Бебешката количка - цяла наука за второ висше № 51

  • 45 625
  • 814
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 284
Не само височината, трябва да предвидиш и тежестта. Понеже мои приятелки имаха priam преди аз да родя, съм я бутала с няколко различни по възраст и тегло бебета, и ми беше тежка и трудна за бутане. Почти като теб съм висока и доста слаба. Помисли и върху това

# 751
  • Мнения: 2 635
Здравейте някой има ли опит с количките на babylux в емаг, заслужават ли си?

# 752
  • Мнения: 438
Здравейте! В момента ползвам Harvey 3 Premium. Реших да взема лятна количка. Харесах Mast M2x, но не намирам мнения за нея. Някой може ли да се включи с мнение за нея?

# 753
  • Мнения: 1 725
Моля, дайте предложения за хубава лятна количка, която ще се ползва след 6тия месец без да имам основна заместваща я.

# 754
  • Мнения: 123
Здравейте! Търся мнения за количка Tutis Uno 3+.


В моя квартал доста често ги виждам, предполагам че са добри

# 755
  • Мнения: 321
Здравейте! Търся мнения за количка Tutis Uno 3+.


В моя квартал доста често ги виждам, предполагам че са добри

Взех я, само че новия модел Uno 5+. Разликата в цената беше 100 лв. Повече ми допадна летния кош, който ще се използва и по дълго време. Количката е произведена в Литва. Пуснах пост със запитване за нея във ФБ и се появиха доста доволните дами. Била супер лека и маневрена, което е факт. С двата коша е 11 кг. Живот и здраве като я пробвам ще споделя лично повече впечатления. Цената е относително добра, дори в момента по промоциите може да се намери още по-ниска. Хареса ми, че на коша за новородено има анти рефлукс регулиране, при нужда. Голям и просторен е този кош. Летният пък има много хубаво повивало за крачетата. Има кожени елементи, но като цяло е много олекотена. Комплекта е пълен комарник, дъждобран, поставка за чаша, чанта. Има амортисьори, които се регулират по твърдост. Материала, от които е направен самия кош за новородено е такъв, с който изработват моторните каски, от там идва самата лекота. Всички се сваля и се пере по количката, което за мен лично е много важно. Това е, което мога да споделя на пръв поглед без употреба.

# 756
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 030
И аз четох много положителни отзиви за Tutis Uno 3+ и преди малко ходихме да я гледаме. Знаех, че е по-обемна, но в магазина ни се стори наистина огромна - и с коша за новородено, и с летния. И предния път, и сега, много ни препоръчваха Carrello alfa. Мъжът ми много я хареса, но мен ме смущава фактът, че в интернет пространстовото не намирам мнения за тази количка.

# 757
  • Мнения: 47
Здравейте,
Понеже сме с по-скромен бюджет и не можем да си позволим повече от 700лв. за количка, съм се спряла на Lorelli Infinity 3in1. Някой може ли да даде мнение? Simple Smile

# 758
  • Мнения: 9 043
Става, и Lorelli, ако трябва да си купя българска непременно, но предпочитам да си купя втора употреба маркова. Те издържат по-много бебета и имат всички екстри. Могат да се перат всички части.

# 759
# 760
  • Мнения: 1
И аз четох много положителни отзиви за Tutis Uno 3+ и преди малко ходихме да я гледаме. Знаех, че е по-обемна, но в магазина ни се стори наистина огромна - и с коша за новородено, и с летния. И предния път, и сега, много ни препоръчваха Carrello alfa. Мъжът ми много я хареса, но мен ме смущава фактът, че в интернет пространстовото не намирам мнения за тази количка.

Днес отидох в магазина, видях Carrello Alfa и я харесах, защото отговаря на всичките ми критерии, да е лека, маневрена, дълъг сенник, компактна, платът също ми допадна, всичко ми звучеше супер и купих новият модел 2023, бил с по-големи гуми (аз така искам). Единствено ме притесни, че гаранцията е една година и това, че не съм чувала отзиви, но реших да рискувам.

# 761
  • Мнения: 25
Здравейте! Какво ви е мнението за бебешка количка Polly, от марката Мони.
https://moni.bg/products/product_id/6461/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B … D0%B6%D0%BE%D0%B2

# 762
  • Мнения: 8 785
И аз гледах в интернет тази Carello Alfa.
Някой знае ли дали я има някъде във Варна? 
Времето напредва, а още не съм избрала.

# 763
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 030
alethea, не знам какви магазини има във Варна, но видях, че имате Galix, а при нас количката я има в техен магазин. Всъщност при нас на място имаше малко по-стария модел, а съвсем новия го нямаха (виждали сме го в друг магазин), но го имат в сайта, та си го поръчахме в магазина като имаха -20% на всичко само в магазините в петък и събота. Може да звъннеш предварително да ги питаш дали я имат количката за да знаеш дали да се разкарваш до там.

# 764
  • Мнения: 8 785
Благодаря много, Сиси! Ще погледна!

Вие взехте ли я в крайна сметка?

Общи условия

Активация на акаунт