4 сутринта падна така наречената "тапа", в 11 влязох в болницата с 2 см разкритие и в 17 часа родих, мога да кажа сравнително бързо и не толкова трудно

# 26
  • Мнения: 155
Имах симптом, на който само свеки обърна внимание. Предния ден преди да почна да раждам се бях развихрила и измих всички прозорци на къщата. Едва докачах заради шкембето ама бях пълна с енергия. Тогава свеки каза да се стегам за раждане. Не повярвах именно защото се чувствах доста добре, а и имаше 2 седмици до термина. Да ама не. На другия ден толкова ми тежеше, че почти не можех да ходя. И вечерта почнах да раждам та до другия ден вечерта  Peace
Така че когато ви прихване мания за чистене стегнете междувременно и чантата за болницата  Wink
Peace Laughing,И аз бях така първия път-търкалящо се буре развихрело се да чисти,мие прозорци пере и глади!

# 27
  • Мнения: 942
Нямах никакви симптоми, ей така като си реши беба и за 3-4 часа излезе Simple Smile Даже в родилната зала още не вярвах, че раждам.  Grinning
PeaceИ аз така Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 818
Бях на курса на 9 месеца и лекторката ме видя и ми казва "О, ама ти ще родиш съвсем скоро, корема ти се е смъкнал много".... Не се впечатлих и аз незнам защо, но вечерта към 1ч започнаха контракциите, а на другия ден следобед родих.

# 29
  • Мнения: 528
Аз влезнах за преносване 7 дена.Вечерта преди да родя ме сви нещо стомаха все едно имаш запек и неможеш да се изходиш.Свик се на кълбо ама пусто не помагаше.След около 40 минути пак започна ама по силна блока като че ли ще ми идва.Помислих си че ще ми идва н окато видях  preggo се  досетих какво ще ми идва Laughing hahaha hahaha.Започнах да засичам контракцийте.Бяха на по 40 минути.Корема твърд като камък,а да не говориме г-цата колко риташе чак свитки ми се виждаха.Цяла нощ слушах радио и на другия ден на консултацийте видяха че съм със 4 см разкритие.Направиха ми клизмата и ме свалиха в родилна зала.Доктора долу в родилна зала спукамехура и изтекоха водите.След два часа наслаждаване на проливния дъжд с усмивка на уста ме качиха на магарето и след два напъна и помощ от тяхна страна родих.Помощ защото от неспането предишната вечер ми се доспа.Е то на   umbrellaда ти се доспи още повече.Разбирасе и тази вечер не спах от вълнение.АМи това е

Общи условия

Активация на акаунт