Дяволски Интересна - Нойнтес Дойчес Тема

  • 18 952
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 242
Добре дошъл и на най-малкия велик Александър Grinning
Много да е здрав и весел и много да го слушкат Grinning
Мама Николета бързо  да се възстанови



Поздрави и на вас, че ми срършва батериятааааааа

# 31
  • Мнения: 1 584
Честито бебче, Николета!
Само радостни моменти да ти носи!

# 32
  • Мнения: 6 390
Честито Николета!
Да е здрав и силен малкия юнак с царското име!
Бързо възстановяване на теб

   

# 33
  • Мнения: 3 423
Айде, да ни е честита новоизлюпената свекърва!
Няма само аз да раздавам люто правосъдие, я!
Наздраве, Николета! Честито! И пак наздраве!

# 34
  • Мнения: 2 292
Привет дружинка,
Николета честито и от мен. Много zдраве и щастие ви желая.
Къде мога да прочета информация zа въпросната комета?
Две поzнати ще пътуват zа Индия. Там се поддържат 3 къщи с беzприzорни деца и се събират Лего та , конструктори , моzайки, които теzи поzнати ще носят нанатам.  Ако някой има интерес и играчки останали от по големи деца, може да пише. Инфо има на адрес www.heartkids.de.

# 35
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Честито бебе на Николета.  bouquet

И какво да видя - пак за кебапчета се разправяте....ми и на мен ми се ядат....а тука няма Cry или ако има - моля кажете, ставам и отивам да си ги купя веднага Mr. Green Mr. Green и лютеница олинеза също Laughing. Тез дни само за ядене мисляя еееи не е на добре работата.
Е как да няма.  Wink Я виж тук напр. http://bgshop.eu/ Даже и боzа имат. В интерес на истината обаче аz още не съм се органиzирала да си поръчам. Неzнам обаче дали лютеницата е Олинеzа, тъй като вече не им поzнавам марките.  Thinking

# 36
  • Мнения: 11 315
Жива и здрава, мамо Николета!
Честит син!  bouquet

Фрея, на тоз сайт лютеницата не е на Олинеза. Олинезците си я стискат и не я пускат за износ. Тази е Тодорка, от нея получавам киселини и децата не я харесват.
Дезита, не си ли проверявала по турските магазини за кебапчета?. Там поне би трябвало да има. Аз не съм ходила скоро по нашите, ама имам смътен спомен за хладилните им витрини.

# 37
  • Мнения: 1 242
Моят мъж успява и тук да ги докара кебапчеата. С малко абра-кадабра и... м-м-м се облизваме.

Черпя ви с по една банбона  Wink, че от днес разгеле тримцата вече сме равноправни на другите граждани на ЕС в немачко.
Можело значи да им се пребориш с бюрокрацията!
Юпиии Laughing

# 38
  • Мнения: 1 947
   Честит малък юнак, Николета! Да ви е жив и здрав!  bouquet
   
   Аз съм нещо болна, снощи щях да умра, затуй и аз ви черпя с по една бонбона, че съм жива! Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 567
  bouquetНиколета, честит син! Да е жив и здрав и голямата кака много да помага!!!   bouquet Много се радвам, че "устиска" да е януарско бебе  Wink

Тедсан, знам го този вирус и нас ни мъчи в момента в София. Внимавай да не стане бронхопневмония, че адски бързо се влошава положението.  Confused Бързо оздравяване!

# 40
  • Мнения: 980
като правих кебапчета в Германия си докараха кебапческия вкус, ама бяха сухи и се ронеха. И нали съм си "сгодна женичка" (въх, мургавелката ми се е споминала и съм пак по заместване  Mr. Green ) та му спретнах едно сосче с лук, доматки и чушчици, залях си кебапчетата...станаха на кюфтенца по чирпански и пак не им простихме   chef Naughty Mr. Green Mr. Green

Шоши, внимавам много.  Peace то това е вече повторението..надявам се да не потрети, че ще стане една.. ooooh!

# 41
  • Мнения: 502
Честито бебе на Николета!
Да расте здрав и щастлив! Много радост да донесе на цялото семейство!

# 42
  • Мнения: 1 947
 Днес Татянките имали имен ден!! Simple Smile Позакъснял честит имен ден, Татяна, много здраве ти желая! Simple Smile  bouquet
 Добре дошла, Надежда!   bouquet
От 2-3 дни нищо не мога да напиша... #Cussing out

# 43
  • Мнения: 1 610
И аз така, не мога да отворя форума...
Ако скоро не изтрият малко теми, ще се срине пак

Честит имен ден на Татяна/ дано успее да про4ете
Към която имам един въпрос относно избягването на двойноданъчно облагане на доходите- как се избягва
Докато мога да се похваля , че днес ми наместиха врата и гърба. Лекарят само дето не ме наби, колко съм била схваната и защо съм чакала толкова..ами така...другата седмица още няколко пъти
мммммммммм

# 44
  • Germany
  • Мнения: 1 262
С голям зор отворих сайта.....за темата да не говорим....наложи се с Опера да се мъча чак....ама това е от 2-3 дни - голяма мъка Sick

И вие пак за кебапчетата, а?? Ама аз сега ще ви отмъстя Joy и ще ви кажа, че съм си наготвила пълнени чушки и станаха точно като на мама Grinning Grinning

Хайде, и дано скоро се оправи форума  Peace

Общи условия

Активация на акаунт