Дяволски Интересна - Нойнтес Дойчес Тема

  • 18 950
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 567
Кате, из бг земи се губя  Wink Радват ми се мама, тате и аз на тях и наред с това ям и дебелея  Mr. Green Споходиха ни и някои болести, но иначе се радваме на прекрасно настроение и пролетно време  Hug
Не успявам всичко да прочета-Николета роди ли???

# 16
  • Мнения: 2 292
много zле е форума днес.
лиске това ли било , та моя муцунчо ми каzва добро утро в 5 и 30 сутринта  #Crazy вярно zъби растат, но и преди са расли такова чудо не е било  newsm78
татяна, не zнам дали ще стане по бърzо приспиванет. при нас не става. откриваме ствета. всичко е толкова интересно ... може би трябва да zапочне да ходи добре и да се иzморява като хората, та да zаспива бърzо. НЕ zнам  newsm78
И снощи никаква ТВ. някои филми повтаряни по повече от 2 пъти и останалото глупости раzни  Sick Sick Sick вече и документациите повтарят по много пъти. В последните 2 седмици гледам 3 ти път zа някакви идиотски тайфуни. ами писна ми вече. Първия път ми беше интересно . Я какви тайфуни. Втория го превключих. Вчера направо ми се прииска да метна дистанционното по ТВ то  #Crazy

# 17
  • Мнения: 3 880
Нат, не знам по вашия край как духа, но сутринта едвам удържах колата по магистралата ooooh!. А се усилва с всяка минута. Елхите на двора може и да не удържат бурята Sad Предвижданията са при нас за 100 км/ч Crazy
Направо не мога да повярвам, че някъде има такива бури, като гледам при нас какво е- тихо, слънчево, топло, ако през май месец бяхме имали такова време щях да съм много щастлива тогава Simple Smile

# 18
  • Мнения: 382
Темата е подходяща за настроението ми от снощи.
Моят малък монстер вилня до полунощ, не знам какво
му беше станало. И аз, и баща му бяхме грохнали и
се надявахме тоз път да легнем по-рано, но си бяхме
направили сметка без кръчмар. То не беше мятане из
спалнята, то не беше "агу", "ага", "айе, айе", аман.
Абе, чухте ли, че някаква комета бродела наблизо
до земята, да не би затова така да се побъркват
невинните душички и да брулят такива топли ветрове.
Добър повод, за да ви кажа добрутро!

Това отговаря защо тая нощ бяхме лунатици, аз гледам като теле, а Филип е по-буреносен и от бурята навън.
Като стана дума за ветрове - тук направо цялата сграда ще я премести.

Иначе ние сме на 3 месеца и няколко дни, лягаме около 8 и спим еднакво лошо, както ако си легнем в 12.

# 19
  • Мнения: 1 584
Привет и от мен в новата тема!

Риен, страшна си!   bouquet

Комета ли, втерове ли не знам - моята дребосъчка спа през ноща добре, ама от 9h досега е спала само 45 мин а обикновено спи поне 2 пъти по 1.5h...не ще да яде, не ще да спи, само мрънка...сега поне се заигра та ми даде малко спокойствие че и сутрешното кафе не си бях изпила още  Sad

# 20
  • Мнения: 980
здравейте банда Hug Hug Hug

Риен, браво, мадам, страхотна темичка!  bouquet

Ама за какви ветрове и бури става дума? Тука в БГ е пролет: топло, слънчево, около 18 градуса, щяло да захладнява, та да станело 15  Mr. Green А на мен ми е топло. Ами да! С 39 температура как да ми е студено Crazy Страшен грип върлува, пък и моята милост от години не е и помирисвала ваксини, по немско си нямаме такива групове.  Sunglasses. А и добрите момчета от Балканфарма спрели да произвеждат амидофен  ooooh! Те ти булка ново двайсе!  Close температурата си я сваляли с Колдрекс и парацетамолче.. Нямам представа какво е имало в амидофена, ама толкова пък да са ни се променили организмите... newsm78
ами това е. Изразих малко възмущение, подсмръквам и отпивам от чая, докато дъвча лукум  Blush

ПС: за протолола: онзи ден не пропуснах кръчмето и омахах двойка кебапчета с голяма шопска  Whistling Mr. Green пък сега ако ще и да се гътна ! Joy

# 21
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ееей успях да отворя форума от сутринта чак сега newsm78 нещо му става. И какво да видя - пак за кебапчета се разправяте....ми и на мен ми се ядат....а тука няма Cry или ако има - моля кажете, ставам и отивам да си ги купя веднага Mr. Green Mr. Green и лютеница олинеза също Laughing. Тез дни само за ядене мисляя еееи не е на добре работата.

Тук от снощи като се завихриха едни ветрове, едно чудо, дъждове....сателита съвсем отказа. Аз да ви питам: като вали дъжд прекъсва ли ви Сателита??? Нашия само да помирише дъжд и е готов зацепил #Cussing out

Поздрави
  bouquet

# 22
  • Мнения: 980
Ееей успях да отворя форума от сутринта чак сега newsm78 нещо му става. И какво да видя - пак за кебапчета се разправяте....ми и на мен ми се ядат....а тука няма Cry или ако има - моля кажете, ставам и отивам да си ги купя веднага Mr. Green

Деситке, кебапчета у немско няма  Naughty виждала съм по магазините някакви замразени. аз не съм купувала, но приятели са ми казвали , че нямат нишо общо с нашите кебапченца... аз съм пробвала сама да си ги правя, ама ни ще да станат! това е! хем и подправката ми беше специална за кебапченца, българска.  Tired май има нещо в каймата, което куца  Thinking

# 23
  • Мнения: 1 610
Момичета,
Започваме темата с добри новини....



Николета роди мом4енце Александър 3020 гр, 50 см тази сутрин.
Да й е живо и здраво детето , много радост да носи! Бързо възстановяване!

# 24
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Честитоооооооооооооооооооооооооооооооооооо
да и е здрав юнака и да расте и пълни пампите редовно Flutter Flutter Flutter
за Николета - бързо стъпване на крака и безпроблемни първи седмици Hug Hug

# 25
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Да е жив и здрав малкия мъж! Много да папка ....и малко  да слушка!!!
Да е умен ,здрав и красив!!
/      bouquet


     Аз ще играя ролята на орисница

 
Привет от БГ!!! Тук е суперско време...15 градуса....                                       






























































































































































 

# 26
  • Мнения: 461
Николета, честит ти син!
Да ти расте жив, здрав и много да слуша !

# 27
  • Мнения: 980
Честито на Николета за малкия бебок  bouquet да е с много късмет в живота  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 334
Ееее, браво! Честито на Николета. Да е жив и здрав малкият юнак.

# 29
  • Germany
  • Мнения: 1 262


Честито бебче на Николета!!! Hug Hug
Да и е живо и здраво, много късмет и успехи!! Heart Eyes
На Николета бързо възстановяване!!  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт