Запазва ли се вечно романтиката или тя се превъплащава в нещо друго

  • 6 742
  • 198
  •   1
Отговори
# 195
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 314
Ох почувства ли се удобно с теб… “жестовете” започват някои са много бързи

# 196
  • Мнения: 3 788
Аз не виждам лошо в "лигавата" романтика, да си пращате сърчица и да си звъните в обедната почивка и да си пишете имената в закуската... много сладко, стига и за двамата да е ок. Не мисля за уместно да има мода и правила в тези интимни отношения.

# 197
  • Мнения: 1 914
Скрит текст:
Има хора, които са способни да правят романтични жестове и до живот. Мен ме умиляват възрастни хора на по 80, хванати за ръце.
Уви, болшинството от българските мъже смятат, че романтиката трябва да прерасне в оригвания, а милите жестове да се свеждат до това да ти остави изненада - камара мръсни тенджери в мивката или послание - чорапи, миришещи на трупове.
Нито бившите ми гаджета, нито мъжът ми, нито някой наш приятел се оригва и оставя чорапи, миришещи на трупове. Не казвам, че няма такива мъже, но болшинството не са такива. Особено сред младите мъже, имам предвид под 40, да срещнеш някой миризлив и нечистоплътен - това е някаква рядкост, трябва да е някакъв маргинал. Повечето са изключително суетни, отдавна са отминали времената на "един истински мъж трябва да мирише на пот, тютюн и барут". Моят мъж честно казано направо ме засенчва с неговата рутина. Smiley

# 198
  • Чужбина
  • Мнения: 421
Пропуснали сте още нещо, което прилича на оригване, но е през друг изход 😂🤣

Сега няма режим на тока и водата, както преди 30-на години, редно е младите да се къпят честичко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт