Най -после да си купя свестни препарати за чистене!

  • 40 903
  • 385
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 472
Защо трябва да ги купувате от дистрибутори? Включете се в мрежата като потребители и ползвайте намаление. За разлика от Амуей,  Дионис имат тука магазин-склад. Ако ви интересува , пишете ми на лични.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 437
Честно, само, като видях заглавието на темата и си помислих за тези препарати, та затова влязох да прочета  Joy
А то верно за тях пишело Joy

Майка ми онзи ден си купила някакъв за миене на печки (не се ориентирам кой точно е). В упътването пишело, че бил много ефикасен и при пърхут. Ей, голям смях...Мажеш се веднъж и край с пърхута. Купила си е и соли за вана.
След време, ако темата не е забита някъде назад, ще пиша отзиви.

Иначе, от една позната също чух добри отзиви  Peace

Мисля, че се приозвеждат в Македония.

# 17
  • Мнения: 25
дайте някакви координати на дистрибутори в Пловдив. На Амуей наистина са хубави нещата, но много скъпи. Много искам да ги изпробвам и тези.

# 18
  • Мнения: 418
Аз също използвам техни продукти от известно време.
Много съм доволна от шампоаните и  препаратите за прозорци.
Мога да дам координати на дистрибутор в Перник.

# 19
  • Мнения: 261
Такааа!Момичета ,проучих нещата!Просто се регистрирах в мрежата като потребител и сега си взимам нещата с отстъпка Hug
 newsm44.Добра беше идеята на мама maya50!Благодаря ти!
Мрежата е в почти в цяла България,така че навсякъде можете да си ги купите.Пиша ви подробности на лични!БАЙ!

# 20
  • Мнения: 2 125
И аз искам подробности, моля Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Кой ги произвежда? Каква компания са? В сайта им няма никаква информация (или поне аз не намерих).
Можеш ли да снимаш отблизо етикета на пастата - кой е производител и какво точно съдържа?
Мерси

# 22
  • под тепетата
  • Мнения: 9 296
МАМА КРАСИ, моля те ,разчисти си кутията, че не мога да ти изпратя нищо-пълна е!

# 23
  • София
  • Мнения: 472
Продуктите са сръбски, а не македонски. Лощото е ,че Сърбия не е в Европейският съюз, и затова митото скача от 7 на 20% и с разните други трудности по доставката може да се увеличат малко цените. Иначе продуктите са много добра имитация на тези от Амуей. Но иначе сравнението е като между Ейвън и Кристиян Диор.

# 24
  • Мнения: 62
Ако може и аз да получа инфо, ще съм много благодарна (от Варна съм ако има значение)

# 25
  • Мнения: 8 917
Браво за попадението Mr. Green

# 26
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 newsm78 Хммм,да взема и аз да пробвам.Дай малко инфо и на мен,моля. Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 472
Ako искате инфо от мене моля пишете ми на лични, за да не ставам досадна, като се дублирам.

# 28
  • Мнения: 89
Що за щуротии са това.Какво означава свестни прерарати за чистене и колко ли пари струват newsm78 newsm78 newsm78Когато нещо се поддържа ежеседмично не мисля че са необходими кой знае какви препарати за чистене.На мен и по простичките ми вършат работа

# 29
  • Мнения: 17
Немога да повярвам  Rolling EyesНаистина ли са толкова добри  newsm78 като гледам цените......НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ
И аз ще ги пробвам
  bouquet това е за МАМА КРАСИ......БЛАГОДАРЯ ТИ  Hug

Общи условия

Активация на акаунт